Kalėdinės Vokietijos mugės Varšuva Berlynas Drezdenas

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:  
Kelionė komfortabiliu autobusu
Palyda visos kelionės metu (latvių ir rusų k.)
Apgyvendinimas 3* viešbutyje su pusryčiais, 3 nakvynės dviviečiame kambaryje

Ekskursijų paketas (3 eksk.) - €35
EKSKURSIJOS:
Ekskursija Varšuvoje - €15
Ekskursija po Berlyną - €15
Ekskursija po Drezdeną  - €15

APGYVENDINIMAS: 
Priemoka už vienvietį kambarį - €35
PAPILDOMOS IŠLAIDOS:
- Priemoka už papildomą vietą autobuse (esant būtinumui) - €50
VAIKAMS:
Jeigu jūs keliaujate su vaikais 0 -12 metų amžiaus:
- Vaikas gauna Ребенок 50% nuolaidą būtiniems ekskursijų paketams ir papildomoms ekskursijoms

PAPILDOMOS PASLAUGOS:
Papildoma vieta autobuse - €60

SVARBI INFROMACIJA:
Keliautojo duomenis galima keisti ne vėliau nei likus 7d. iki kelionės pradžios.
Jeigu Jūsų viešbutyje rezervavimo patvirtinimo metu nėra laisvų vietų, kelionių organizatorius turi teisę pasiūlyti turistams tokio paties arba aukštesnio lygio viešbutį.
Grupės vadovas – latvių ir rusų k.
Informaciją apie išvykimą prašome žiūrėti svetainės skiltyje “Išvykimų laikai” likus 1-2 dienom iki kelionės pradžios.

Kepinti migdolai, vafliai su cinamonu, glintveinas...Taip pat čia Jums pasiūlys įvairiausių Kalėdinių papuošalų ir dovanų variantų Jums ir Jūsų artimiesiems. Tokių mugių lankymas sukuria šventinę nuotaiką visai šeimai. Keliauk ir Tu ir pagauk stebuklo akimirką!


1. DIENA
Išvykstame iš Panevėžio/ Vilniaus/ Kauno (išvykimo laiką patikslinsime 2 dienos iki išvykimo) Kelionė per Lietuvą ir Lenkiją. Antroje dienos pusėje – atvykimas į Varšuvą. Pageidaujant (už papildomą mokestį) – ekskursija po miestą. Gražuolė – Varšuva, Lenkijos sostinė nuo 16 amžiaus, Šopeno miestas, tai viduramžių bažnyčių ir dar didžiojo karaliaus Žygimanto-Augusto pastatytų Karališkųjų rūmų miestas, kurio ramybę saugo Turgaus aikštės fontane sėdinti Undinėlė. Kalbama, kad Varšuvos Undinėlė – tikra Kopenhagą saugančios Undinėlės sesuo. Išvažiavimas iš miesto. Nakvynė Lenkijos viešbutyje.
2. DIENA
Pusryčiai Lenkijos viešbutyje. Išvykimas į Vokietijos sostinę - Berlyną. Atvykus laisvas laikas arba Ekskursija po miestą (už papildomą mokestį ). Vienas iš įdomiausių Vokietijos miestų – didingasis Berlynas atskleis jums savo paslapčių ir įžymybių mozaiką. Berlynas daugiaveidis, čia yra visko: Reichstagas ir Brandenburgo vartai, Aleksandro aikštė ir Berlyno siena, Šarlotenburgas ir net visa muziejų sala su jos garsiausiu Katedros soboru. Be to, būtent Berlyne įsikūręs didžiausias ir pirmasis Zoologijos sodas Europoje, pastatytas 1830 metais, ir šiuolaikiškas Legolendas, kur linksmai leidžia laiką ir vaikai, ir suaugusieji. O apsipirkimas Berlyne – tikroji šventė moterų širdžiai! Per laisvą laiką galima apsilankyti Berlyno mugėse ir paragauti daugelį vokiškų tautinių patiekalų. Nakvynė Berlyno apylinkėse.
3. DIENA
Pusryčiai viešbutyje. Kelionė į Drezdeną. Laisvas laikas arba ekskursija po miestą (pageidaujant už papildomą mokestį). Pažintį pradėsime nuo istorinės miesto dalies - Teatro aikštės, Zwingerio pilies, Rotušės, Semperio operos, Hofkirchės, rūmų aikštės, arklidžių kiemo, aikštės prie Frauenkirchės, menų akademijos, Europos balkono, Repnino-Volkonskio laiptų, karaliaus rūmų ir daug ko kita. Iki vakaro laisvas laikas, kuriuo metu galima apsilankyti Kalėdinėse mugėse, paragauti glintveino su Bavarijos dešrelėmis. Vakare kelionė į Lenkiją. Nakvynė viešbutyje.
4. DIENA
Pusryčiai Lenkijos viešbutyje. Atvykimas į Lietuvą vėlai vakare/ naktį.
EKSKURSIJOS

Ekskursija po Varšuva

Gražuolė – Varšuva, Lenkijos sostinė nuo 16 amžiaus, Šopeno miestas, tai viduramžių bažnyčių ir dar didžiojo karaliaus Žygimanto-Augusto pastatytų Karališkųjų rūmų miestas, kurio ramybę saugo Turgaus aikštės fontane sėdinti Undinėlė. Kalbama, kad Varšuvos Undinėlė – tikra Kopenhagą saugančios Undinėlės sesuo.


Ekskursija po Berlyną

Vienas iš įdomiausių Vokietijos miestų – didingasis Berlynas atskleis jums savo paslapčių ir įžymybių mozaiką. Berlynas daugiaveidis, čia yra visko: Reichstagas ir Brandenburgo vartai, Aleksandro aikštė ir Berlyno siena, Šarlotenburgas ir net visa muziejų sala su jos garsiausiu Katedros soboru. Be to, būtent Berlyne įsikūręs didžiausias ir pirmasis Zoologijos sodas Europoje, pastatytas 1830 metais, ir šiuolaikiškas Legolendas, kur linksmai leidžia laiką ir vaikai, ir suaugusieji. O apsipirkimas Berlyne – tikroji šventė švelniai moterų širdžiai!


Ekskursija po Drezdeną

Pažintį pradėsime nuo istorinės miesto dalies -  Teatro aikštės, Zwingerio pilies, Rotušės, Semperio operos, Hofkirchės, rūmų aikštės, arklidžių kiemo, aikštės prie Frauenkirchės, menų akademijos, Europos balkono, Repnino-Volkonskio laiptų, karaliaus rūmų ir daug ko kita.


Rezervuoti
JEIGU TURĖTUMĖTE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ, MALONIAI PRAŠOME SUSISIEKTI SU MUMIS: +370 607 76550/ +370 655 42040

Mēs piedāvājam