Kalnuotoji Slovakija pilys Aukštieji Tatrai

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
  
Kelionė komfortabiliu turistinės klasės autobusu (visos kelionės metu)
Grupės lydinčiojo paslaugos (rusų./latvių kalbomis)
Apgyvendinimas *** viešbutyje, 4 nakvynės su pusryčiais (apgyvendinimas dviviečiame kambaryje)
Kelionė prie didžiausios pilies Slovakijoje – Spišo pilies (įėjimo bilietas apmokamas vietoje)
Kelionė prie gražiausio Europoje atviro urvo - Demanovskos laisvės urvo (įėjimo bilietas apmokamas vietoje)
Kelionė per Aukštuosius TartusPAPILDOMOS PASLAUGOS:

Įėjimo bilietas į Spišo pilį - 6 € suaugusieji/4 € vaikai
Plaukimas Dunajeco upe + iškyla - 40 € suaugusieji/30 € vaikai (organizuojamas tik vasarą)
išvyka- 20 € suaugusieji/15 € vaikai
įėjimo bilietas į Demanovskos urvą - 9 € suaugusieji /7 € vaikai
Keltuvai į Aukštuosius Tatrus - 19 € suaugusieji /14 € vaikai
Vandens parkas AQUACITY - 19 € suaugusieji /16 € vaikai
Papildoma vieta autobuse - 75 €
Įėjimo bilietai į muziejus ir kitus lankytinus objektus apmokami vietoje kelionės metu.
Išlaidos viešajam transportui, pietums, vakarienėms, asmeninės išlaidos
Sveikatos draudimas
*Įėjimo bilietai apmokami kelionės metu, kainos gali keistis.
**Vaikai skaitomi iki 12 metų amžiaus, ne įskaitytinai.APGYVENDINIMAS:

Jeigu keliaujate trise, prašome pasiteirauti kelionės organizatoriaus apie galimybę pristatyti papildomą lovą dviviečiame kambaryje.


SVARBI INFROMACIJA:

Įėjimo bilietai ir kitos mokamos paslaugos apmokamos pagal faktą kelionės metu.
Ekskursijos vykdomos rusų kalba.
Keliautojo duomenis galima keisti likus ne mažiau kaip 7 darbo dienom iki kelionės pradžios
Kelionės vadovas pasilieka teisę keisti ekskursijų eiliškumą laikantis numatytos kelionės programos.
Jeigu Jūsų viešbutyje rezervavimo metu nėra laisvų vietų, kelionių organizatorius turi teisę pasiūlyti turistams tokio paties arba aukštesnio lygio viešbutį.
Grupės vadovas – latvių ir rusų k.
Informaciją apie išvykimą prašome žiūrėti mūsų svetainės skiltyje „Išvykimų laikai“ likus 1-2 dienom iki kelionės pradžios.


Atsisiųskite kelionių programą
Slovakija yra turtinga tradicijomis, dainomis ir linksma išraiška žmonių veiduose, o maršrutai kalnuose suteikia ramybę. Slovakija yra įvairiapusė šalis, kurioje vaizdingi slėniai išdėstyti šalia kalnų, o architektūros paminklų gausa gali nustebinti net patyrusius senovės mėgėjus. Tai žemė, kur pakilęs į kalnų viršūnę, esi arčiau Dievo.

Route-Scheme-Slovakija.png


1. DIENA
Ryga - Lenkija
07:00 Išvykimas iš Vilniaus / Kauno / Panevėžio. Kelionė per Lietuvą, Lenkiją. Sustojimas pietums Lenkjoje. Nakvynė viešbutyje Lenkijos teritorijoje.
2. DIENA
Lenkija - Slovakija (Spišo pilis)
Pusryčiai. Pirmoje dienos pusėje išvyka prie didžiausios pilies Slovakijoje – Spišo pilies (įėjimo bilietas apmokamas vietoje), esančios apie 200 metrų aukštyje virš aplinkinių laukų ir Spišske Podhradie miesto. Uolos, ant kurių yra įsikūrusi Spišo pilis, buvo apgyvendintos daugiau nei prieš 10 000 metų. Pilies apžiūra ir apsilankymas muziejuje. Antroje dienos pusėje galėsite plaukti Dunajeco upe tradiciniais mediniais plaustais per didžiausią Vidurio Europos kanjoną (pagal pageidavimą, už papildomą mokestį). Plukdymo trasą sudaro 11 km ir ji eina per visą kanjoną. Plukdymo dalyvius supa ypatingas kalnų ir uolų grožis. Plukdymas vykdomas tik vasarą. Po plukdymo bus surengtas piknikas Goralų kieme, kur galėsite paragauti slovakų nacionalinius patiekalus, pasimėgauti liaudies muzika ir dalyvauti įdomiuose konkursuose. Nakvynė viešbutyje Slovakijoje.
3. DIENA
Slovakija - Demenovo uola - Oravos pilis
Pusryčiai. Išvykimas į Liptovo regioną. Kelionė prie gražiausio atviro urvo Europoje - Demanovskos laisvės urvo (įėjimo bilietas apmokamas vietoje), kuris yra įdomus savo stalaktitais, akmeniniais kriokliais, urviniais ežerais su perlais, Parašiutininkų praraja, 60 m ilgio urviniu kriokliu arba urviniu vargonu - stalagmitų sistema, skleidžiančia gamos toną, stuktelėjus jį. Čia taip pat yra kančių koridorius, kurio plotis ne didesnis kaip Jūsų pečių plotis, o aukštį sudaro tik 160 cm. Tęsiant dieną - kelionė į Oravos pilį (įėjimo bilietas apmokamas vietoje). Oravos pilis dar kartais vadinama Erelių lizdu, nes ji išsidėsčiusi ant stačios uolos Oravos krante. Jos architektūra pasižymi įvairiais stiliais: romėnų, gotikos, renesanso, romantizmo ir baroko. Oravos pilis (Oravský hrad) yra gražiausia Slovakijos pilis, pastatyta ant 112 metrų uolos virš Oravos. Ji įtraukta į šalies nacionalinių kultūros paminklų sąrašą. Čia buvo statytas filmas apie Drakulą - „Nosferatu: Siaubo simfonija“ bei pasaką „Drozdoviko karalius“. Galite apžiūrėti teritoriją, gynybinius elementus, restauruotas vidines patalpas, užsukti į koplyčią. Vienoje pilies salėje yra akmeninis suolelis. Sakoma, kad jei nevaisinga moteris pasėdės ant jo, per metus ji būtinai pastos. Antroje dienos pusėje atsipalaidavimas AQUACITY vandens parke Poprade (vandens čiuožyklos, pirtys, garinė pirtis, povandeninis masažas, terminiai baseinai (įėjimo bilietai apmokami vietoje)). Nakvynė viešbutyje Slovakijoje.
4. DIENA
Slovakija - Aukštieji Tatrai - Lenkija
Pusryčiai. Kelionė per Aukštuosius Tartus. Pasivaikščiojimas per slėnius ir krioklius, į kalnų praėjimus ir viršūnes vedančiais takais Tatranska Lomnica ir Stary Smokovec rajonuose. Nepakartojama natūrali aplinka su švariu oru, kuriame vyrauja aktyvieji ionai, teigiamai veikiantys kvėpavimo sistemą ir gydantys jos lėtines ligas. Palankiomis oro sąlygomis rekomenduojame keltuvu pakilti į Lomnicki štitą (2632 m) ir papietauti nacionaliniame namelyje su įspūdingais vaizdais į kalnus. Aukštieji Tatrai yra aukščiausieji kalnai Rytų Europoje. Tatrai pasižymi Alpių charakteriu - siaurais kalnagūbriais, daugelis aukščių ir smailių veda į plačius ledynų slėnius. Tatrai yra mažiausi tarp didžiųjų alpinį reljefą turinčių kalnų. Kalbant apie paslaugas ir aptarnavimo lygį, jie nėra prastesni už pačias Alpes. Kalnų takeliai Aukštuosiuose Tatruose yra sutvarkyti ir tinkami bet kurio amžiaus turistams. Nakvynė viešbutyje Lenkijos teritorijoje.
5. DIENA
Lenkija - Lietuva - Latvija
Kelionė namo. Kelionė per Lenkiją, Lietuvą, Latviją. Sustojimas pietums Lenkijoje. Vėlyvas grįžimas į Vilnių /Kauną/Panevėžį.
Rezervuoti
JEIGU TURĖTUMĖTE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ, MALONIAI PRAŠOME SUSISIEKTI SU MUMIS: +370 607 76550/ +370 655 42040