Prancūziška Šveicarija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- Kelionė turistinės klasės autobusu;
- Kelionės vadovo paslaugos visos kelionės metu (rusų k.);
- 5 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais dviviečiame kambaryje;
- Ekskursija Niurnberge (rusų k.);
- Ekskursija Drezdene (rusų k.)
EKSKURSIJŲ PAKETAS (5 eksk. - €60 / VAIKAMS - €30): 
- Ekskursija Montre;
- Ekskursija Veve;
- Vykimas į Šiljono pilį;
- Ekskursija Lozanoje;
- Ekskursija Ženevoje
* Visos ekskursijos vyksta rusų kalba
APGYVENDINIMAS:
- Priemoka už vienvietį kambarį – €80
*Keliaujant tryse - prasome is anksto teirautis kelioniu agento apie galimybe gauti numeri su pristatoma trecia lova
VAIKAMS:
Keliaujantiems su 0 -12 m. vaikais:
Vaikui taikoma 50% nuolaida visoms ekskursijoms su sąlyga, kad kambaryje neskiriama papildoma lova. 
PAPILDOMOS ISLAIDOS:
- Papildoma vieta autobuse - €75 
- Kelių mokesčiai Europos miestose - €4.50 /asm
- Sveikatos draudimas
- Viešasis transportas, pietūs, vakarienės, asmeninės išlaidos
SVARBI INFORMACIJA:
- Keliautojo duomenis galima keisti likus ne maziau kaip 7 dienos iki isvykimo.
- Jeigu Jusu viesbutyje rezervavimo patvirtinimo metu nera laisvu vietu, kelioniu organizatorius turi teise pasiulyti turistams tokio paties arba aukstesnio lygio viesbuti.
- Keliones vadovas pasilieka teise keisti ekskursiju eiliskuma laikantis numatytos keliones programos.
- Keliones vadovas turi teise keisti ir koreguoti isvykimo laikus (nekeiciant programos) bei suplanuota ekskursiju bei paskirta laisva laika. 
- Objektu lankymo tvarka, skaicius ir iejimo bilietu kaina gali keistis.
- Muziejuose, baznyciose ir kituose mokamuose objektuose keliones vadovas ekskursiju neveda.
- Iejimo bilietai i mokamas lankytinas vietas (muziejus/baznycias ir pan.) i keliones kaina nera iskaiciuota.
- I kaina neiskaiciuoti viesojo transporto bilietai.
- Grupes vadovas -rusu ir latviu kalbomis.
- Keliones isvykimo laikas gali keistis – patikslintos informacijos (1-2 dienas pries kelione) ieskokite musu internetineje svetaineje «Išvykimai»
Atsisiųskite kelionių programą
1 diena
- Išvykimas iš Lietuvos (Panevėžio, Vilniaus, Kauno)
- Kelionė per Lietuvą, Lenkiją.
- Nakvynė viešbutyje Lenkijoje (netoli Vokietijos)
2 diena
- Pusryčiai viešbutyje.

Laisvas laikas arba ekskursija po Dresdeną.

Ekskursija po istorinę miesto dalį suteiks galimybę ne tik pamatyti daugelį istorijos, architektūros ir kultūros paminklų, bet ir pasinerti į Saksonijos, Vokietijos istoriją; susipažinti su jos personažais, ir, pirmiausia, su pačiu populiariausiu visų laikų saksoniečiu, daugelio legendų, nuotykių herojumi, moterų numylėtiniu, puikiuoju Augustu Stipriuoju. Apžiūrėsime Teatro aikštę, kuri yra architektūrinių stilių ir stebuklų skleidėjų lobis. Daug kuo puikus Dresdenas. Čia jūs pamatysite: pasaulinio garso Drezdeno senųjų meistrų (Gemaldegalerie) paveikslų galeriją, garsiąją Semper operą (Semperoper), Karaliaus rūmus-rezidenciją (Residenzschloss) ir dvaro rūmų Katedros soborą (Katholische Hofkirche). Taip pat pamatysime Rūmų aikštę, puikiąją Briulsko terasą, kurią Johanas Gėtė pavadino ,,Europos balkonu", Naująją turgaus aikštę (Neumarkt), kur jūs tikrai savo dėmesį nukreipsite į vieną iš pagrindinių lankytinų Dresdeno vietų - Dievo Motinos bažnyčią (Frauenkirche); susipažinsite su didžiausiu pasaulyje meniniu pano iš porceliano - ,,Saksonijos kunigaikščių, karalių eitynės-paradas". Ekskursijos pabaigoje pamatysite architektūros stebuklą Dresdeno perlą - nepakartojamą, nuostabųjį Cvingerį (Zwinger).

Vykimas į viešbutį Vokietijos teritorijoje prie Šveicarijos sienos.

Nakvynė viešbutyje.

3 diena
Pusryčiai viešbutyje.

Ekskursinė kelionė į Montrę, apsilankymas Šiljono pilyje ir Vevėje.

Kelionė į Montrę -  garsųjį šalies kurortą. Pompastiškas ir ištaigingas Montrės miestas – tikra Ženevos Rivjeros sostinė. Turtuolių ir įžymybių miestas,  SPA-centrų ir prabangių naktinių klubų, atsispindinčių mėlynuosiuose Ženevos ežero vandenyse prašmatnių restoranų ir jaukių kavinių su terasomis susitelkimo vieta.

Apsilankymas Šiljono pilyje, kuri yra ant uolų, ant Ženevos ežero kranto. Ši tvirtovė prie vandens - aktyviausiai lankomas istorinis pastatas Šveicarijoje. Beveik 400 metų Šiljonas buvo grafų Savoiskių rezidencija ir mokesčių rinkimo vieta. Architektūros perlas, įspraustas į nepaprastai žavingą skrynią - Lemanos ežeras ir kalnai - tai viduramžių paminklas su daugiau nei tūkstančio metų istorija, kurie niekada nenustojo būti įkvėpimu menininkams ir poetams, nuo Ruso iki Viktoro Hugo, nuo Delakrua iki Kurbe. Be abejo, jūs taip pat panirsite į šitą žavesį...

Toliau važiuojame į Vevę, kurortinį miestelį ant Ženevos ežero kranto, kalno Mount Pélerin papėdėje, Vevė buvo labai populiarus tarp anglų ir rusų aristokratų. Čia suspėjo pagyventi Viazemskis ir Dostojevskis, Nabokovas ir Karamzinas, Čaikovskis ir daugelis kitų. Paskutinius gyvenimo metus mieste praleido Čarlis Čaplinas, kurio garbei ant Ženevos ežero kranto yra pastatytas paminklas.

Naktis viešbutyje

4 diena

Pusryčiai viešbutyje.

Kelionė į prancūzišką Šveicariją – Lozaną ir Ženevą.

Ženeva – antras pagal dydį po Ciuricho Šveicarijos miestas, kurio gyventojų skaičius siekia 175 tūkst. žmonių.

Miestas, įsikūręs labai vaizdingoje vietoje - ant Ženevos ežero kranto kalnų apsuptyje, kas suteikia jam kurortinio miesto įvaizdį. Miesto ribose yra maudyklės, baseinai ir paplūdimiai, kur galima užsiimti daugybe vandens sporto veiklų. Galima paplaukioti laivu po ežerą ir nuvykti į kruizą po Ronos upę, kuri įteka į ežerą.


Ronos kairiąjame krante yra Ženevos istorinis centras su pagrindiniais architektūriniais paminklais. Tarp jų ryškiausias - tai Šventojo Petro katedra.
Ronos dešinysis krantas - tai ,,tarptautinė" Ženeva JT būstinė, Raudonojo Kryžiaus organizacija, tarptautinis darbininkų centras ir kitos organizacijos.

Viena iš unikalių lankytinų vietų Ženevoje - laikrodis iš gėlių Promenade diu Lak (Promenade Du Lac) su didžiausia sekundine rodykle pasaulyje, kurios ilgis 2,5 m). Kiekvienais metais,  norint perdaryti šį nuostabųjį laikrodį, reikia maždaug apie 6500 šviežių gėlių.

Laisvas laikas.

Lozana - vienas seniausių miestų Europoje, kuris žinomas jau 15 amžiuje prieš Kristaus gimimą. Vienas iš gražiausių miestų šalyje, įsikūręs ant Savojos Alpių šlaitų, vaizdingai nusileidžiančių prie Ženevos ežero. Šis miestas yra šių puikiausių architektūrinių vertybių savininkas: tai Šventojo Pranciškaus katedra, Katedros soboras, Riumino rūmai, rotušės, fontanai....o kaip puiku tarsi nusileidžiančios nuo šlaitų siauros gatvelės atskleidžia mums prabangias parduotuvėles, kur jūs visi galėsite rasti tikrų šedevrų savo sielai ir kūnui. Ekskursija pėsčiomis po miestą. Laisvas laikas.

Naktis viešbutyje.

5 diena
- Pusryčiai viešbutyje.
- Išvykimas į Niurnbergą. Ekskursija.

Niurnbergas (vok. Nürnberg) – dar vadinamas pačiu “vokiškiausiu” miestu. Viduramžių laikais tai buvo vienas didžiausių prekybos ir amatų centrų. Miestą iki šiol puošia nuostabios gotikinės bažnyčios, puikiai išsilaikę ir su meile puoselėjami architektūros šedevrai, fontanai. 
Būtent Niurnbergas laikomas Europos žaislų, riestainių, tradicinių dešrelių sostine bei vienintelio Vokietijoje raudonojo alaus gimtine.

Tai miestas, išsiskiriantis ypatinga atmosfera, kviečiantis atrasti, pažinti, domėtis. Išskirtinė dvasia ypač jaučiama senamiestyje su gausybe lankytinų vietų ir patrauklių parduotuvių. Šv. Lorenzo bažnyčios šešėlyje groja gatvės muzikantai iš visų pasaulio kampelių, o prie netoliese esančio Albrechto Diurerio namo – muziejaus, vakarais pabendrauti renkasi šiuolaikinio gyvenimo mylėtojai. Niurnberge tarpusavyje harmoningai susipina tai, kas nauja ir sena, modernu ir istoriška. 

Naktis viešbutyje.
6 diena
- Pusryčiai viešbutyje.
- Kelionė Lietuvos link.
- Vėlai vakare atvykimas į Kauną, Vilnių, Panevėžį.
Rezervuoti
JEIGU TURĖTUMĖTE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ, MALONIAI PRAŠOME SUSISIEKTI SU MUMIS: +370 607 76550/ +370 655 42040

Mēs piedāvājam