Izraelis su poilsiu prie Negyvosios juros 8 dienos 2 ekskursijos dovanų


Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Skrydis Vilnius - Tel Avivas - Vilnius
Rankinis bagažas
Oro uosto mokesčiai
Jeruzalė - trijų religijų miestas
Ekskursinė kelionė į Krikščioniškąją Galilėją
Apžvalginė ekskursija po Eilatą aplankant deimantų ir Eilato akmens apdorojimo centrą
Pervežimas oro uostas – viešbutis oro uostas
Apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje, dvivietis apgyvendinimas (7 naktys) (Apgyvendinimas viešbutyje Netanijoje (4 naktys), viešbutyje prie Negyvosios jūros (3 naktys)
*Nuo 01.11.2018 Wizzair įveda naujas taisykles Rankinio bagažo gabenimui skrydžiams po 2018 metų lapkričio 1 d.
Rankinis bagažas - 40cm x 30cm x 20cm
 
Rankinis bagažas su pirmenybiniu įlaipinimu (2 vienetai)
- 40cm x 30cm x 20cm (mažas rankinis bagažas)+
- 55cm x 40cm x 23cm (didelis)

Skrydžio laikai:
Po lapkričio 1 d.
VNO 06:10 - TLV 10:10 
TLV 11:05 - VNO 15:15
*Skrydžių laikai gali pasikeisti.APGYVENDINIMAS:

Jeigu Jūs keliaujate trise prašome iš anksto pasiteirauti agentūroje apie galimybę pastatyti papildomą lovą dviviečiame kambaryje.PAPILDOMOS PASLAUGOS:

Bagažas Vilnius - Tel Avivas: 1 krepšys (maks. svoris 20 kg) į 1 pusę
Bagažas Tel Avivas - Vilnius: 1 krepšys (maks. svoris 20 kg) į 1 pusę
Viza nepiliečiams
Rankinis bagažas su pirmenybiniu įlaipinimu  (2 vienetai)
- 40cm x 30cm x 20cm (mažas rankinis bagažas) +
- 55cm x 40cm x 23cm (didelis)VAIKAMS:

Jeigu keliaujate suvaikais 0 - 5 metų amžiaus.
Užklausos grupinėms ekskursijoms vaikams iki 5-ių metų  - nepriimamos.SVARBI INFORMACIJA:

Pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėnesius PO kelionės pabaigos. 
Apsilankymui religiniuose objektuose būtinos kojinės ir skaros (moterims).
Rekomenduojama valiuta asmeninėms išlaidoms — šekeliai ir doleriai.
Įėjimo bilietai į objektus ir viešasis transportas apmokami kelionės metu.
Jeigu Jūsų viešbutyje rezervavimo patvirtinimo metu nėra laisvų vietų, kelionių operatorius turi teisę pasiūlyti turistams tokio paties arba aukštesnio lygio viešbutį. 
Kompanija palieka sau teisę chronologiškai keisti ekskursijos programą ir lankomus objektus. 
Informaciją apie išvykimą prašome žiūrėti skiltyje „Išvykimų laikai“ likus 1-2 dienom iki kelionės pradžios.

VIZA:
Europos Sąjungos ir Rusijos piliečiai. Latvijos nepiliečiams BŪTINA viza.
Vizų režimas Izraelyje:
Pažyma iš darbo vietos
Išrašas iš internetinio banko apie turisto lėšas už 3 mėnesius
Jeigu turistas turi nekilnojamąjį turtą (butą arba žemę), nuosavybės dokumentus
Nuotrauka 5*5
Pasas
Užpildyta anketa
Įformintas draudimas visos kelionės metu
*Vizos pagaminimo terminas - 4 darbo dienos.


Atsisiųskite kelionių programą

1 DIENA
Registracijos pradžia Vilniaus oro uoste * Tikslų susitikimo laiką prašome žiūrėti mūsų svetainėje skiltyje „Išvykimų laikai“ likus 1-2 dienom iki kelionės pradžios. Skrydis į Izraelį. Apgyvendinimas viešbutyje.
2 DIENA
Pusryčiai. Jeruzalė - trijų religijų miestas (įskaičiuota į kainą). Jeruzalė — tai unikalus kultūrų derinys. Tai Šventas miestas trims pagrindinėms pasaulio religijoms. Senovinis miestas stovi ant kalvų, 800 metrų aukštyje. Per tūkstančius metų miestas sukaupė ypatingai turtingą istoriją. Pasivaikščiojimas gatvėmis — tai kelionė į praeitį. Pirmosios sienos pastatytos dar iki romėnų, VIII amžiuje prieš mūsų erą. Į pietus nuo Jeruzalės Senamiesčio yra Siono Kalva. Būtent čia, ant Siono, karalius Dovydas, užkariavęs Jebuso miestą, pastatė rūmus, į kuriuos pernešė Sandoros Skrynią. Čia randasi kapas karaliaus Dovydo, kuris buvo pripažintas trijų religijų - judaizmo, krikščionybės ir islamo - pranašu. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.
3 DIENA
Pusryčiai. Ekskursinė kelionė Krikščioniškoji Galilėja (įskaičiuota į kainą). Galilėja – vienas iš pastebimiausių ir populiariausių Izraelio turistinių centrų, priskaičiuojantis dešimtis įvairiausio pobūdžio ir savybių įžymybių. Pavyzdžiui, čia randasi senovės požymius išsaugoję nacionaliniai parkai (jų tarpe Baram, Cipori, Beit She'arim, Montfort ir Kokhav ha Yarden), miestai ir gyvenvietės, išlikę nuo pirmojo šios vietovės apgyvendinimo žydais laikų ir saugančios savyje sionizmo istoriją (Metula, Yesod Hamaala, Rosh Pinna), gražiausi draustiniai (ežeras HaHula, kalnas Miron, miškas Baram, upelis Kziv ir daugelis kitų), šventosios judėjų vietos, kurių tarpe teisuolių kapai, senovės sinagogos ir t.t. (Safede ir Tiberijoje), taip pat šventosios krikščioniškos vietos, kurias lanko gausūs Šventosios Žemės piligrimai (Nazaretas, Capernaum, Jordano upė ir Kinereto ežeras). Kinereto ežeras, pagrindinis gėlo vandens šaltinis, tiekiantis geriamąjį vandenį visai šaliai, randasi būtent čia. Daugelio įžymybių sankaupa, gamtos grožis ir nuostabūs peizažai pavertė Galilėjos rajoną nepaprastai patrauklia ir nepakartojama vieta, kurią daugelis vadina izraelietiška „Toskana“ arba „Provansu“. Vienaip ar kitaip, Galilėja – patraukli vieta kelionėms, suteikianti dešimtis galimybių ekskursijoms ir poilsiui. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.
4 DIENA
Pusryčiai. Laisvas laikas ir poilsis prie jūros Nakvynė viešbutyje.
5 DIENA
Pusryčiai. Išvykimas iš viešbučio, grupinis pervežimas iki Negyvosios jūros. Atvykimas į viešbutį prie Negyvosios jūros Nakvynė viešbutyje.
6 DIENA
Pusryčiai. Laisvas laikas ir poilsis prie Negyvosios Jūros.
7 DIENA
Pusryčiai. Laisvas laikas ir poilsis prie Negyvosios Jūros .
8 DIENA
Kambarių atlaisvinimas. Pervežimas į oro uostą. Skrydis Tel Avivas - Vilnius.
EKSKURSIJOS

Jeruzalė - trijų religijų miestas:

(įskaičiuota į kainą).

Jeruzalė — tai unikalus kultūrų derinys. Tai Šventas miestas trims pagrindinėms pasaulio religijoms. Senovinis miestas stovi ant kalvų, 800 metrų aukštyje. Per tūkstančius metų miestas sukaupė ypatingai turtingą istoriją. Pasivaikščiojimas gatvėmis — tai kelionė į praeitį. Pirmosios sienos pastatytos dar iki romėnų, VIII amžiuje prieš mūsų erą. Į pietus nuo Jeruzalės Senamiesčio yra Siono Kalva. Būtent čia, ant Siono, karalius Dovydas, užkariavęs  Jebuso miestą, pastatė rūmus, į kuriuos pernešė Sandoros Skrynią. Čia randasi kapas karaliaus Dovydo, kuris buvo pripažintas trijų religijų - judaizmo, krikščionybės ir islamo - pranašu.
Ekskursinė kelionė į Krikščioniškąją Galilėją:

(įskaičiuota į kainą).

Galilėja – vienas iš pastebimiausių ir populiariausių Izraelio turistinių centrų, priskaičiuojantis dešimtis įvairiausio pobūdžio ir savybių įžymybių. Pavyzdžiui, čia randasi senovės požymius  išsaugoję nacionaliniai parkai (jų tarpe Baram, Cipori, Beit She'arim, Montfort ir Kokhav ha Yarden), miestai ir gyvenvietės, išlikę nuo pirmojo šios vietovės apgyvendinimo žydais laikų ir saugančios savyje sionizmo istoriją (Metula, Yesod Hamaala, Rosh Pinna), gražiausi draustiniai (ežeras HaHula, kalnas Miron, miškas Baram, upelis Kziv ir daugelis kitų), šventosios judėjų vietos, kurių tarpe teisuolių kapai, senovės sinagogos ir t.t. (Safede ir  Tiberijoje), taip pat šventosios krikščioniškos vietos, kurias lanko gausūs Šventosios Žemės piligrimai (Nazaretas, Capernaum, Jordano upė ir Kinereto ežeras).

Kinereto ežeras, pagrindinis gėlo vandens šaltinis, tiekiantis geriamąjį vandenį visai šaliai, randasi būtent čia. Daugelio įžymybių sankaupa, gamtos grožis ir nuostabūs peizažai pavertė Galilėjos rajoną nepaprastai patrauklia ir nepakartojama vieta, kurią daugelis vadina izraelietiška „Toskana“ arba „Provansu“. Vienaip ar kitaip, Galilėja – patraukli vieta kelionėms, suteikianti dešimtis galimybių ekskursijoms ir poilsiui.

Nazaretas — vieta, kur praėjo Jėzaus vaikystė ir jaunystė, kur gyveno Juozapas ir Marija, kur arkangelas Gabrielius paskelbė apie Mesijo gimimą ir iš kur Jėzus pradėjo savo  pamokslautojo veiklą. Apreiškimo Katedra su Mergelės Marijos grota, kur įvyko įsikūnijimo stebuklas. Armagedono slėnis — dalis Izraelio slėnio Tel Megido kalno papėdėje, įėjusioje į krikščioniškąją istoriją kaip būsimos baigiamosios Gėrio ir Blogio sūnų kovos vieta. Jordano upė — vieta, kur Jonas Krikštytojas pakrikštijo Jėzų. Galilėjos Kana, Tabha  - duonos ir žuvų padauginimo cerkvė. Provoslavų Kapernaumas   - Šv. Apaštalų vienuolynas.

Rezervuoti
JEIGU TURĖTUMĖTE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ, MALONIAI PRAŠOME SUSISIEKTI SU MUMIS: +370 607 76550/ +370 655 42040