Ispanijos Rivjera


Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Skrydis lėktuvu Kaunas - Žirona - Kaunas (Ryanair)
Pervežimas maršrutu oro uostas - viešbutis - oro uostas
Apgyvendinimas pasirinktame viešbutyje, 7 nakvynės, apgyvendinimas 2-viečiuose kambariuose
Rankinis bagažas

Skrydžio laikas:
KUN 11:05 - GRO 13:20
GRO 06:25 - KUN 10:40EKSKURSIJŲ PAKETAS (3 ekskursijos):

Ekskursija po BarselonąEkskursija į Montserato vienuolyną
Ekskursinė išvyka į Perpinjaną ir KoljūrąEKSKURSIJOS:

Ekskursija po Barseloną
Ekskursija į Montserato vienuolyną
Ekskursinė išvyka į Perpinjaną ir Koljūrą
Riterių šou turnyras + Flamenko šokių pasirodymas
Ekskursija į Žeroną ir Figuerą
Ekskursija į Andora
Išvyka į PortAventura su įėjimo bilietuPAPILDOMOS PASLAUGOS:

Papildomas registruotas bagažas - asmeniui į abi puses
Priority (1 rankinis bagažas į lėktuvo saloną (didž. svoris 10 kg, 55х40х23cm) +1 nedidelė rankinė į lėktuvo saloną (40х30х18cm), +Prioritetinė vieta, į abi puses) - 20 €
pervežimas Vilnius - Kaunas
pervežimas Kaunas-Vilnius


PAPILDOMOS IŠLAIDOS:

Į kainą neįskaičiuotas turisto mokestis:
3* viešbutyje €0.50 asmeniui/ ne daugiau kaip 7 naktys
4* viešbutyje €1 asmeniui/ ne daugiau kaip 7 naktysSVARBI INFORMACIJA:

Keliautojo duomenis galima keisti ne vėliau nei 14 dienom iki kelionės pradžios.
Įėjimo bilietų ir kitų papildomų išlaidų kainos, valiutų kursai, taip pat ir nurodytas programoje objektų lankymo laikas ir tvarka yra preliminarūs ir gali keistis.
Kelionės vadovas pasilieka teisę keisti ekskursijų eiliškumą laikantis numatytos kelionės programos.
Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.
Muziejuose, bažnyčiose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
Į kainą neįskaičiuoti viešojo transporto bilietai.
Įėjimo bilietų ir kitų papildomų išlaidų kainos, valiutų kursai, taip pat ir nurodytas programoje objektų lankymo laikas ir tvarka yra preliminarūs ir gali keistis.
Įmonė pasilieka sau teisę koreguoti objektų lankymo tvarką arba pakeisti juos į lygiaverčius, nekeičiant pilnos teikiamų paslaugų apimties.
Jeigu Jūsų viešbutyje rezervavimo metu nėra laisvų vietų, kelionių organizatorius turi teisę pasiūlyti.
Keliones vadovas turi teise keisti ir koreguoti išvykimo laikus (nekeičiant programos) bei suplanuota ekskursijų bei paskirta laisva laika. 
Informaciją apie išvykimą prašome žiūrėti mūsų svetainės skiltyje „Išvykimų laikai“ likus 1-2 dienom iki kelionės pradžios.

Dėmesio!
Nepamirškite į kelionę pasiimti paso/asmens tapatybės kortelės, galiojančio/-s ne trumpiau kaip 3 mėnesius po grįžimo iš Ispanijos datos.
Nepamirškite pasirūpinti kelionės draudimu. Kelionės draudimą galite įsigyti agentūroje.


Atsisiųskite kelionių programą

1. DIENA
Susitikimas Kauno oro uoste (Pagal pageidavimą siūlome pervežimą Vilnius - Kaunas) *Tikslų susitikimo laiką žiūrėkite mūsų tinklalapio „Išvykimo į keliones“ skyriuje likus 1-2 dienoms iki kelionės. Skrydis lėktuvu į Žironą (skrydžio laikas ~4 val.). Atvykimas į Žironą. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas viešbutyje Lloret de Mar mieste. Nakvynė viešbutyje.
2. DIENA
Pusryčiai viešbutyje. Ekskursinė išvyka į Perpinjaną ir Koljūrą, pietinę Prancūziją su poilsiu prie jūros (už papildomą mokestį); Laisvas laikas prie jūros; Grįžimas į viešbutį; Vakarienė viešbutyje (pageidaujant); Naktis viešbutyje
3. DIENA
Pusryčiai viešbutyje. Ekskursija į Montserato vienuolyną (pageidaujantiems už papildomą mokestį) Laisvas laikas Vakarienė viešbutyje (už papildomą mokestį); Nakvynė viešbutyje.
4. DIENA
Pusryčiai viešbutyje Ekskursija į Andorą (pageidaujantiems, už papildomą mokestį); Laisvas laikas. Grįžimas į viešbutį; Pageidaujantieji galės įsigyti vakarienę viešbutyje (už papildomą mokestį); Nakvynė viešbutyje.
5. DIENA
Pusryčiai viešbutyje Poilsis prie jūros ir laisvas laikas arba ekskursija į Žironą ir Figuerą Vakarienė viešbutyje (už papildomą mokestį); Nakvynė viešbutyje.
6. DIENA
Pusryčiai viešbutyje Laisvas laikas ir poilsis prie jūros Vakarienę viešbutyje (už papildomą mokestį); Nakvynė viešbutyje
7. DIENA
Pusryčiai Poilsis ir laisvas laikas Ekskursija į Barseloną Vakarienė viešbutyje (už papildomą mokestį); Nakvynė viešbutyje.
8. DIENA
Pusryčiai viešbutyje (švediškas stalas). Išsiregistravimas iš viešbučio. Laisvas laikas prie jūros. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Ryga.
EKSKURSIJOS

Ekskursija po Barseloną:

(Ekskursija įtraukta į EKSKURSIJŲ PAKETAS)

Barselona (ispaniškai Barcelona) – antras pagal dydį Ispanijos miestas – uostas ir Katalonijos sostinė, kuris garsus dar iš antikos laikų. Jūsų laukia įspūdinga ekskursija po senamiestį su apsilankymu Gotikos kvartale, kuris atrodo kaip tikras labirintas, sudarytas iš siaurų Viduramžių laikais pastatytų gatvelių, jų plotis kartais ne didesnis nei 2-3 metrai. Čia yra labai daug kavinių, barų, restoranų bei įvairių parduotuvių. Čia stovi garsioji Barselonos Šv. Šeimynos bažnyčia (ispaniškai Sagrada Familia), pastatyta gotikiniu stiliumi. Galėsite pasivaikščioti La Rambla (ispaniškai Las Ramblas) bulvaru – pagrindine pėsčiųjų gatvę Barselonoje, kurios lankymas tapo jau savotišku ritualu. La Rambla prasideda nuo Katalonijos aikštės ir baigiasi ties garsaus Kristupo Kolumbo paminklu. La Rambla tai tikras kasdienis nuotykis, kuriame dalyvauja daugybė turistų, miesto gyventojų, vietiniai gėlių ir suvenyrų prekiautojai, dailininkai, aktoriai, muzikantai ir daugelis kitų, nes čia kiekvieną dieną tvyro neįprasta atmosfera. Laisvas laikas.


Vakare galėsite pasigrožėti nuostabiuoju grojančio Fontano (ispaniškai: Font Mágica de Montjuïc Barcelona) pasirodymu. Tai pasaulinio lygio šou, kuriamas pasitelkiant spalvotas šviesas, judesį, muziką ir vandens akrobatikos elementus – daugelis sako, jog tai tikrų tikriausia magija. Stebuklingas Montjuic fontanas buvo sukurtas 1929 m. Įvairiomis spalvomis apšviestas fontano vanduo, lydimas muzikos garsų, ritmingai krinta kaskadomis žemyn. Jis gali pasigirti ir choreografijos įvairove – nuo kino muzikos šou iki klasikinės muzikos šou, pvz.: Zarzuela, XX ir XXI amžių dainų remiksai bei pop muzikos deriniai su garsiąja Fredžio Merkurio ir Monserat Kabalje daina „Barcelona“.Ekskursija į Montserato vienuolyną:

(Ekskursija įtraukta į EKSKURSIJŲ PAKETAS)

Montserato vienuolynas (ispaniškai Monasterio de Montserrat) – veikiantis benediktinų vienuolynas, dvasinis simbolis, Katalonijos religinis centras ir piligrimų katalikų traukos centras iš viso pasaulio. Didžiulis Montserato vienuolyno kompleksas buvo įkurtas IX amžiuje ant Montserat kalno ir prigludęs prie įspūdingų, beveik 1300 m. aukščio uolų. Jus sužavės vienuolyno ir jį supančios gamtos didybė.Ekskursinė išvyka į Perpinjaną ir Koljūrą:

(Ekskursija įtraukta į EKSKURSIJŲ PAKETAS)

Keliaudami į piečiausią Prancūzijos pakrantę aplankysite šio krašto perlais vadinamus miestus Perpinjaną bei Koljūrą;

Perpinjanas – tai tikra Ispanija Prancūzijoje. Tai maža provincija, kurioje viskas ispaniška. Namai čia dideli, jie pastatyti iš raudonų ir geltonų akmenų, o gatvės siauros ir vingiuotos.

Koljūras – tarsi pasakiškas miestelis. Visi namai pastatyti viename stiliuje: baltos sienos, rudi ir raudoni stogai. Koljūre neišdildomų įspūdžių paliks apsilankymas Maljorkos karalių tvirtovėje.Riterių šou turnyras ir Flamenko šokių pasirodymas:

Šou „Riterių turnyras“ leis pasinerti į nepamirštamą XIV amžiaus atmosferą ir pamatyti savo akimis didvyriškumo poelgius, kuriuos atlikdavo kilnieji riteriai savo Gražiosios damos vardu. Būsite liudininkais pačio tikriausio Viduramžių riterių turnyro su visa atributika: ietis, kardai, mūšiai ant arklių ir kt. Taip pat galėsite pasimėgauti užvedančiu flamenko šokiu – tradicinis ispanų šokio stilius kilęs iš Andalūzijos.Ekskursija į Žeroną ir Figuerą:

Žirona (ispaniškai Gerona) – Ispanijos miestas Katalonijoje, kurį ne veltui vadina pasakišku: trigalvis monstras Zherio, Šventas Narcizas, kuris išgelbėjo miestą musių pagalba; rabinas Bonastruk Ca Port iki šiol gąsdinantis vietinius vaikus, sparnuotas drakonas praskrendantis po Žironos tiltais per pilnatį – tai tik keletas personažų, apie kuriuos Jūs sužinosite per pasivaikščiojimą ramiomis šio seno miesto gatvelėmis.Miestas Figuera (ispaniškai Figueras) Katalonijoje taip pat yra Salvadoro Dali gimtasis miestas. Jūsų laukia apsilankymas teatre-muziejuje Dali (papildomai mokama už įėjimą į muziejų ~€25/asm.), kuris buvo suprojektuotas paties menininko. Šiame mieste yra labai daug vietų, kurias vertėtų aplankyti, tokių kaip Empordà muziejus – seniausias iš visų vietinių muziejų – atidarytas 1876 m., turintis paveikslų kolekciją ir kitų įdomybių iš įvairių periodų. Figuera – mėgstamiausias gurmanų miestas. Čia daugybė puikių restoranų. Aplankysime ir vieną iš žymiausių vyno rūsių šiame mieste, kur galėsite įsigyti patrauklia kaina ispaniško vyno bei jo padegustuoti.

Vakare siūlome aplankyti Riterių šou-turnyrą bei pasigrožėti flamenko šokių pasirodymu (į kainą įeina maistas ir gėrimai).Ekskursija į Andora:

Andoros Kunigaikštystė - labai maža, apsupta kalnų pietvakarių Europos šalis, tarp Prancūzijos ir Ispanijos.Išvyka į PortAventura su įėjimo bilietu:

Atraskite geriausias vietas iš garsiausių teminių parkų Europoje. Tai ideali vieta šeimos atostogoms Kosta Doradoje, vienoje iš geriausių turizmo vietų Ispanijoje. Ir tik valanda kelionės nuo Barselonos!

Rezervuoti
JEIGU TURĖTUMĖTE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ, MALONIAI PRAŠOME SUSISIEKTI SU MUMIS: +370 607 76550/ +370 655 42040