Klasikinė Italija iš Romos DOVANŲ 3 EKSKURSIJOS IR DEGUSTACIJA

Roma - Vatikanas - Venecija - San Marinas - Florencija - Teračina - Neapolis/Pompėja - Roma

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
  
Skrydis Vilnius - Roma - Vilnius (Ryanair)
Rankinis bagažas
Apgyvendinimas 3* viešbučiuose, 7 nakvynės su pusryčiais, apgyvendinimas dviviečiuose kambariuose (2 nakvynė viešbutyje Romoje, 1 nakvynė netoli Bolonijos, 2 nakvynės Emilijos-Romanijos regione, 2 naktys Odisėjo pakrantėje)
Pervežimas maršrutu oro uostas - viešbutis - oro uostas
Apžvalginė ekskursija po Florenciją (2 valandos)
Apžvalginė ekskursija po Veneciją (2 val.)
Apžvalginė ekskursija po Romą (2 val.)
1 tipiškų itališkų produktų degustacija (Bolonijoje)
Pasivaikščiojimas po San Mariną
Rusakalbio gido paslaugos visos kelionės metu.

Skrydžio laikas
VNO 10:50 - CIA 12:40
CIA 06:35 - VNO 10:25
*Skrydžio laikai gali keistis.


EKSKURSIJOS:

Ekskursija į Neapolį ir Pompėją, visą dieną
Ekskursija į Vatikano muziejų ir Siksto koplyčią su rusakalbiu gidu (įėjimo bilietai įskaičiuoti į kainą)
Ekskursija po Romą
Ekskursija meno mėgėjams į Uficių galeriją (įėjimo bilietai įskaičiuoti į kainą)
Ekskursija į Dožų rūmus su rusakalbiu gidu (už papildomą mokestį, įėjimo bilietai įskaičiuoti į kainą)
Apsipirkimas Castel Romano prekybos centrePAPILDOMOS IŠLAIDOS:

Pietūs tipiškame Venecijos restorane.
Vakarienė viename iš Romos restoranų Trastevere
Pietūs Florencijoje
Pietūs Pompėjos restorane
Kateris į Veneciją į abi puses
Bilietai į archeologinį kompleksą Pompėjoje
Vakarienė restorane „San Marino“
Plaukiojimas gondolaPapildomai privalote sumokėti turizmo mokestį, apmokamas viešbutyje:

Romoje 3 * viešbučiuose - 4,00 EUR vienam asmeniui/naktis
3 * viešbučiuose Emilijoje Romanijoje - 1,50 € vienam asmeniui/naktis
3 * viešbučiuose Odisėjo pakrantėje 3,50 EUR vienam asmeniui/naktis
3 * viešbučiuose netoli Bolonijos - 1,50 € asmeniui/naktisPAPILDOMOS PASLAUGOS:

Registruotas bagažas 1 lagaminas iki 20 kg - 35 € (į vieną pusę)
Ausinės visam laikotarpiui - 20 €
Jei keliaujate vieni, privalomas papildomas mokestis už vienvietį kambarį.SVARBI INFROMACIJA:

Jeigu Jūsų viešbutyje rezervavimo patvirtinimo metu nėra laisvų vietų, kelionių organizatorius turi teisę pasiūlyti turistams tokio paties arba aukštesnio lygio viešbutį. 
Grupės palyda – rusų kalba.
Vadovas turi teisę keisti ir koreguoti išvykų laikus (laikantis numatytos programos), taip pat keisti numatytą laiką, skirtą ekskursijoms ir laisvalaikiui. 
Informaciją apie išvykimą prašome žiūrėti mūsų svetainės skiltyje „Išvykimų laikai“ likus 1-2 dienom iki kelionės pradžios.


Atsisiųskite kelionių programą

Klasiska-Italija-no-Romas-2019-VRK-Travel-Route-Scheme.png


1. DIENA
ROMOJE

Atvykimas į Romos oro uostą. Pervežimas į miesto centrą. Apgyvendinimas viešbutyje. Laisvas laikas arba ekskursija po baroko epochos Romą (už papildomą mokestį).
Nakvynė viešbutyje.
2. DIENA
ROMOJE Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas pasivaikščioti po miestą arba apsipirkimas „Castel Romano“ (pageidaujant, už papildomą mokestį). Laisvas laikas. Sugrįžimas į Romą. Apžvalginė ekskursija po Romos miestą (įskaičiuota į kelionės kainą, trukmė 2 valandos). Pasivaikščiojimo metu pamatysite: Romos forumą ir Koliziejų (išorėje) Venecijos aikštę, ir Kapitolijaus kalvą. Vakare galėsite pavakarieniauti ir pasiklausyti muzikos tipiškame restorane Romos centre, spalvingame Trastevere rajone. Apgyvendinimas ir nakvynė Romos viešbutyje.
3. DIENA
ROMA - BOLONIJA Išvykimas iš viešbučio ~ 10:00. Laisvalaikis arba pageidaujantiems ekskursija į Vatikano muziejus ir Siksto koplyčią su rusakalbiu gidu (pageidaujant, už papildomą mokestį, įėjimo bilietai įskaičiuoti į kainą, trukmė ~ 2,5-3 val.). Ekskursija į Vatikano muziejus ir apsilankymas Siksto koplyčioje suteiks jums galimybę pasigrožėti pasaulio meno šedevrais. Po ekskursijos laisvas laikas. Po pietų išvykimas į Boloniją, sustojimas itališkų triufelių ir alyvuogių aliejaus degustacijai (įtraukta į kelionės kainą). Apgyvendinimas viešbutyje Bolonijos apylinkėse. Nakvynė viešbutyje.
4. DIENA
BOLONIJA-VENECIJA-EMILIJA ROMANIJA Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas į Veneciją. Ekskursija po unikalų miestą ant vandens su rusakalbiu gidu (įskaičiuota į kelionės kainą, trukmė ~ 2 val., už papildomą mokestį kateris į Veneciją ~ 30 € į abi puses). Jūs visą dieną praleisite viename iš unikaliausių, neįprastų ir romantiškiausių pasaulio miestų su elegantiškais tiltais ir rūmais, nuostabia Šv. Marko aikšte su laikrodžio bokštu, Venecijos dožais, gotikine pilimi ir daugybe kanalų. Laisvas laikas arba pageidaujantiems pietūs restorane šalia Šv. Marko aikštės. Po pietų norintys turės galimybę nuvykti į Dožų rūmus lydint rusakalbiam gidui ir paplaukioti gondola (už papildomą mokestį). Ekskursija į nuostabius miesto rūmus, aplankant jų pasakiškas sales, „Atodūsių tiltą“ ir viduramžių labirintus. Vakare išvykimas kateriu į autobuso stovėjimo vietą. Išvažiavimas į Emiliją-Romaniją. Apgyvendinimas Emilijos Romanijos regione.
5. DIENA
EMILIJA ROMANIJA-SAN MARINAS Pusryčiai viešbutyje. Laisvas laikas pasivaikščiojimui po miestą ar apsipirkimui. Po pietų pervežimas autobusu į San Mariną ir apsilankymas vienoje iš mažiausių ir seniausių pasaulio valstybių. Vakarienė restorane su panoraminiu vaizdu (už papildomą mokestį). Sugrįžimas į Emilijos Romanijos regiono viešbutį. Nakvynė viešbutyje.
6. DIENA
EMILIJA ROMANIJA - FLORENCIJA - ODISĖJO PAKRANTĖ Pusryčiai viešbutyje. Pervežimas autobusu į Florenciją. Ekskursija po pagrindines Florencijos lankytinas vietas lydint rusakalbiam gidui (įskaičiuota į programos kainą, prasideda ~ 9:00, trukmė ~ 2 val.). Laisvas laikas arba pietūs tipiškame Toskanos restorane (už papildomą mokestį). Laisvas laikas arba ekskursija meno mėgėjams į Uficių galeriją (pageidaujant, už papildomą mokestį, įėjimo bilietai įskaičiuoti į kainą). Apsilankykite viename iš didžiausių Europos meno muziejų su turtinga didžiųjų italų meistrų šedevrų kolekcija. Vakare išvykimas (~ 16:00) ir apgyvendinimas viešbutyje Odisėjo pakrantėje. Nakvynė viešbutyje.
7. DIENA
ODISĖJO PAKRANTĖ-NEAPOLI-POMPĖJA Laisva diena arba ekskursija pėsčiomis po Neapolį ir Pompėją (pageidaujant, už papildomą mokestį, trukmė ~ visa diena). Apsilankysime Pompėjoje - unikaliame mieste-muziejuje po atviru dangumi – miestas-vaiduoklis, sustingęs po ugnikalnio lava, kuriam laikas sustojo 1-ajame mūsų eros amžiuje. Jūsų laukia įdomi kelionė po archeologinį kompleksą (įėjimo bilietai už papildomą mokestį perkami vietoje). Po ekskursijos galimybė papietauti vietiniame restorane (už papildomą mokestį). Antroje dienos pusėje pervežimas į Neapolį ir apžvalginė ekskursija po miestą. Sugrįžimas į viešbutį Odisėjo pakrantėje. Nakvynė viešbutyje.
8. DIENA
ROMA Išvykimas iš viešbučio. Pervežimas į oro uostą. Skrydis Roma - Vilnius.
EKSKURSIJOS

Vakarienė su muzika restorane Romos centre, spalvingame Trastevere rajone apmokama kelionės metu, kaina 40 eurų:

Pradžia restorane „Casetta di Trastevere“ adresu Vicolo De 'Renzi 31/a 19:00 val

Susitikimas su vakarine Roma prasideda tipiškame miesto restorane. Meniu: - Italijos užkandžiai, makaronai al Amatricana, pasta alla Carbonara, Saltimbocca iš veršienos su bulvėmis, Tiramisu 1/4 vynas + 1/2 mineralinio vandens. Vakarienę lydi tipiška „stornelli“ muzika. Po vakarienės Jūsų laukia panoraminė ekskursija po vakarine Roma lydint rusakalbiam gidui. Dalis ekskursijos vyks pesčiomis, dalis - autobusu. Ekskursijos metu pamatysime: Koliziejų (išorėje), Romos forumus, Venecijos aikštę, Kapitolijaus kalvą, Navonos aikštę, Šv. Petro aikštę.


Ekskursija į Neapolį ir Pompėją, visą dieną, kaina 75 eurai, apmokama kelionės metu:

(pageidaujant, už papildomą mokestį, ekskursija pėsčiomis)

Apsilankysime Pompėjoje - unikaliame mieste-muziejuje po atviru dangumi – miestas-vaiduoklis, sustingęs po ugnikalnio lava, kuriam laikas sustojo 1-ajame mūsų eros amžiuje. Jūsų laukia įdomi kelionė po archeologinį kompleksą (įėjimo bilietai už papildomą mokestį  perkami vietoje) Po ekskursijos pervežimas į Neapolį ir apžvalginė ekskursija po miestą.


Ekskursija į Vatikano muziejus  ir Siksto koplyčią lydint rusakalbiam gidui, kaina 75 eurai, apmokama kelionės metu:

(pageidaujant, už papildomą mokestį, įskaičiuoti įėjimo bilietai, į kainą įeina ausinės, Ekskursija į Vatikano muziejus ir apsilankymas Siksto koplyčioje suteiks jums galimybę pasigrožėti pasaulio meno šedevrais.Plaukiojimas gondola, kaina 30 eurų, apmokama kelionės metu:

Pradžia 15:00.  Susitikimo vieta yra priešais viešbutį GRITTI adresu Campo Santa Maria del Giglio. Plaukiojimas gondola Venecijos kanalais.

Ekskursija po Florenciją:

(įskaičiuota į kelionės kainą, pradžia ~ 9:00, trukmė ~ 2 valandos)

Ekskursija po pagrindines Florencijos lankytinas vietas lydint rusakalbiam gidui.Ekskursija meno mėgėjams į Uficių galeriją, įėjimo bilietai įskaičiuoti į kainą, kaina 40 eurų, apmokama kelionės metu:

(neprivaloma, papildomas mokestis, įėjimo bilietai įskaičiuoti į mokestį)

Apsilankykite viename iš didžiausių Europos meno muziejų su turtinga didžiųjų italų meistrų šedevrų kolekcija. Trukmė 2 valandos.
Ekskursija po Veneciją:

(įskaičiuota į kelionės kainą, trukmė ~ 2,5 valandos, už papildomą mokestį kateris į Veneciją ~ 20 € į abi puses)

Jūs visą dieną praleisite viename iš unikaliausių, neįprastų ir romantiškiausių pasaulio miestų su elegantiškais tiltais ir rūmais, nuostabia Šv. Marko aikšte su laikrodžio bokštu, Venecijos dožais, gotikine pilimi ir daugybe kanalų.Ekskursija į Dožų rūmus lydint rusakalbiam gidui, įėjimo bilietai įskaičiuoti į kainą, kaina 40 eurų, apmokama kelionės metu:


Ekskursija į nuostabius miesto rūmus, aplankant jų pasakiškas sales, „Atodūsių tiltą“ ir viduramžių labirintus.
Apžvalginė ekskursija po Romą, įskaičiuota į kelionės kainą, trukmė 2 valandos:

Apžvalginė ekskursija Romos mieste (įskaičiuota į kelionės kainą, trukmė 2 valandos). Pasivaikščiojimo metu pamatysite: Romos forumą ir Koliziejų (išorėje) Venecijos aikštę, ir Kapitolijaus kalvą.

Itališkų triufelių ir alyvuogių aliejaus degustacija, įtraukta į kelionės kainą:Ekskursija po naktinę Romą, apmokama kelionės metu, kaina 25 eurai:

Trukmė 1 val., ekskursija autobusu.
Kateris į Veneciją ~ 20 € į abi puses, apmokama kelionės metu:Pietūs tipiškame Venecijos restorane, kaina 15 eurų, apmokama kelionės metu:
Bilietai į archeologinį kompleksą Pompėjoje, kaina 15 eurų, apmokama kelionės metu:

Rezervuoti
JEIGU TURĖTUMĖTE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ, MALONIAI PRAŠOME SUSISIEKTI SU MUMIS: +370 607 76550/ +370 655 42040