Lenkija SPA poilsis Zakaponėje

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:  
Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu (visos kelionės metu)
Grupės vadovas (rusų/latvių k.)
Apgyvendinimas viešbutyje Hotel Tatra 3*, 3 nakvynės su pusryčiais (dviviečiuose kambariuose)

EKSKURSIJOS:
Išvažiuojamoji ekskursija į Aukštuosius Tatrus (pasikėlimas keltuvu įskaičiuotas į kainą) - 40 €
Pervežimas iki Zakaponės centro
Pasivažinėjimas rogėmis „Plėšikų Kuliga“

APGYVENDINIMAS:
Jeigu Jūs keliaujate trise prašome iš anksto pasiteirauti agentūroje apie galimybę pastatyti papildomą lovą.

PAPILDOMOS PASLAUGOS:
Apsilankymas terminiame Bukovina komplekse - nuo 7 € (priklausomai nuo praleisto laiko, apmokama komplekso kasose)
Papildoma vieta autobuse - 90 €
Įėjimo bilietai į muziejus ir kitus lankytinus objektus apmokami vietoje kelionės metu.
Išlaidos viešajam transportui, pietums, vakarienėms, asmeninės išlaidos
Sveikatos draudimas

SVARBI INFROMACIJA
Įėjimo į objektus bilietai ir kitos mokamos paslaugos apmokamos pagal faktą kelionės metu.
Ekskursijos vykdomos rusų kalba.
Keliautojo duomenis galima keisti ne vėliau nei likus 7 darbo dienom iki kelionės pradžios.
Vadovas turi teisę keisti vykdomų ekskursijų eiliškumą, nekeičiant programos.
Jeigu Jūsų viešbutyje rezervavimo patvirtinimo metu nėra laisvų vietų, kelionių organizatorius turi teisę pasiūlyti turistams tokios paties arba aukštesnio lygio viešbutį.
Grupės vadovas - latvių ir rusų kalbomis.
Informaciją apie išvykimą prašome žiūrėti svetainės skiltyje “Išvykimų laikai” likus 1-2 dienom iki kelionės pradžios.

Atsisiųskite kelionių programą1. DIENA
Išvykstame iš Panevėžio/ Vilniaus/ Kauno (išvykimo laiką patikslinsime 2 dienos iki išvykimo). Kelionė per Lietuvą, Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Hotel Tatra 3*.
2. DIENA
Pusryčiai. Laisva diena arba išvažiuojamoji kelionė į Aukštuosius Tatrus (pageidaujant, už papildomą mokestį, į kelionę įskaičiuotas pakilimas keltuvu) arba pervežimas iki Zakaponės. Pasikėlimas keltuvu į vieną aukščiausių Slovakijos taškų, iš kur galima pamatyti apsnigtas Aukštųjų Tatrų viršukalnes, taip pat aukštikalnių ežerą Skalnaté pleso 1 751 metrų aukštyje. Iš žemutinės stoties Tatrų Lomnicoje lyno kelias Jus nuveš į tarpinę stotį Štart, iš kur į Skalnaté pleso Jus pakels 15 vietų gondola. Galimybė pailsėti restorane „Panorama Restoran“ aukštai kalnuose. Grįžimas į Zakaponę. Laisvas laikas mieste. Jūs galėsite pasivaikščioti centrine Krupowki gatve. Ši gatvė iš pirmo žvilgsnio sužavi visus Zakopanės svečius ir įeina į pačių garsiausių pėstiesiems skirtų Lenkijos gatvių sąrašą. Čia visada triukšminga ir pilna žmonių: dieną Krupowki gatvė tampa pramogų ir parodų centru, o sutemus joje sušvinta šimtai tūkstančių žiburių, uždegamų vietiniuose baruose, restoranuose ir kavinėse. Krupowki gatvė laikoma Zakopanės „šopingo“ centru. Čia sutelktos populiariausios parduotuvės ir prekybos taškai, kuriuose galima nupirkti tradicinių lenkiškų suvenyrų, populiaraus Zakopanėje sūrio oscypek, taip pat kailinių, vilnonių megztinių ir kitų prekių. Būtent Krupowki gatvėje išsidėstę garsiausi miesto muziejai, tame tarpe Tatrų muziejus. Čia randasi Šventosios Šeimynos bažnyčia – viena iš seniausių Lenkijos šventovių. Vakare pageidaujant apsilankymas terminiame Bukovina komplekse. Tai magiška vieta pačioje Tatrų papėdėje! Didžiulis terminis kompleksas. Terma Bukovina komplekse yra rekreacinių ir sporto, atvirų ir uždarų baseinų (iš viso 12). Kiekviename baseine Jūs pajusite raminamąsias terminio vandens, kurio temperatūra varijuoja nuo 30 iki 38°С, savybes. Čia Jūs galėsite pasinaudoti daugybe saunų ir pirčių, atsipalaiduoti sūkurinėse voniose ir SPA zonoje, taip pat padūkti vandens parke su šimtais metrų beprotiškų vandens kalnelių, tuo pačiu mėgaujantis nuostabiais Tatrų kalnų vaizdais. Kiekviename baseine Jūs pajusite raminamąsias terminio vandens, kurio temperatūra varijuoja nuo 30 iki 38°С, savybes. Čia Jūs galėsite pasinaudoti daugybe saunų ir pirčių, atsipalaiduoti sūkurinėse voniose ir SPA zonoje, taip pat padūkti vandens parke su šimtais metrų beprotiškų vandens kalnelių, tuo pačiu mėgaujantis nuostabiais Tatrų kalnų vaizdais. Grįžimas į viešbutį Hotel Tatra 3*.
3. DIENA
Pusryčiai viešbutyje. Laisva diena viešbutyje arba pervežimas į Zakaponę (pageidaujant, už papildomą mokestį), kur galima ir toliau mėgautis terminio Bukovinos komplekso malonumais. Jeigu yra sniego – siūlome pasivažinėjimą rogėmis „Plėšikų Kuliga“. Kuliga – tai važinėjimasis arkliais pakinkytomis rogėmis, lydint „gorali“ (kalniečiams), apsirengusiems nacionaliniais kostiumais ir su fakelais rankose. Kelias driekiasi kalnų keteromis tarp sniego baltumo miškų, aplink nuostabūs Tatrų vaizdai. Iškyla baigiasi pikniku tradicinėje palapinėje, keptų dešrelių valgymu ir šildančio glintveino gėrimu. Grįžimas į viešbutį Hotel Tatra 3*.
4. DIENA
Pusryčiai viešbutyje. Pailsėję grįžtame į namus. Kelionė per Lenkiją, Lietuvą. Atvykimas į Lietuvą vėlai vakare.
EKSKURSIJOS

Išvažiuojamoji ekskursija į Aukštuosius Tatrus

(Į kainą įskaičiuotas pasikėlimas keltuvu)

Pasikėlimas keltuvu į vieną aukščiausių Slovakijos taškų, iš kur galima pamatyti apsnigtas Aukštųjų Tatrų viršukalnes, taip pat aukštikalnių ežerą Skalnaté pleso 1 751 metrų aukštyje. Iš žemutinės stoties Tatrų Lomnicoje lyno kelias Jus  nuveš į tarpinę stotį Štart, iš kur į Skalnaté pleso Jus pakels 15 vietų gondola. Galimybė pailsėti restorane „Panorama Restoran“ aukštai kalnuose.


Pervežimas iki Zakaponės centro

Viešbutis Tatra randasi 8 km nuo Zakaponės centro. Mes siūlome pervežimą į miesto centrą ryte ir grįžimą į viešbutį vakare.


Pasivažinėjimas rogėmis „Plėšikų Kuliga“

Kuliga – tai važinėjimasis arkliais pakinkytomis rogėmis, lydint „gorali“ (kalniečiams), apsirengusiems nacionaliniais kostiumais ir su fakelais rankose. Kelias driekiasi kalnų keteromis tarp sniego baltumo miškų, aplink nuostabūs Tatrų vaizdai. Iškyla baigiasi pikniku tradicinėje palapinėje, keptų dešrelių valgymu ir šildančio glintveino gėrimu.

Rezervuoti
JEIGU TURĖTUMĖTE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ, MALONIAI PRAŠOME SUSISIEKTI SU MUMIS: +370 607 76550/ +370 655 42040