Malaga

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Skrydis Vilnius - Ryga - Мalaga - Ryga-Vilnius (airBaltic)
Rankinis bagažas (55х40х20 см) + 1 vnt rankinukas, (30х40х10 cm 8 kg)
Oro uosto mokesčiai
Pervežimas: oro uostas - viešbutis - oro uostas
Apgyvendinimas viešbutyje 7 naktys su pusryčiais (dviviečiame kambaryje)

PAPILDOMOS PASLAUGOS:
Bagažas 1 vnt, ne daugiau kaip 20 kg (išmatavimai - 100х50х80 cm) Vilnius - Malaga - Vilnius

SVARBI INFORMACIJA:
Įėjimo bilietų ir kitų papildomų išlaidų kainos, valiutų kursai, taip pat ir nurodytas programoje objektų lankymo laikas ir tvarka yra preliminarūs ir gali keistis.
Kelionės vadovas pasilieka teisę keisti ekskursijų eiliškumą laikantis numatytos kelionės programos.
Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.
Muziejuose, bažnyčiose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
Į kainą neįskaičiuoti viešojo transporto bilietai.
Įėjimo bilietų ir kitų papildomų išlaidų kainos, valiutų kursai, taip pat ir nurodytas programoje objektų lankymo laikas ir tvarka yra preliminarūs ir gali keistis.
Įmonė pasilieka sau teisę koreguoti objektų lankymo tvarką arba pakeisti juos į lygiaverčius, nekeičiant pilnos teikiamų paslaugų apimties.
Jeigu Jūsų viešbutyje rezervavimo metu nėra laisvų vietų, kelionių organizatorius turi teisę pasiūlyti.
Keliones vadovas turi teise keisti ir koreguoti išvykimo laikus (nekeičiant programos) bei suplanuota ekskursijų bei paskirta laisva laika. 
Informaciją apie išvykimą prašome žiūrėti mūsų svetainės skiltyje „Išvykimų laikai“ likus 1-2 dienom iki kelionės pradžios.
Atsisiųskite kelionių programą


1 DIENA
Susitikimas Vilnius oro-uoste 08:45 (tikslų laiką žiurėti mūsų tinklapyje likus 2-3 dienom iki išvykimo); 10:45 Skrydis į Ryga 12:45 Skrydis į Malagą; 16:15 Atvykimas į Malagą Pervežimas į viešbutį Laivas laikas. Poilsis prie jūros Vakarienė viešbutyje ( už papildomą mokesti).
2-7 DIENA
Laivas laikas. Poilsis prie jūros Kurorte Costa Del Sol galimą pasigrožėti paveldais, skulptūromis, pakrantėje- istoriniai miestai kurie priklauso JUNESKO paveldui.Taipogi kurorte daug parkų, pramogu skirtingų amžiaus žmonėms. Ka aplankyti kurorte Costa Del Sol? - Pikaso muzejus; - El Ciorro ežeras; - Alkasabo tvirtovė; - Malagos katedros aikštė; - Nerhi uolas; - Selvo-aventura zoologijos sodas; - Hibralfaro tvirtovė; - Plasa de toros arena; - Pramogų parkas Tivoli; - Vandens pramogų parkas Mihas
8 DIENA
Laisvas laikas Išsiregistravimas iš viešbučio iki -12:00 Pervežimas viešbutis-oro uostas 17:10 - Skrydis į Ryga; 22:35 - Atvykimas į Ryga. 23:10 - Skrydis į Vilnius 23:59 - Atvykimas į Vilnius
Rezervuoti
JEIGU TURĖTUMĖTE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ, MALONIAI PRAŠOME SUSISIEKTI SU MUMIS: +370 607 76550/ +370 655 42040

Mēs piedāvājam