Poilsis prie ežero Mazuruose Mikolaiki vienas didžiausių pramogų centrų ir SPA

Mazurų ežerai laikomi rojumi gamtos mėgėjams.
Juose yra tiesiog neįtikėtini peizažai ir labai švarūs ežerai. Gamta nepaliks nė vieno abejingo, taigi, jei galite, būtinai turėtumėte aplankyti šias vietas. Beje, taip pat yra daug lankytinų vietų. Populiariausi ir komfortiškiausi kurortai Mazurų ežero rajone yra Pisz, Mikolaiki, Vegonzevo, Gizhichko, Ilava ir Ryn miestai. Tai jaukūs miestai, kuriuose yra dideli poilsio centrai, vaikų pramogos ir parduotuvės.
Į kainą įskaičiuota vandens parko  „Tropicana“ lankymas
Puiki vieta atsipalaiduoti kūnui ir sielai.

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
  
Kelionė turistinės klasės autobusu 
Nakvynė Gołębiewski  4* viešbutyje + vakarienė & pusryčiai + apgyvendinimas dviviečiame kambaryje 
Įėjimo bilietai į vandens parką ir naktinį klubą 
Grupės lydinčiojo paslaugos 
Kelionės išlaidosPAPILDOMOS PASLAUGOS:

Priemoka už papildomą vietą autobuse
Įėjimo bilietas į Reselio pilį - 3 eurai 
Organinės muzikos koncertas vienuolyne - 10 PLN
Ekskursia pramogų parke Galindia - 7 eurai
Jodinėjimas žirgais - 30 PLN/30 min
Biljardas - 25 PLN/30 min
Boulingas - 50 PLN/1 takelis/ 1 val
Pačiūžų nuoma - 10 PLN
Įėjimo bilietai į muziejus ir kitus lankytinus objektus apmokami vietoje kelionės metu.
Išlaidos viešajam transportui, pietums, vakarienėms, asmeninės išlaidos
Sveikatos draudimas
*Papildomos paslaugos apmokamos vietoje, kelionės metu.


SVARBI INFROMACIJA:

Keliautojo duomenis galima keisti likus ne mažiau kaip 7 darbo dienom iki kelionės pradžios. 
Jeigu Jūsų veišbutyje rezervavimo metu nėra laisvų vietų, kelionių organizatorius turi teisę pasiūlyti turistams tokio paties arba aukštesnio lygio viešbutį. 
Grupės vadovas – latvių ir rusų k.
Informaciją apie išvykimą prašome žiūrėti mūsų svetainės skiltyje „Išvykimų laikai“ likus 1-2 dienom iki kelionės pradžios.


Atsisiųskite kelionių programą
Siūlome praleisti keletą nuotykių kupinų dienų be rūpesčių puikiame keturių žvaigždučių „Hotel Golebiewski“ viešbutyje su „Tropikana” vandens parku. Viešbutis įsikūręs Lenkijoje, Mikolaikų mieste, netoli Lenkijos ir Lietuvos sienos, gražaus Mozūrijos ežero krante. Kalnų vietovės ir artimas atstumas iki vandens paverčia šią vietą verta ramaus vakarinio pasivaikščiojimo pėsčiomis, jodinėjimo žirgais, vandens pramogos jachta ir net mažo skrydžio sraigtasparniu! Čia taip pat yra rodelio trasa poilsiui vasarą bei trasa slidinėjimui žiemą.

Jūsų patogumui yra 2-viečiai ir 3-viečiai kambariai (telefonas + palydovinė televizija + plaukų džiovintuvas + šaldytuvas) ir vandens parkas, galėsite atsipalaiduoti baseinuose, sūkurinėje vonioje, saunose nuo 7 iki 22 val. (įėjimas į vandens parką įskaičiuotas į kelionės kainą, rankšluosčiai - vietoje, įvairūs baseinai, kalneliai, bangų baseinas, sūkurinė vonia, sausos ir drėgnos vonios, ledo vonia, hidromasažas).

Skanus ir gausus maitinimas viešbučio restorane, atitinkantis viešbučio 4* standartą, - švediškas stalas per pusryčius ir vakarienę leis Jums pilnai atsipalaiduoti ir pasimėgauti komfortu ir poilsiu! Viešbutyje taip pat yra soliariumas, masažas, boulingas, biliardas, baras ir naktinė diskoteka. Jei esate aistringas čiuožimo entuziastas, tuomet drąsiai pasiimkite pačiūžų pora su savimi ir nemokamai čiuožinėkite čiuožykloje, ir net jei pamiršote pasiimti savo įrangą - nesvarbu, galite išsinuomoti tik už 10 zlotų!

SPA-atputa-4-viesnica-Mikolaiki-VRK-Travel-Route-LT.png


1. DIENA
08:00 val. ryto – išvykimas iš Vilniaus / Kauno / Panevėžio. Kelionės metu: Lietuva, Lenkija. Pakeliui siūlome apsilankyti Šv. Lipkos vienuolyne, klausydamiesi vargonų koncerto (pagal pageidavimą, už papildomą mokestį). Šv. Lipkos vienuolynas yra jėzuitų vienuolynas, laikomas vienu gražiausių baroko architektūros paminklų Lenkijoje. Pasak legendos, 1300 m. šioje vietoje, ant liepos medžio, kuris augo toje vietoje, kur dabar yra bažnyčia, pasirodė Dievo Motinos atvaizdas su kūdikiu rankose. Bet pagrindinis dalykas, kuris nustebins Jus šiame komplekse, yra viduje. Neapibūdinamas vargonas, kurį 1721 m. pagamino Johann Josua Mosengel iš Karaliaučių. Bazilikoje dažnai organizuojami koncertai, kuriuos taip pat galėsite išgirsti. Po to sustosime Rešelio pilyje. Pirmą kartą apsauginis medinis statinys paminėtas 1241 m. Šį statinį ant Sainos upės pastatė kryžiuočiai, užkariavę šią vietą. Iki šių dienų mieste išsaugota Varmijos vyskupo pilis. Pilis buvo restaurojama nuo 1976 m. iki 1985 m. Po pasivaikščiojimo apgyvendinimas viešbutyje. Poilsis ir laisvalaikis - vandens atrakcionų parkas, miesto apžiūra, pramogos Jūsų nuožiūra. Vakare vakarienė viešbutyje – švediškas stalas. Po to pageidaujantiems apsilankymas diskotekoje, čiuožykloje ar boulinge. Nakvynė viešbutyje.
2. DIENA
Pusryčiai viešbutyje nuo 07:00 iki 11:00 val., švediškas stalas. Apsilankymas vandens parke galimas nuo 07:00 iki 12:00 val. 12 val. kambarių atlaisvinimas ir judėjimas namų kryptimi. Pakeliui mes sustosime nedideliame, bet labai įdomiame ir pilname nuotykių Galindia parke. Čia galime tikėtis lengvo “nervų kutenimo”, tikro laukinio nuotykio ir interaktyvios ekskursijos, kurios metu sužinosite, kaip gyveno senovės Galindos žmonės (ekskursija už papildomą mokestį). Grįžimas namo vakare.
Rezervuoti
JEIGU TURĖTUMĖTE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ, MALONIAI PRAŠOME SUSISIEKTI SU MUMIS: +370 607 76550/ +370 655 42040