Izraelis pažintinė kelionė 8 dienos Garantuotas

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
Skrydis Vilnius - Tel Avivas - Vilnius
Rankinis bagažas
Oro uosto mokesčiai
Pervežimas oro uostas - viešbutis oro uostas
Apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje Jeruzalėje, dviviečiame kambaryje (7 nakvynės)

Skrydžio laikai:*
*Nuo 01.11.2018 Wizzair įveda naujas taisykles Rankinio bagažo gabenimui skrydžiams po 2018 metų lapkričio 1 d.
Rankinis bagažas - 40cm x 30cm x 20cm
 
Rankinis bagažas su pirmenybiniu įlaipinimu (2 vienetai)
- 40cm x 30cm x 20cm (mažas rankinis bagažas) +
- 55cm x 40cm x 23cm (didelis)

EKSKURSIJŲ PAKETAS (4 ekskursijos) 150 €:
Ekskursinė kelionė į Tel Avivą - Jafą ir Deimantų Birža
Ekskursinė kelionė prie Juodosios jūros ir paplūdimys.
Ekskursinė kelionė į Krikščioniškąją Galilėją ir Nazaretą
Ekskursinė kelionė į Jeruzalę. Jeruzalė - 3 religijų miestas

APGYVENDINIMAS:
Jeigu Jūs keliaujate trise prašome iš anksto pasiteirauti agentūroje apie galimybę pastatyti papildomą lovą dviviečiame kambaryje.

PAPILDOMOS PASLAUGOS:
Ekskursinė išvyka į požeminį Ako ir kryžiuočių sales. Bahajų pasaulinį centrą Haifoje
Ekskursinė išvyka į Jerichą
Ekskursinė kelionė į Tel Avivą - Jafą ir Deimantų Birža
Ekskursinė kelionė prie Juodosios jūros ir paplūdimys.
Ekskursinė kelionė į Krikščioniškąją Galilėją ir Nazaretą
Ekskursinė kelionė į Jeruzalę. Jeruzalė – 3 religijų miestas 
Bagažas Vilnius - Tel Avivas: 1 krepšys (maks. svoris 20 kg) į 1 pusę
Bagažas Tel Avivas - Vilnius: 1 krepšys (maks. svoris 20 kg) į 1 pusę
Viza nepiliečiams
Rankinis bagažas su pirmenybiniu įlaipinimu  (2 vienetai)
- 40cm x 30cm x 20cm (mažas rankinis bagažas)+
- 55cm x 40cm x 23cm (didelis)"

VAIKAMS:
Jeigu keliaujate su vaikais 0 - 5 metų amžiaus.
Užklausos grupinėms ekskursijoms vaikams iki 5-ių metų  - nepriimamos.

SVARBI INFORMACIJA:
Pasas turi galioti ne mažiau kaip 6 mėnesius PO kelionės pabaigos. 
Apsilankymui religiniuose objektuose būtinos kojinės ir skaros (moterims).
Rekomenduojama valiuta asmeninėms išlaidoms - šekeliai ir doleriai.
Įėjimo bilietai į objektus ir viešasis transportas apmokami kelionės metu.
Jeigu Jūsų viešbutyje rezervavimo patvirtinimo metu nėra laisvų vietų, kelionių operatorius turi teisę pasiūlyti turistams tokio paties arba aukštesnio lygio viešbutį. 
Kompanija palieka sau teisę chronologiškai keisti ekskursijos programą ir lankomus objektus.
Informaciją apie išvykimą prašome žiūrėti mūsų svetainės skiltyje „Išvykimų laikai“ likus 1-2 dienom iki kelionės pradžios.

VIZA:
Europos Sąjungos ir Rusijos piliečiai. Latvijos nepiliečiams BŪTINA viza.
Pažyma iš darbo vietos
Išrašas iš internetinio banko apie turisto lėšas už 3 mėnesius
Jeigu turistas turi nekilnojamąjį turtą (butą arba žemę), nuosavybės dokumentus
Nuotrauka 5*5
Pasas
Užpildyta anketa
Įformintas draudimas visos kelionės metu
*Vizos pagaminimo terminas - 4 darbo dienos.

Atsisiųskite kelionių programą

VNO 06:05 - TLV 09:55 
TLV 10:50 - VNO 15:00
Po lapkričio 1 d.1 DIENA
Registracijos pradžia Vilniaus oro uoste * Tikslų susitikimo laiką prašome žiūrėti mūsų svetainėje skiltyje „Išvykimų laikai“ likus 1-2 dienom iki kelionės pradžios. Skrydis į Izraelį. Apgyvendinimas viešbutyje.
2 DIENA
Pusryčiai. Jeruzalė - trijų religijų miestas (ekskursijų paketas). Jeruzalė — tai unikalus kultūrų derinys. Tai Šventas miestas trims pagrindinėms pasaulio religijoms. Senovinis miestas stovi ant kalvų, 800 metrų aukštyje. Per tūkstančius metų miestas sukaupė ypatingai turtingą istoriją. Pasivaikščiojimas gatvėmis — tai kelionė į praeitį. Pirmosios sienos pastatytos dar iki romėnų, VIII amžiuje prieš mūsų erą. Į pietus nuo Jeruzalės Senamiesčio yra Siono Kalva. Būtent čia, ant Siono, karalius Dovydas, užkariavęs Jebuso miestą, pastatė rūmus, į kuriuos pernešė Sandoros Skrynią. Čia randasi kapas karaliaus Dovydo, kuris buvo pripažintas trijų religijų - judaizmo, krikščionybės ir islamo - pranašu. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.
3 DIENA
Pusryčiai. Nakvynė viešbutyje.
4 DIENA
Pusryčiai. Ekskursinė kelionė Krikščioniškoji Galilėja ir Nazaretas (ekskursijų paketas). Galilėja – vienas iš pastebimiausių ir populiariausių Izraelio turistinių centrų, priskaičiuojantis dešimtis įvairiausio pobūdžio ir savybių įžymybių. Pavyzdžiui, čia randasi senovės požymius išsaugoję nacionaliniai parkai (jų tarpe Baram, Cipori, Beit She'arim, Montfort ir Kokhav ha Yarden), miestai ir gyvenvietės, išlikę nuo pirmojo šios vietovės apgyvendinimo žydais laikų ir saugančios savyje sionizmo istoriją (Metula, Yesod Hamaala, Rosh Pinna), gražiausi draustiniai (ežeras HaHula, kalnas Miron, miškas Baram, upelis Kziv ir daugelis kitų), šventosios judėjų vietos, kurių tarpe teisuolių kapai, senovės sinagogos ir t.t. (Safede ir Tiberijoje), taip pat šventosios krikščioniškos vietos, kurias lanko gausūs Šventosios Žemės piligrimai (Nazaretas, Capernaum, Jordano upė ir Kinereto ežeras). Kinereto ežeras, pagrindinis gėlo vandens šaltinis, tiekiantis geriamąjį vandenį visai šaliai, randasi būtent čia. Daugelio įžymybių sankaupa, gamtos grožis ir nuostabūs peizažai pavertė Galilėjos rajoną nepaprastai patrauklia ir nepakartojama vieta, kurią daugelis vadina izraelietiška „Toskana“ arba „Provansu“. Vienaip ar kitaip, Galilėja – patraukli vieta kelionėms, suteikianti dešimtis galimybių ekskursijoms ir poilsiui. Nazaretas — vieta, kur praėjo Jėzaus vaikystė ir jaunystė, kur gyveno Juozapas ir Marija, kur arkangelas Gabrielius paskelbė apie Mesijo gimimą ir iš kur Jėzus pradėjo savo pamokslautojo veiklą. Apreiškimo Katedra su Mergelės Marijos grota, kur įvyko įsikūnijimo stebuklas. Armagedono slėnis — dalis Izraelio slėnio Tel Megido kalno papėdėje, įėjusioje į krikščioniškąją istoriją kaip būsimos baigiamosios Gėrio ir Blogio sūnų kovos vieta. Jordano upė — vieta, kur Jonas Krikštytojas pakrikštijo Jėzų. Galilėjos Kana, Tabha - duonos ir žuvų padauginimo cerkvė. Provoslavų Kapernaumas - Šv. Apaštalų vienuolynas. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.
5 DIENA
Pusryčiai. Kelias link Negyvosios jūros driekiasi per Judėjos dykumą – vietą, kuri tūkstantmečius traukė žmones savo dieviška energetika. Biblijos pranašai ir Kristus, Senojo Testamento vienuoliai ir vienuoliai atsiskyrėliai čia randa vienumą pokalbiams su Aukščiausiuoju. Pakeliui link Negyvosios jūros mūsų laukia nuostabūs peizažai ir įdomus pasakojimas apie biblijinius laikus. Negyvoji jūra – unikali vieta. Vanduo joje ypatingai sūrus ir savo sudėtyje jis turi vos ne visą Mendelejevo lentelę, kas neišvengiamai suteikia jam gydomųjų savybių. Išilgai laukinių ir uolėtų jūros krantų išsidėsčiusi daugybė selenu turtingų terminių šaltinių ir gydomojo peloidinio purvo klodų. Saulės spinduliai Negyvosios jūros rajone praktiškai praradę savo kenksmingą komponentą: čia galima be nemalonių pasekmių išbūti saulėje po 8 valandas per dieną. Malonaus Jums poilsio paplūdimyje! Grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.
6 DIENA
Pusryčiai Laisva diena arba Ekskursinė išvyka į požeminį Ako ir kryžiuočių sales. Bahajų pasaulinį centrą Haifoje (už papildomą mokestį). Miestas-tvirtovė Ako išsidėstęs Haifos įlankos šiaurėje. Kažkada miestas buvo pagrindiniu Viduržiemio jūros uostu viename lygyje su Konstantinopoliu ir Kartagina. Daugelio šių kultūrų pėdsakai vis dar matomi Ako, kuris senovinių įžymybių gausa Izraelyje nusileidžia tik Jeruzalei. Kaip vertingas istorinis paminklas miestas-tvirtovė Ako įrašytas į Pasaulio paveldo sąrašą UNESCO. Persiški bahajų sodai — XX a, pabaigos kūrinys. Kabantieji sodai ir jų centras - Baha'u'llah kapas — yra ne tiesiog puikus turistinis objektas, tai simbolinė, šventa vieta. Kabančiųjų sodų kompleksas, nežiūrint viso savo konstrukcinio ir išorinio panašumo į Versalio ir Peterhofo sodus, kardinaliai nuo jų skiriasi. Pirmiausiai — savo paskirtimi: būti grožio ir harmonijos centru, išorinio grožio būdu skleisti aukštą bahajų religijos dvasingumą. Pakilumo, prašviesėjimo, harmonijos jausmai, apimantys lankytojus, išliks juose ir po to, įprastiniame gyvenime. Požeminės pilies kryžiuočių salės ir tamplierių tunelis yra viena iš labiausiai stulbinančių istorinių patalpų. Kuklūs drabužiai vyrams ir moterims. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.
7 DIENA
Pusryčiai. Laisva diena arba Ekskursinė kelionė į Jerichą. Karantalis. Vadi. Keltas (už papildomą mokestį) Jerichas – seniausias pasaulio miestas (jam 10 tūkstančių metų), žemiausiai išsidėstęs žemėje (250 m. žemiau jūros lygio). Jūsų laukia kelionė po biblijines vietas: Kristaus gundymo vienuolynas ant Karantalio uolos, pranašo Eliziejaus šaltinis ir paleistuvės Raavos namas, Mergelės Marijos cerkvė, muitininkų viršininko Zachejaus namas (mokesčių surinkėjo) ir figmedis, į kurį šis įlipo, kad pamatytų Jėzų Kristų. Nuostabi Negyvosios jūros panorama ir Jordanijos kalnai, Kelto tarpeklis, Šventojo Chozevito vienuolynas, (Sent Džordž) ir Šv. Gerasimo vienuolynas. Grįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.
8 DIENA
Kambarių atlaisvinimas. Pervežimas į oro uostą. Skrydis Tel Avivas - Vilnius.
EKSKURSIJOS

Ekskursinė išvyka į požeminį Ako ir kryžiuočių sales, Bahajų pasaulinį centrą Haifoje

Miestas-tvirtovė Ako išsidėstęs Haifos įlankos šiaurėje. Kažkada miestas buvo pagrindiniu  Viduržiemio jūros uostu viename lygyje su Konstantinopoliu ir Kartagina. Daugelio šių kultūrų pėdsakai vis dar matomi Ako, kuris senovinių įžymybių gausa Izraelyje nusileidžia tik Jeruzalei. Kaip vertingas istorinis paminklas miestas-tvirtovė Ako įrašytas į Pasaulio paveldo sąrašą UNESCO.

Persiški bahajų sodai — XX a, pabaigos kūrinys. Kabantieji sodai ir jų centras - Baha'u'llah kapas — yra ne tiesiog puikus turistinis objektas, tai simbolinė, šventa vieta. Kabančiųjų sodų kompleksas, nežiūrint viso savo konstrukcinio ir išorinio panašumo į Versalio ir Peterhofo sodus, kardinaliai nuo jų skiriasi. Pirmiausiai — savo paskirtimi: būti grožio ir harmonijos centru, išorinio grožio būdu skleisti aukštą bahajų religijos dvasingumą.  Pakilumo, prašviesėjimo, harmonijos jausmai, apimantys lankytojus, išliks juose ir po to, įprastiniame gyvenime.

Požeminės pilies kryžiuočių salės ir tamplierių tunelis yra viena iš labiausiai stulbinančių istorinių patalpų.

Kuklūs drabužiai vyrams ir moterims.


Ekskursinė kelionė į Jerichą. Karantalis. Vadi. Keltas

Jerichas – seniausias pasaulio miestas (jam 10 tūkstančių metų),  žemiausiai išsidėstęs žemėje (250 m. žemiau jūros lygio). Jūsų laukia kelionė po biblijines vietas: Kristaus gundymo vienuolynas ant Karantalio uolos, pranašo Eliziejaus šaltinis ir paleistuvės Raavos namas, Mergelės Marijos cerkvė, muitininkų viršininko Zachejaus namas (mokesčių surinkėjo) ir figmedis, į kurį šis įlipo, kad pamatytų Jėzų Kristų. Nuostabi  Negyvosios jūros panorama ir Jordanijos kalnai, Kelto tarpeklis, Šventojo Chozevito vienuolynas, (Sent Džordž) ir Šv. Gerasimo vienuolynas.


Ekskursinė kelionė prie Juodosios jūros ir paplūdimys.

(Įeina į EKSKURSIJOS PAKETĄ)

Kelias link Negyvosios jūros driekiasi per Judėjos dykumą – vietą, kuri tūkstantmečius traukė žmones savo dieviška energetika. Biblijos pranašai ir Kristus, Senojo Testamento vienuoliai ir vienuoliai atsiskyrėliai čia randa vienumą pokalbiams su Aukščiausiuoju. Pakeliui link Negyvosios jūros mūsų laukia nuostabūs peizažai ir įdomus pasakojimas apie biblijinius laikus.

Negyvoji jūra – unikali vieta. Vanduo joje ypatingai sūrus ir savo sudėtyje jis turi vos ne visą Mendelejevo lentelę, kas neišvengiamai suteikia jam gydomųjų savybių. Išilgai laukinių ir uolėtų jūros krantų išsidėsčiusi daugybė selenu turtingų terminių šaltinių ir gydomojo peloidinio purvo klodų. Saulės spinduliai Negyvosios jūros rajone praktiškai  praradę savo kenksmingą komponentą: čia galima be nemalonių pasekmių išbūti saulėje po 8 valandas per dieną. Malonaus Jums poilsio paplūdimyje!


Ekskursinė kelionė į Krikščioniškąją Galilėją ir Nazaretą

(Įeina į EKSKURSIJOS PAKETĄ)

Galilėja – vienas iš pastebimiausių ir populiariausių Izraelio turistinių centrų, priskaičiuojantis dešimtis įvairiausio pobūdžio ir savybių įžymybių. Pavyzdžiui, čia randasi senovės požymius  išsaugoję nacionaliniai parkai (jų tarpe Baram, Cipori, Beit She'arim, Montfort ir Kokhav ha Yarden), miestai ir gyvenvietės, išlikę nuo pirmojo šios vietovės apgyvendinimo žydais laikų ir saugančios savyje sionizmo istoriją (Metula, Yesod Hamaala, Rosh Pinna), gražiausi draustiniai (ežeras HaHula, kalnas Miron, miškas Baram, upelis Kziv ir daugelis kitų), šventosios judėjų vietos, kurių tarpe teisuolių kapai, senovės sinagogos ir t.t. (Safede ir  Tiberijoje), taip pat šventosios krikščioniškos vietos, kurias lanko gausūs Šventosios Žemės piligrimai (Nazaretas, Capernaum, Jordano upė ir Kinereto ežeras).

Kinereto ežeras, pagrindinis gėlo vandens šaltinis, tiekiantis geriamąjį vandenį visai šaliai, randasi būtent čia. Daugelio įžymybių sankaupa, gamtos grožis ir nuostabūs peizažai pavertė Galilėjos rajoną nepaprastai patrauklia ir nepakartojama vieta, kurią daugelis vadina izraelietiška „Toskana“ arba „Provansu“. Vienaip ar kitaip, Galilėja – patraukli vieta kelionėms, suteikianti dešimtis galimybių ekskursijoms ir poilsiui.

Nazaretas — vieta, kur praėjo Jėzaus vaikystė ir jaunystė, kur gyveno Juozapas ir Marija, kur arkangelas Gabrielius paskelbė apie Mesijo gimimą ir iš kur Jėzus pradėjo savo  pamokslautojo veiklą. Apreiškimo Katedra su Mergelės Marijos grota, kur įvyko įsikūnijimo stebuklas. Armagedono slėnis — dalis Izraelio slėnio Tel Megido kalno papėdėje, įėjusioje į krikščioniškąją istoriją kaip būsimos baigiamosios Gėrio ir Blogio sūnų kovos vieta. Jordano upė — vieta, kur Jonas Krikštytojas pakrikštijo Jėzų. Galilėjos Kana, Tabha  - duonos ir žuvų padauginimo cerkvė. Provoslavų Kapernaumas   - Šv. Apaštalų vienuolynas.


Ekskursinė kelionė į Jeruzalę. Jeruzalė - trijų religijų miestas

(Įeina į EKSKURSIJOS PAKETĄ)

Jeruzalė — tai unikalus kultūrų derinys. Tai Šventas miestas trims pagrindinėms pasaulio religijoms. Senovinis miestas stovi ant kalvų, 800 metrų aukštyje. Per tūkstančius metų miestas sukaupė ypatingai turtingą istoriją. Pasivaikščiojimas gatvėmis - tai kelionė į praeitį. Pirmosios sienos pastatytos dar iki romėnų, VIII amžiuje prieš mūsų erą. Į pietus nuo Jeruzalės Senamiesčio yra Siono Kalva. Būtent čia, ant Siono, karalius Dovydas, užkariavęs  Jebuso miestą, pastatė rūmus, į kuriuos pernešė Sandoros Skrynią. Čia randasi kapas karaliaus Dovydo, kuris buvo pripažintas trijų religijų - judaizmo, krikščionybės ir islamo - pranašu.

Rezervuoti
JEIGU TURĖTUMĖTE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ, MALONIAI PRAŠOME SUSISIEKTI SU MUMIS: +370 607 76550/ +370 655 42040