Portugalija | Lisabona | Garantuotas

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- Skrydis Vilnius- Ryga- Lisabona- Ryga- Vilnius (Airbaltic) 
- Rankinis bagažas (ne daugiau 8 kg svorio, maks. išmatavimai 55*40*20 cm)
- Registruotas bagažas – 1 krepšys iki 20 kg svorio  
- Apgyvendinimas 3* viešbutyje, 7 nakvynės su pusryčiais, apgyvendinimas dviviečiame kambaryje   
- Pervežimas maršrutu oro uostas – viešbutis – oro uostas

Skrydžio laikai (Išvykimo laikai gali keistis) :
VNO 10:45 - RIX 11:35 / RIX 12:50 - LIS 15:25
LIS 16:10 - RIX 22:30 / RIX 23:10 - VNO 23:59


EKSKURSIJŲ PAKETAS (2 ekskursijos) - €99:
- Ekskursija po Lisaboną,
- Ekskursija į Sintrą,

*Trečias vaikas iki 12 metų kambaryje - ekskursijų paketas NEMOKAMAI 
APGYVENDINIMAS (priemoka):
Viešbučių kategorijos

 1/2 dviviečio kambario

 Vienvietis kambarys

3* viešbutis
      įskaičiuotas į kainą
             €190
4* viešbutis
              €90
             €280
5* viešbutis
             €205
             €540


Privalomas turisto mokestis viešbutyje (mokamas vietoje) - 2eurai asmeniui/naktisVAIKAMS:
Keliones kaina 0-1,99 metu amziaus vaikams (iki 2 metu) -  €120 
*Kaina galioja, jei vaikas miega tame paciame lova su tevais arba Baby Cot (vaikiska lovele), is anksto pasimegaukite. 
PAPILDOMAI APMOKAMA PAGAL PAGEIDAVIMĄ:
- Apsilankymas keramikinių plytelių fabrike - €55 nuo žmogaus, įsk. plytelę atminimui, silpną vyną, sūrį, sausainius. 
- Ekskursija į Evorą - €105 nuo žmogaus, visai dienai, įsk. pietus 
- Provincinė Portugalija - Ericeira – Jose Franco kaimelis - Mafra, - €40 nuo žmogaus, įsk. lengvus pietus su vietiniu vynu 
- Ekskursija po „Auksinį žiedą“ (Obidos –  Batalja – Alkobasa – Tomaras) -  8 val. - €99, įsk. pietus su gėrimais. Įėjimo bilietai už papildomą mokestį 
- Viesasis transportas, pietus, vakarienes, asmenines islaidos
- Sveikatos draudimas

Galimybė rezervuoti geriausias vietas autobuse (su priemoka): 
1-a eilė - €15/ vieta prie lango , €20/ vieta prie praėjimo 
2-a ir 3-ia eilės – €15/ žm.
Apmokėtos vietos yra garantuotos su kelionės čekiu visos kelionės metu.
*Kompanija pasilieka teisę keisti ekskursijų pravedimo dieną ir laiką laikantis numatytos ekskursijų programos. 
SVARBI INFORMACIJA:
- Keliautojo duomenis galima keisti likus ne maziau kaip 14 dienos iki isvykimo.
- Jeigu Jusu viesbutyje rezervavimo patvirtinimo metu nera laisvu vietu, kelioniu organizatorius turi teise pasiulyti turistams tokio paties arba aukstesnio lygio viesbuti.
- Keliones vadovas pasilieka teise keisti ekskursiju eiliskuma laikantis numatytos keliones programos.
- Keliones vadovas turi teise keisti ir koreguoti isvykimo laikus (nekeiciant programos) bei suplanuota ekskursiju bei paskirta laisva laika. 
- Objektu lankymo tvarka, skaicius ir iejimo bilietu kaina gali keistis.
- Muziejuose, baznyciose ir kituose mokamuose objektuose keliones vadovas ekskursiju neveda.
- Iejimo bilietai i mokamas lankytinas vietas (muziejus/baznycias ir pan.) i keliones kaina nera iskaiciuota.
- I kaina neiskaiciuoti viesojo transporto bilietai.
- Grupes vadovas - rusu ir latviu kalbomis.
- Keliones isvykimo laikas gali keistis – patikslintos informacijos (1-2 dienas pries kelione) ieskokite musu internetineje svetaineje «Isvykimai».

1 Diena

Susitikimas oro uoste (Ryga)
Išskridimas į Lisaboną 
Atvykimas į Lisaboną 

*Skrydžio laikas gali pasikeisti.

Oro uoste Jus pasitiks VRK Travel atstovas.
Pervežimas į viešbutį ir apgyvendinimas. Laisvas laikas.

Arba pagal pageidavimą už papildomą mokestį (€55/ žm.) apsilankymas keramikinių plytelių fabrike.
Sužinosime garsiųjų portugališkų plytelių Azuležu sukūrimo istoriją, stebėsime jų gamybos ir tapybos rankiniu būdu procesą. Jums patiems pasiūlys, vadovaujant dailininkams, ištapyti plytelę, kurią Jūs galėsite pasiimti sau atminimui po to, kai ji bus išdegta. Draugiškoje, ramioje atmosferoje, su silpnu vynu ir sūriu Jūs nusiteiksite poilsio pradžiai. Prie fabriko yra muziejus - parduotuvė, kurioje Jūs pamatysite (galima ir nusipirkti) ne tik plytelių, bet ir įvairiausių gaminių iš keramikos - figūrėlių, žvakidžių, šviestuvų ir t.t. (Trukmė – apie 3 val.).

2 Diena

Pusryčiai viešbutyje.
Keliausime į įdomią ekskursiją po Lisaboną (ekskursijų paketas), išsidėsčiusią ant vaizdingų kalvų, Težo upės dešiniajame krante. Miestas-šventė, ypatingų kvapų ir nuotaikos miestas, nepalieka abejingais iš visų pasaulio kampelių į čia atvykstančių keliautojų. Susipažinsime su Lisabona, jos ypatinga šventiško ir šviesaus miesto atmosfera. Garantuojame Jums puikią nuotaiką visai dienai.

Ką pamatysime:

- Avenida da Liberdade  – platus bulvaras su daugybe žalių augalų, primenančių mums Paryžiaus bulvarus.
- Alfama – istorinis rajonas, dėl uolinio grunto pergyvenęs katastrofišką 1755 metų žemės drebėjimą. Čia randasi Lisabonos katedra, Šv. Antano bažnyčia ir San Vicente de Fora vienuolynas.
- Beleno rajonas, kuris yra glaudžiai susijęs su istoriniais atradimais. Būtent iš čia į keliones aplink pasaulį iškeliavo Henrikas Jūrininkas, Ferdinandas Magelanas, Vaskas da Gama, taip pat čia apsistodavo Kristupas Kolumbas. Jūs pamatysite XVI amžiaus paminklą – Beleno bokštą. Beleno bokštas (port. Torre de Bélem) Lisabonai yra toks pats simbolis, kaip Eifelio bokštas Paryžiui.
- Šv. Jeronimo vienuolynas – ryškus manuelinistinio stiliaus atstovas, suderinantis savyje gotikos, renesanso, mauritanietiškų motyvų ir jūros tematikos mišinį.
Taip pat pamatysime Prekybos aikštę (Praça do Comércio) su paminklu karaliui José I, daugiaveidę ir skirtingą Rossio aikštę  (Praça Rossio) su monumentu imperatoriui Pedro IV, ir ilgesnį nei 17 km Vasko da Gamos (Vasco da Gama) tiltą per Tacho upę, kuris yra ilgiausias tiltas Europoje.
Vėliau Balandžio 25-osios tiltu keliausime į apžvalgos aikštelę prie Kristaus statulos, kuri yra išsidėsčiusi Težo upės kitame krante. Čia iš paukščio skrydžio atsiveria nepakartojama Baltojo miesto panorama. Padarytos čia įspūdingos nuotraukos dar ilgai primins Jums kelionę į Portugaliją.

Grįžimas į viešbutį. Laisvas laikas.
Vakare nuvežimas į vakarienę, kurios metu skambės romansai „fadu“ (pagal pageidavimą už papildomą mokestį - €65 su nuvežimu).
Vakarienės metu jūs ne tik susipažinsite su tipiška portugališka virtuve ir vietiniu vynu, bet ir pasinersite į savitą portugalų buities ir gyvenimo būdo atmosferą, išreikštą „fadu“ dainose.  

3 Diena

Pusryčiai viešbutyje.
Laisvas laikas pasivaikščiojimams po miestą ir apsipirkimui.
Arba už papildomą mokestį (99 eurų) ekskursija autobusu po „Portugalijos Auksinį žiedą“ (Obidos –  Batalja – Alkobasa – Tomaras) - 8 val.
 
Obidos – vaizdingas miestelis, turi dar vieną neoficialų pavadinimą – „nuotakų miestas“. Senovės laikais Obidose dažnai lankėsi portugalų karaliai, kad praleistų medaus mėnesį, o pilis buvo jų mėgstamiausia rezidencija. Monarchai mėgo kelti ten šventes, iškilmes ir vestuves. Išsiskiria mielais namais su raudonais stogais ir jaukiais kiemeliais. Pasivaikščiosime po senovines šio miestelio gatveles, pasigrožėsime vaizdingu ir elegantišku baltų namukų su raudonais stogais miesto peizažu. Paragausime vietinio vyšnių likerio Ginja šokolado puodeliuose.

Batalja – šiame mažame miestelyje randasi Santa Maria da Vitoria dominikonų vienuolynas.  Vienuolyno statybos pradėtos 1385 m. vykdant karaliaus Žoano I priesaiką, kaip padėkos ženklas Švč. Mergelei Marijai už iškovotą pergalę prieš kastiliečius. Statybos baigėsi tik 1517 metais.

Alkobasa – ši vieta pritraukia romantikus ir įsimylėjusias poras, nes būtent čia, viduramžių abatijoje yra palaidoti Pedro I ir Inês de Castro. Ši liūdnai žinoma karališkoji pora dažnai vadinama Portugalijos Romeo ir Džuljeta.

Tomar - vaizdingas miestas, esantis ant  Nabano upės krantų, už 140 km nuo Lisabonos. Jis buvo įkurtas dar rekonkistų laikais ir daugelį amžių buvo didžiojo tamplierių ordino nuosavybe. Čia išsidėstęs vienas iš didžiausių Portugalijos architektūros paminklų – Kristaus riterių Ordino, tamplierių pasekėjų, šventykla. Pilį puošia garsieji langai, vieną iš kurių galima apžiūrėti. Vienu metu Anglija pasiūlė nurašyti visą Portugalijos valstybės skolą už vieną šį langą, bet išdidūs portugalai atsisakė šio pasiūlymo...

Grįžimas į Lisaboną.

4 Diena

Pusryčiai viešbutyje.
Laisvas laikas pasivaikščiojimams ir apsipirkimui.
Galimybė užsisakyti papildomas ekskursijas.

5 Diena

Pusryčiai viešbutyje.
Laisvas laikas pasivaikščiojimams ir apsipirkimui.
Galimybė užsisakyti papildomas ekskursijas.

 

6 Diena

Pusryčiai viešbutyje.
Laisvas laikas pasivaikščiojimams ir apsipirkimui.
Arba už papildomą mokestį (€105) ekskursija į Evorą – vieną gražiausių ir senovinių Portugalijos miestų.
Evora, gavusi miesto-muziejaus statusą, įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Miestas išsidėstęs Alentežu provincijoje, 120 km nuo Lisabonos. Susipažinsime su miesto architektūros paveldu: Dianos šventykla,  pastatyta II a. m.e., Šv.  Pranciškaus bažnyčia su žymiąja iš žmonių kaulų statyta koplyčia.
Grįžimas į Lisaboną.

 

7 Diena

Pusryčiai viešbutyje.
Keliausime į ekskursiją į Sintrą (ekskursijų paketas) – Portugalijos perlą – vieną iš mėgstamiausių Portugalijos monarchų ir aristokratų vietų.
Aplankysime Quinta da Regaleira rūmus, kurie pelnytai laikomi viena iš pačių romantiškiausių vietų Sintroje. Daktaras Carvalho Monteiro, turintis didžiulį šeimos turtą, ir padidinęs jį Brazilijoje, nusipirko šiuos rūmus kavos ir brangakmenių prekybos monopolijos dėka. Būdamas Masonų ložės nariu jis užsimanė sukurti fantastišką vietą, kurioje jis galėtų surinkti simbolius, atspindinčius jo masoniškus interesus ir filosofiją. 4 ha žemės sklype aplink rūmus jis pastatė paslaptingus pastatus, paslepiančius simbolius, susijusius su alchemija, masonyste, tamplieriais ir rozenkreiceriais. Teritoriją aplink rūmus puošia parkas su ežerais, urvais, šuliniais, suoliukais, fontanais ir architektūrinėmis užgaidomis. Šis parkas iš pradžių buvo sugalvotas, kaip Edeno sodas, todėl čia buvo privežta daug egzotinių augalų.
 
Pietūs su vynu nacionalinės virtuvės restorane.
Po pietų keliausime į Roko kyšulį - labiausiai į vakarus nutolusį Europos tašką. Europa baigiasi čia, staiga, tarp skardžio ir Atlanto vėjo gūsių. Pajuskite šios vietos energiją, padarykite įsimintinas nuotraukas. Čia Jūs galėsite įsigyti „Žemės krašto aplankymo pažymėjimą“.

Toliau mūsų kelias veda į  Kaškaišą ir Estorilį, išilgai vandenyno su nesuskaičiuojamais paplūdimiais ir poilsio zonomis, kurios pamėgtos vietinio boheminio jaunimo ir ne tik Lisabonos, bet ir visos Europos aristokratų. Lisabonos Rivjera - vieta, kur poilsiauja siela, džiaugiasi akis ir išsivalo plaučiai. Vieta iš kurios išvažiuoti visai nesinori. Galima be galo žiūrėti į kalnų kaskadas, kuriose, kaip brangakmeniai, išbarstyti rūmai, tvirtovės ir vilos; į beribį okeaną, kurio spalva keičiasi priklausomai nuo dangaus spalvos. Kartais atrodo, kad nematomas dailininkas, keisdamas dekoracijas, į vandenį prideda spalvų: tai juodos, tai baltos, tai žalios, tai apverčia stiklainį su turkiu, o kitoje vietoje dangų papuošia vaivorykšte. Sustosime prie uolos “Velnio nasrai”- paslaptingos ir nuostabios vietos, su kuria susiję daugybė legendų…

Grįžimas į Lisaboną.

8 Diena

Pusryčiai viešbutyje.
Laisvas laikas pasivaikščiojimams ir apsipirkimui.
Arba už papildomą mokestį  (€40) – nevarginanti pažintis su provincine Portugalija. (Ericeira – Jose Franco kaimelis - Mafra)
Iš pradžių aplankysime nedidelį žvejų miestelį - Ericeirą, kuris senais laikais buvo ketvirtąja karalystės muitine. Būtent iš čia, iš mažo kaimelio, 1910 metų spalio 5 dieną paskutinysis Portugalijos karalius išvyko į tremtį į Angliją, visiems laikams palikęs tėvynę. Dabar Ericeiros paplūdimiai - mėgiamiausia vietinių gyventojų ir banglentininkų iš viso pasaulio poilsio vieta.
Po to nuvyksime į kaimelį Jose Franco - Portugaliją miniatiūroje, kur pasivaikščiosime siauromis žvejų gyvenviečių gatvelėmis ir susipažinsime su portugalų valstiečių buitimi XX amžiaus pradžios kaime. Užsuksime į jaukius namelius, senovinę pilį, cerkvę, malūną. Paragausime vietinės duonos su vytinta dešra ir naminiu vynu.
Mafra - pagrindinė šio miesto įžymybė yra rūmai-vienuolynas, kuris buvo pastatytas karaliaus Žoano V įpėdinio gimimo garbei. Jis nusprendė įgyvendinti savo ambicingą svajonę — pralenkti ispanų Eskorialį.  Visas kompleksas užima 40 tūkst. kv. m. plotą, o marmurinė pilies bazilika išmatavimais prilygsta soborui.

Pervežimas į oro uostą.
Išskridimas iš Ryga
Atvykimas į Rygų
*Skrydžio laikas gali pasikeisti 

Rezervuoti
JEIGU TURĖTUMĖTE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ, MALONIAI PRAŠOME SUSISIEKTI SU MUMIS: +370 607 76550/ +370 655 42040
Kelionės data
Data
Vietų skaičius
Kaina
+ ekskursijų paketas
Kaina be
ekskursijų paketo
22.01.2019
-
29.01.2019
Vietų nėra
-
-
25.01.2019
-
01.02.2019
Vietų nėra
-
-
29.01.2019
-
05.02.2019
Vietų nėra
-
-
01.02.2019
-
08.02.2019
Vietų nėra
-
-
05.02.2019
-
12.02.2019
Vietų nėra
-
-
08.02.2019
-
15.02.2019
Vietų nėra
-
-
12.02.2019
-
19.02.2019
Vietų nėra
-
-
15.02.2019
-
22.02.2019
Vietų nėra
-
-
19.02.2019
-
26.02.2019
Vietų nėra
-
-
22.02.2019
-
01.03.2019
Vietų nėra
-
-
26.02.2019
-
05.03.2019
Vietų nėra
-
-
01.03.2019
-
08.03.2019
Vietų nėra
-
-
05.03.2019
-
12.03.2019
Vietų nėra
-
-
08.03.2019
-
15.03.2019
Vietų nėra
-
-
12.03.2019
-
19.03.2019
Vietų nėra
-
-
15.03.2019
-
22.03.2019
Vietų nėra
-
-
19.03.2019
-
26.03.2019
Vietų nėra
-
-
22.03.2019
-
29.03.2019
Vietų nėra
-
-
26.03.2019
-
02.04.2019
Vietų nėra
-
-
29.03.2019
-
05.04.2019
Vietų nėra
-
-
02.04.2019
-
09.04.2019
Vietų nėra
-
-
09.04.2019
-
16.04.2019
Vietų nėra
-
-
16.04.2019
-
23.04.2019
Vietų nėra
-
-
23.04.2019
-
30.04.2019
Vietų nėra
-
-
30.04.2019
-
07.05.2019
Vietų nėra
-
-
07.05.2019
-
14.05.2019
Vietų nėra
-
-
14.05.2019
-
21.05.2019
Vietų nėra
-
-
21.05.2019
-
28.05.2019
Vietų nėra
-
-
28.05.2019
-
04.06.2019
Vietų nėra
-
-
04.06.2019
-
11.06.2019
Vietų nėra
-
-
11.06.2019
-
25.06.2019
Vietų nėra
-
-
18.06.2019
-
25.06.2019
Vietų nėra
-
-
25.06.2019
-
02.07.2019
Vietų nėra
-
-
02.07.2019
-
09.07.2019
Vietų nėra
-
-
09.07.2019
-
16.07.2019
Vietų nėra
-
-
16.07.2019
-
23.07.2019
Vietų nėra
-
-
23.07.2019
-
30.07.2019
Vietų nėra
-
-
30.07.2019
-
06.08.2019
Vietų nėra
-
-
06.08.2019
-
13.08.2019
Vietų nėra
-
-
13.08.2019
-
20.08.2019
Vietų nėra
-
-
20.08.2019
-
27.08.2019
Vietų nėra
-
-
27.08.2019
-
03.09.2019
Vietų nėra
-
-
03.09.2019
-
10.09.2019
Vietų nėra
-
-
10.09.2019
-
17.09.2019
Vietų nėra
-
-
17.09.2019
-
24.09.2019
Vietų nėra
-
-
24.09.2019
-
01.10.2019
Vietų nėra
-
-
01.10.2019
-
08.10.2019
Vietų nėra
-
-
08.10.2019
-
15.10.2019
Vietų nėra
-
-
15.10.2019
-
22.10.2019
Vietų nėra
-
-
Ekskursijų paketas

€99 (2 eksk.)

Kelionės ilgumas

8 dienas

Išvykimas/Parvykimas

Išvykimo šalis: Lietuva, Vilnius (VNO)

Izbraukšana: Lietuva, Vilnius (VNO)
Atgriešanās: Lietuva, Vilnius (VNO)