Poilsis Kipre 8 dienos Ryanair


Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Skrydis Kaunas - Pafosas - Kaunas (Ryanair)
Rankinis bagažas 1 vnt. (didžiausi leistini matmenys 35x20x20 cm) *
Pervežimas maršrutu oro uostas - viešbutis - oro uostas
Apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje (7 nakvynės)

Skrydžio laikas:
KUN 10:15 - PFO 13:55
PFO 06:05 - KUN 09:50
*Skrydžio laikas gali skirtis.EKSKURSIJOS:

JODINĖJIMAS ASILIUKAIS
PAFOSAS - KURIONAS
ŠVENTIEJI-STEBUKLADARIAI - NIKOSIJA - LARNAKA IR LEFKARA
VISAS KIPRAS PER 1 DIENĄ
KARTI CITRINA
ĮSPŪDINGA EKSPEDICIJA Į AKAMASĄ
NEPAŽĮSTAMAS IR NUOSTABUS KIPRAS
SAULĖLYDŽIO KRUIZAS IR ŠOKANČIŲ FONTANŲ PASIRODYMAS
KETURRAČIŲ MOTOCIKLŲ SAFARIS  
САФАРИ НА КВАДРОЦИКЛАХ 
„ODISĖJUS“ - JŪRINIS NUOTYKIS
RYKLIŲ ŽVEJYBA
NARDYMO MOKYKLA
NARDYMAS „ZENOBIA“PAPILDOMOS PASLAUGOS:

Bagažas: 1 rankinė, Kaunas-Pafosas
Bagažas: 1 rankinė, Pafosas-Kaunas
Rankinis bagažas su prioritetiniu įlaipinimu (2 vnt.)
  35 cm x 20 cm x 20 cm (mažas rankinis bagažas) +
  55 cm x 40cm x 20cm (didelis)
Vietos pasirinkimas lėktuve (standartinės vietos) - nuo 18 €
Vietos pasirinkimas lėktuve (vietos su padidintu atstumu kojoms) - nuo 28 €
Jei keliaujate vieni, privalomas papildomas mokestis už vienvietį kambarį
SVARBI INFORMACIJA:

Jeigu Jūsų viešbutyje rezervavimo patvirtinimo metu nėra laisvų vietų, kelionių organizatorius turi teisę pasiūlyti turistams tokio paties arba aukštesnio lygio viešbutį. Bendrovė turi teisę keisti ir reguliuoti išvykimų laikus (nekeičiant programos), taip pat keisti planuojamą laiką ekskursijoms ir laisvalaikiui.
Įėjimo bilietų ir kitų papildomų išlaidų kainos, valiutų kursai, taip pat ir nurodytas programoje objektų lankymo laikas ir tvarka yra preliminarūs ir gali keistis.
Programos ir kainų pokyčiai galimi LR normatyvinių aktų ribose.
Informaciją apie išvykimą prašome žiūrėti mūsų svetainės skiltyje „Išvykimų laikai“ likus 1-2 dienom iki kelionės pradžios.Atsisiųskite kelionių programą

Kipras - tai ypatingai švarūs paplūdimiai, viešbučiai su geru aptarnavimu. Sala pasižymi švelniu klimatu, taip pat Kipras garsėja Mėlynų vėliavų paplūdimiais. Poilsis tinka visiems: kaip poroms su vaikais, taip ir ekskursijų mėgėjams.

Pafosas - regionas, laikomas deivės Afroditės gimtine, tinka ramiam poilsiui, nes čia yra daug gražių įlankų ir nuošalių vietų.

Limasolis - antras pagal dydį Kipro miestas. Jis laikomas universalia vieta, tinkama kaip poroms su vaikais, nes čia išsidėstę vandens ir pramogų parkai, taip ir jauniems žmonėms - daug klubų, diskotekų ir barų.1. DIENA
Registracija prasideda Kauno oro uoste (tikslų laiką žiūrėkite mūsų tinklapyje skiltyje „Išvykimų laikai“ likus 1-2 dienom iki kelionės pradžios) Skrydis Kaunas - Pafosas (RYANAIR oro linijų skrydis). Atvykimas į Kiprą. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas viešbutyje.
2. - 7. DIENA
Poilsis. Laisvas laikas arba siūlome sekančias ekskursijas ir pramogas:
8. DIENA
Išsiregistravimas iš viešbučio. Pervežimas į oro uostą. Skrydis Pafosas - Kaunas. Atvykimas į Kauną.
EKSKURSIJOS

JODINĖJIMAS ASILIUKAIS:

(Programa tinka tiek suaugusiems, tiek mažiausiems keliautojams)


Atraskite tradicinį Kipro gyvenimą!

Mūsų kelias drėksis per senus kaimus, per apelsinų plantacijas į Kseros upės slėnį, netoli Kelokedaros kaimelio. Ko gero viena geriausių gamtos mėgėjų vietų!

Ten, prie upės, rasime „Argonaftis“ asilų fermą, kurioje sukūrėme tikrą rojų Kipro asilų gyvenimui ir veisimui. Be to, mūsų ferma siekia tapti liaudies meno ir kaimo gyvenimo muziejumi po atviru dangumi.

Jums atvykus į vietą jus maloniai pasitiks ir pavaišins delikatesais. Jie gaminami iš natūralių produktų, kuriais Kipro gamta yra turtinga. Išbandykite kaimiškus vynus, stiprią Zivanią, aromatinę Commandaria, saldžiosios seratonijos sirupą, medų, Halloumi sūrį, alyvuoges, šviežiai iškeptą duoną ir dar daugiau delikatesų.

Mėgaudamiesi skoniu pasivaikščiokite po akmenimis grįstą teritoriją, apsilankykite mūsų lauko muziejuje ir pamatykite surinktus artefaktus. Susipažinsite su kaimo gyventojų tradicijomis, sužinosite, kaip Kipro gyventojai senovėje gamino vyną ir Zivanią.

Toliau programoje - linksmas jodinėjimas asilais lydint mūsų personalo, kuris užtikrins jūsų šeimos komfortą ir saugumą. Pabendraukite su draugiškais gyvūnais ir pasimėgaukite nuostabiais panoraminiais kraštovaizdžiais pakeliui į senąjį 14-ojo amžiaus Panagia tuo Sinti vienuolyną.


Šiuo metu neveikiantis vienuolynas 1997 m. buvo atkurtas UNESCO ir apdovanotas prestižine ”Europos Nostra“ premija, taip pat pripažintas Pasaulio kultūros paveldo paminklu. Čia jus pavaišinsime sezoniniais vaisiais ir kartu pasimėgausime šios unikalios vietos ramybe.

Norintys pajusti jau praėjusios eros dvelksmą turės unikalią galimybę pasivažinėti senuoju anglišku Bedford autobusu - kaimo autobusas vis dar važiuoja!

Grįžę į fermą pasimėgausite skania vakariene iš kelių mėsos rūšių ir kitų kaimiškų patiekalų, taip pat pasimėgausite vynu, zivania ir sultimis.

Jums pavakarieniavus prasidės spalvingas Kipro liaudies šokių šou. Prisijunkite prie mūsų, sudalyvaukite tradiciniame „Sirtaki“, tai pat leiskite mūsų komandai nustebinti ir sužavėti jus kitais kiprietiškais, graikiškais ir tarptautiniais šokiais bei muzika!

Prieš išvykstant jums bus įteiktas diplomas, patvirtinantis, kad jūs sėkmingai įveikėte visus mūsų „išbandymus“.

Pačiais mažiausiais pasirūpins mūsų patyrusi komanda. Vaikai bus supažindinti su mažais asiliukais, šuniukais, triušiais, vėžliais. Avinėliai ir ožkos taip pat džiaugsis pažintimi. Žaidimai, šokiai, teminis piešimas ant veido suteiks teigiamų emocijų mūsų mažiems svečiams.PAFOSAS - KURIONAS:

Šiandien susipažinsime su vienu gražiausių Kipro miestų istorija ir legendomis. Pakeliui į Pafosą pirmąjį sustojimą padarysime esančiame ant kalvos senovės mieste-valstybėje Kurione, kuriame matysite pasaulinio garso graikų-romėnų amfiteatrą. Pasigrožėję nuostabiais vaizdais vyksime į Afroditės gimimo vietą. Jūs galėsite pasivaikščioti, pafotografuoti ir paplaukioti vandenyse, kurie suteikia jaunystę ir grožį (30 minučių sustojimas). Pasak legendos, būtent čia, Meilės ir Grožio Deivė išėjo iš jūros putos. 

Jus nustebins stulbinanti Kipro senosios sostinės istorija. Miestas ne veltui įtrauktas į UNESCO pasaulio kultūros paveldo sąrašą. „Kato Pafose“ aplankysime Agia Solomoni katakombas ir pravažiuosime pro Šv. Pauliaus koloną. Po to apžiūrėsime Dioniso namą  - romėnų vilą su puikiai išsilaikiusiomis lauko mozaikomis, kurių siužetas pasakoja apie senovės graikų mitų herojus. Po pietų turėsite galimybę pasivaikščioti Pafoso krantine. Pakeliui atgal, pravažiavę Agia Paraskevi baziliką (9 a.), sustosime Jeroskipu kaime, kur turėsite galimybę paragauti ir įsigyti kiprietiškų  saldumynų - lukumą.ŠVENTIEJI STEBUKLADARIAI - NIKOSIJA - LARNAKA IR LEFKARA:

Anksti ryte vyksime į Lefkaros kaimą, garsėjantį rankų darbo nėriniais „Lefkaritika“ ir sidabriniais dirbiniais. Sakoma, kad pats Leonardas Da Vinčis lankėsi Lefkaroje, kur įsigijo nėrinius ir drobes, skirtas Milano katedrai papuošti.

Tęsdami mūsų kelionę per kalnų pušų masyvus pasieksime Agia Thekla vienuolyną, kurį, pasak legendos,  4-ajame amžiuje įkūrė Šv. Elena, Romos imperatoriaus Konstantino motina. Būtinai pasinaudokite galimybe nuprausti veidą Šventojo Šaltinio vandeniu, kuris išgydo tikinčius ir saugo nuo akių ir odos ligų. 

Kita stotelė - Meniko kaimas, kur aplankysime įkurtą XIII a. Šv. Kiprijono bažnyčią. Čia galėsite pagarbinti Šventųjų Kankinių Kiprijono ir Ustinijos ikoną, jų palaikus ir prašyti išsigydimo. Jums paprašius kunigas skaitys už jus maldą nuo prakeiksmų ir blogos akies, kuri apsaugos jus nuo užbūrimo ir pavydo. Šventajame šaltinyje prie šventyklos galite prisipilti Šventojo vandens ir nuplauti veidą, bei rankas.

Iš Meniko vyksime į Nikosiją. Vienintelė pasaulyje valstybės sostinė, esanti pačiame salos centre ir siena padalinta į dvi dalis. Nikosija - puiki vieta pasivaikščiojimams siauromis senamiesčio gatvelėmis (Laiki Getonia), palei Žaliąją liniją, dalijančią sostinę. Jūs turėsite pakankamai laisvo laiko papietauti kavinėje ar tavernoje, pasimėgauti senovine atmosfera ir aplankyti daugybę suvenyrų parduotuvių.

Iš Nikosijos vyksime į Larnaką. Būtinai aplankysime senamiesčio širdyje esančią Šv. Lozaro bažnyčią (St. Lazaros Church). Bažnyčia buvo įkurta 9-ajame amžiuje ir garsėja nuostabia istorija. Turėsite galimybę nusileisti į kriptą, pagarbinti Šventojo palaikus, kuris čia gyveno Kitiono mieste po savo stebuklingo prisikėlimo.VISAS KIPRAS PER 1 DIENĄ:

Pažinkite Kiprą per vieną dieną

Norint ištyrinėti salą per vieną dieną, prisijunkite prie mūsų. Ši kelionė apima apsilankymą Kiko vienuolyne, didinguose Troodos kalnuose su vulkaninėmis viršūnėmis ir pušynais, kalnų kaimais ir daug daugiau. Pradžioje aplankysime Lefkaros kaimelį, kur buvo išsaugotos siauros gatvelės, nacionalinė akmeninė architektūra, jaukios kavinės ir daug parduotuvių su tradiciniais sidabro dirbiniais ir garsiais nėriniais - lefkaritika.

Po to per daugelį mažų kaimelių ir salos sostinės pakraštį - Lefkosijos miestą (vienintelį pasaulio miestą, padalintą į dvi dalis) tęsime mūsų kelionę į Troodos kalnų regioną. Pakilsime į aukščiausią tašką - Olimpo kalną, iš kurio matysime Morfu įlanką ir Mesorijos lygumą. Sustosime garsiajame Kiko vienuolyne, kuris yra ne tik turtingiausias, bet ir vienas didžiausių ir populiariausių vienuolynų Kipre. Būtent čia jau daugelį šimtmečių yra laikoma šv. Luko nutapyta Mergelės Marijos ikona, daranti stebuklus.

Ekskursijos pabaigoje sustosime viename iš kaimo vynuogynų, kur galėsite stebėti vyno gamybos procesą ir padegustuoti nedidelės kalnų gamyklos produktus. Kelionės metu Jums suteiskime daug informacijos apie Kipro istoriją, kultūrą ir tradicijas.

PASTABA: pagal taisykles vienuolynų lankytojai turėtų būti tinkamai apsirengę. Negalima dėvėti šortų ir drabužių atvirais pečiais. 

Reikalinga patogi avalynė.KARTI CITRINA:                                                                                                                        

Mūsų kelionė prasideda nuo salos sostinės - Lefkosijos, kuri yra vienintelis miestas pasaulyje, padalintas į dvi dalis. Būtent čia mes kirsime „Žaliąją liniją“ - sieną tarp Šiaurės ir Pietų Kipro, po to vyksime į Pentadaktylos kalną (Penki piršta).

Pirmojo sustojimo metu aplankysime nuostabią Šv. Ilariono pilį, kuri buvo pastatyta 8 a. kalnų viršūnėje. Iš čia mums atsivers žavinga panorama, perkelianti į  praeitį.

Toliau vyksime į Bellapais Abbey vienuolyną - nepakartojamą Kipro gotikos stilius pavyzdį, kurį į salą atnešė frankų riteriai. Tai pirmasis Katalikų vienuolynas Kipre, kuris XIII a. pradžioje buvo įkūrtas augustiniečių ordino. Iš ten mums atsivers Kirenijos miesto ir Kipro šiaurinės pakrantės panorama. Galėsite papietauti artimiausiame restorane, o vėliau tęsime kelionę į Kireniją, miestą su sniego baltumo namais, viduramžių tvirtove ir vaizdinga pasagos formos įlanka, panašia į pakrantės miestą Pietų Prancūzijos. Čia aplankysime tvirtovę, pastatytą 7-ajame amžiuje siekiant apsaugoti miestą nuo arabų puolimų. Tvirtovėje įsikūrusi  Šv. Georgijaus bažnyčia ir nuskendusio laivo muziejus, kuriame saugomos 4-ojo amžiaus pr. Kr. prekybinio laivo ir jo gabenamų krovinių liekanos. Tai tikriausiai yra seniausias, kada nors atrastas, prekybos laivas.

Ekskursijos pabaigoje jūs turėsite šiek tiek laisvo laiko pasivaikščioti vaizdingame uoste, pasimėgauti užkandžiais ar išgerti kavos puodelį prieš kelionę.


Būtina su savimi turėti pasą.ĮSPŪDINGA EKSPEDICIJA Į AKAMASĄ:

(Į kainą įskaičiuota kelionė laivu ir pietūs su vynu)

Tikriems nuotykių ieškotojams, taip pat mėgstantiems viską, kas neįprasto, mes sukūrėme specialią nuotykių ekspediciją į Akamas pusiasalį. Tai kombinuota kelionė, į kurią įeina kelionė mikroautobusu ir sniego baltumo dviaukščiu kateriu. Lėtai judėsime per miškus, kanjonus, krioklius, laukinius nacionalinio parko paplūdimius Polis vietovėje. Pasiruoškite begaliniams iššūkiams, perėjimams, maudynėms ir linksmybėms. Ši diena bus patirties ir kontaktų su gamta diena. Mūsų kelionė prasidės nuo Šv. Neofytos vienuolyno, įkurto XVI a. Kipro atsiskyrėliu Neofytu. Pamatysime iš kalno iškirptą „Eklistrą“, ant kurios yra keletas geriausių Bizantijos freskų nuo 12 iki 15 a. Apžiūrėsime Afroditės maudyklą - legendinį gaivų šaltinį, kur deivė maudėsi laukdama savo mylimojo. Jūs galėsite pailsėti nuo karščio apsiprausę vėsiu šaltinio vandeniu. Nuvyksime į gamtos rezervatą Fontana Amorosa – kateriu mes ištyrinėsime salos įlankas ir pakrantes, mėgausimės neįtikėtinai skaidriu, turkio spalvos vandeniu ir uolomis, pamatysime Viduržemio jūros vėžlius ir kempines. Apsilankysime gražioje Mėlynosios lagūnos įlankoje, kur turėsite galimybę paplaukioti ir panardyti (nardymo kaukės teikiamos nemokamos). Kelionės metu jus lydės patyręs gidas, kuris daug papasakos apie salos istoriją, geologiją ir aplinkinę florą bei fauną.NEPAŽĮSTAMAS IR NUOSTABUS KIPRAS:

Ši kelionė nuves mus giliai į Troodos miškus. Pamatysime kvapą gniaužiančius kraštovaizdžius ir nepaliestus Kipro kampelius, kuriuose retai lankosi turistai. Susipažinsime su salos flora ir fauna. Tai puiki galimybė pasivaikščioti kalnų miškuose ir paplaukioti vėsiuose kalnų šaltiniuose. Taip pat susipažinsime su tikra vietine virtuve ir paragausime, ko gero, geriausią kiprietišką vyną.

Pano Panagia kaimas: pamatysime kaimą, pirmojo Kipro prezidento - archiepiskopo Makarioso gimtinę. Aplankysime Chrysoroyiatissa vienuolyną, kuris laikomas vienu vaizdingiausių ir gražiausių saloje. Pasivaikščiosime po senąjį akmeninį kiemelį, užsuksime į bažnyčią ir muziejų, pamatysime ikonų tapytojus, kuriuos kartais galima ten sutikti.

Kedrų slėnis: keliausime į Pafoso miškų gelmes ir aplankysime vieną ramiausių ir didingiausių Troodos kalnų vietą. Pažvelgsime į senus kedrus, pasivaikščiosime ir pakvėpuosime švariausiu Kipro oru.

Trumpas sustojimas garsiajame Kiko vienuolyne, įkurtame 1092 m., kur yra saugoma viena iš Mergelės Marijos ikonų-stebukladarių.

Pasivaikščiojimas Platis vietovėje: trumpas (30 min.), bet malonus pasivaikščiojimas per gamtos rezervatą-pušyną pėsčiomis. Kartais čia galima sutikti muflonus - labai retos rūšies kiprietiškus kalnų ožius.

Kelefos tiltas: senovinis Venecijos periodo akmens tiltas virš Diarizos upės. Jos skaidriuose vandenyse galima stebėti sidabrinius upėtakius.

Omodos kaimelis: grįžtant sustosime čia, juk kaimelis garsėja siauromis gatvelėmis, akmeniniais pastatais, svetingais gyventojais ir Šventojo Kryžiaus vienuolynu. Turėsite pakankamai laiko pasivaikščioti ir paragauti vietinio vyno.

PASTABA: gidas turi teisę keisti ekskursijos maršrutą esant nepalankioms oro sąlygoms.
SAULĖLYDŽIO KRUIZAS IR ŠOKANČIŲ FONTANŲ PASIRODYMAS:

Vakarienė įskaičiuota į kainą

Jūsų laukia kruizas, prasidedantis ramioje Protaro įlankoje. Pasimėgaukite vakarine gaiva, malonia muzika, švelniu jūros vėjeliu, nepakartojamu Viduržemio jūros saulėlydžiu. Mūsų jachtoje Jums bus pasiūlyta šampano, užkandžių ir šviežių vaisių. Jūs galėsite pamatyti „miestą-vaiduoklį“ – Famagustą, didingą Kavo Greko  kyšulį ir paplaukioti šiltuose Viduržemio jūros vandenyse.

Mes išlipsime į krantą Figmedžio įlankoje, o iš ten vyksime į nepakartojamą šokančių fontanų pasirodymą, kur galėsite stebėti vandens ir šviesos šokį, lydimą klasikinės ir modernios muzikos garsų. Vakarienė įskaičiuota į kainą. Gėrimai vakarienės metu apmokami atskirai.KETURRAČIŲ MOTOCIKLŲ SAFARIS: 

Pradžia 16:00 pabaiga 23:00

Prisijunkite prie mūsų ekspedicijos keturračiais motociklais - ji gali numalšinti bet kokį nuotykių mylėtojo troškulį ir, žinoma, pakelti adrenalino lygį. Vairuodami keturračius galėsite pasimėgauti ypatingu Kipro pietrytinės pakrantės grožiu.

Startuosime iš Argonaftis gyvūnų parko, esančio netoli Ahnos vandens telkinio. Atvykus Jums bus pasiūlyti kiprietiški delikatesai: tradicinis „Halloumi“ sūris, alyvuogės, duona ir kiprietiška kava. Susipažinsite su saugos taisyklėmis, įgysite vairavimo įgūdžių ir busite pasiruošę valdyti pilnai automatinį keturratį. Saugumo sumetimais pradžioje mokymas vyks asfaltotoje aikštelėje. Kai tik išmoksite lengvai valdyti keturratį, pereisime prie tikrų gruntkelių aplink Ahnos vandens telkinį, kur yra iškilimai ir posūkiai. Kai mūsų gidai įsitikins jūsų sugebėjimais, pereisime prie sudėtingesnio 2 valandų maršruto, kurio metu turėsime pakankamai laiko pasigrožėti kaimišku kraštovaizdžiu. Mes įveiksime šiek tiek daugiau nei 40 km ir pravažiuosime palei „Žaliąją liniją“, kuri atskiria šiaurinį ir pietinį Kiprą per kaimus, fermas ir apelsinų plantacijas. Sugrįžus į fermą mes nuoširdžiai pavaišinsime jus tradiciniais, kiprietiško stiliaus virėjų paruoštais pietumis: kepta mėsa, užkeptos bulvės, salotos, vynas, kiprietiška degtinė Zivanija, sultys ir daug daugiau pagal kiekvieno skonį. Ir, žinoma, jūsų laukia muzika ir šokiai! Jūsų dėmesiui pristatysime kostiumuotą pasirodymą, kuriame galėsite sudalyvauti ir jus: kiprietiški šokiai, graikiškas „Sirtaki“. Bus linksma!

Atkreipkite dėmesį, kad: - leistinas vairavimo amžius yra 18 metų
- Būtina naudoti šalmą ir akinius (išduodami kelionės metu)
- Turi būti pasirašytas pareiškimas apie atsakomybės apribojimą esant sužalojimams ir traumoms.
- Ši ekskursija nėra lenktynių varžybos.


ODISĖJAS-JŪRINIS NUOTYKIS:  

Pradžia 09.00 pabaiga 14.30 val.

Jūros vėjo ir nuotykių link!

Ši nepamirštama diena mūsų greitoje prabangioje jachtoje, kuri pilnai įrengta jūsų patogumui, neabejotinai atvers daug įdomių dalykų. Mūsų nuotykis prasidės spalvingame Larnakos uoste, kuriame pamatysime nuskendusį „Zinovija“ laivą - Viduržemio jūros „Titaniką“. Nardymo kaukės bus dalinamos laive. Toliau atplauksime prie Raudonųjų uolų - jūros erelių buveinės. Plauksime pro intriguojančius Cape Peele kyšulio urvus, kur turėsime galimybę pamatyti delfinus. Atviroje jūroje pamatysime Žuvų fermą, kurioje vietiniai gyventojai augina „cipura“ žuvį. Plaukdami krištolo skaidrumo jūra pamatysime nuostabius Aya Napos smėlio paplūdimius. Pasieksime urvų kompleksą, kuriuo senais laikais naudojosi piratai, vėliau jie buvo pavadinti - „Piratų urvai“. Praplauksime po Įsimylėjėlių tiltu. Pamatysime „Rūmų urvus“, sudarytus iš  stalaktitų ir stalagmitų. Pasieksime pietrytinį salos tašką – Kavo Greko kyšulį. Po to, palikdami kyšulį už nugaros, sustosime vienoje iš gražiausių įlankų, kur galėsite paplaukioti, panardyti, pamaitinti žuvį ir papietauti ant laivo denio. Pasimėgaukite skaniais tradiciniais užkandžiais ir naminiais patiekalais. Na, o nuotykių beieškant plauksime į Agia Anargirį, kur turėsite galimybę išbandyti save šokant nuo uolos. Ekskursija pabaigsime Protaro įlankoje, kur pamatysime ir sužinosime daug įdomių dalykų apie „miestą –vaiduoklį“, Famagustą. Nepraleiskite unikalios galimybės susipažinti su Kipro jūros gamta!RYKLIŲ ŽVEJYBA:      

Pradžia 06.00, pabaiga 13.00 val.

Ekskursija skirta nuotykių ir aštrių įspūdžių mėgėjams. Išbandykite save kovoje su rykliu arba kita didele žuvimi. Mėgaukitės 7 val. trukmės kruizu ir patirkite malonumą. Mūsų laivas aprūpintas reikalinga žvejybine įranga, galingu sonaru, kuris sugeba aptikti žuvį 1700 m gylyje. 100% sėkmė yra garantuota (kai kurioms žuvų rūšims). Sugrįžę į Larnakos įlanką, sustosime pietums. Pragaukite prabangią žuvies mezę ir šviežiai paruoštą ryklį.


NARDYMO MOKYKLA:                                                                                                                    

Mūsų mokyklos siūlomas kursas suteiks jums žinių ir įgūdžių, reikalingų norint susipažinti su įdomiu povandeniniu pasauliu. Patyrę instruktoriai praves teorinius ir praktinius mokymus, padės įsisavinti elgesio po vandeniu įgūdžius ir lydės 4  nardymo treniruočių metu. Baigę mokymus gausite visame pasaulyje pripažintą sertifikatą-kortelę. Pastaba: pertrauka tarp paskutinio nardymo ir skrydžio lėktuvu arba kelionės į kalnus turi būti ne mažesnė kaip 12 valandų.NARDYMAS ZENOBIA:

Pietūs įskaičiuoti į ekskursijos kainą.


Susipažinę su nardymo taisyklėmis turės puikią galimybę vėl susitikti su nuostabiu Viduržemio jūros pasauliu ir savo akimis pamatyti Viduržemio jūros „Titaniką“ – didžiulio „Zenobia“ laivo nuolaužą. Jus nuplukdys prie specialios platformos, kur aprūpins visa nardymui reikalinga įranga, ir pirmyn, nauju atradimų link! Tiems, kurie lydi Jus šioje kelionėje ir kol kas nesiryžta panerti į jūros dugną, nuobodu tikrai nebus. Jūsų sugrįžimo belaukiant šeimos nariai ir draugai galės tiesiog atsipalaiduoti arba paplaukioti su nardymo kauke. Pietūs įskaičiuoti į ekskursijos kainą.

Rezervuoti
JEIGU TURĖTUMĖTE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ, MALONIAI PRAŠOME SUSISIEKTI SU MUMIS: +370 607 76550/ +370 655 42040
Kelionės data
Data
Vietų skaičius
Kaina
+ ekskursijų paketas
Kaina be
ekskursijų paketo
18.07.2019
-
25.07.2019
10+
- Rezervuoti
€599
Kelionės ilgumas

8 dienas

Išvykimas/Parvykimas

Išvykimo šalis: Lietuva, Kaunas

Izbraukšana: KUN 10:15 - PFO 13:55
Atgriešanās: PFO 06:05 - KUN 09:50