Graikija Dievų žemė

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:  
Kelionė patogiu turistinės klasės autobusu (visos kelionės metu)
Grupės vadovas (rusų/latvių kalbomis latviams)
Apgyvendinimas tranzitinėse viešbučiuose, 7 nakvynės su pusryčiais (dviviečiuose kambariuose)
Apgyvendinimas Loutraki viešbutyje, 4 nakvynės su pusryčiais (dviviečiuose kambariuose)

EKSKURSIJŲ PAKETAS (8 ekskursijos) - 150 €
Ekskursija po Egerį
Ekskursija po Belgradą
Ekskursija po Skopję
Išvažiuojamoji ekskursija po Atėnus
Išvažiuojamoji ekskursija į Peloponeso pusiasalį
Išvažiuojamoji ekskursija į Olimpiją
Ekskursija į Meteorą ir Kalambaką
Ekskursija po Budapeštą

EKSKURSIJOS:
Ekskursija po Egerį - 15 €
Ekskursija po Belgradą - 15 €
Ekskursija po Skopję - 15 €
Išvažiuojamoji ekskursija į Atėnus - 35 €
Išvažiuojamoji ekskursija į Peloponeso pusiasalį - 35 €
Išvažiuojamoji ekskursija į Olimpiją - 35 €
Ekskursija į Meteorą ir Kalambaką - 35 €
Ekskursija po Budapeštą - 25 €

APGYVENDINIMAS:
Keliaujant trise - prašome iš anksto teirautis kelionių operatoriaus apie galimybę pastatyti papildomą lovą dviviečiame kambaryje.
Priemoka už vienvietį kambarį - €170

PAPILDOMOS PASLAUGOS:
Vengriškų vynų ir guliašo degustacija - 12 €
Vyno privačioje graikų vyninėje degustacija - 20 €
Priemoka už papildomą vietą autobuse -  €170
Įėjimo bilietas į Delfus, su apsilankymu muziejuje  - 12 €
Įėjimo bilietas į Akropolį - 20 €
Įėjimo bilietas į Epidaurą - 12 €
Įėjimo bilietas į Mikėnus - 12 €
Įėjimo bilietas į Olimpiją - 12 €
Vienuolynai Meteoruose - 5 €
Pakilimas 1 000 laiptelių į Palamidi tvirtovę - 8 €
Apsilankymas Egerio baseinuose - 220 HUF (~7 €)
Įėjimo bilietai į muziejus ir kitus lankytinus objektus apmokami vietoje kelionės metu.
Išlaidos viešajam transportui, pietums, vakarienėms, asmeninės išlaidos
Sveikatos draudimas

SVARBI INFROMACIJA
Į kelionę gali vykti Latvijos piliečiai, Latvijos nepiliečiams reikalinga viza.
Sąlygos vizai gauti:
Įėjimo bilietai ir viešasis transportas apmokami pagal faktą kelionės metu.
Ekskursijos vyksta rusų kalba.
Keliautojo duomenis galima keisti ne vėliau nei likus 7 darbo dienų iki kelionės pradžios.
Grupės vadovas turi teisę keisti vykdomų ekskursijų eiliškumą nekeičiant programos.
Jeigu Jūsų viešbutyje rezervavimo patvirtinimo metu nėra laisvų vietų, kelionių organizatorius turi teisę pasiūlyti turistams tokios paties arba aukštesnio lygio viešbutį.
Grupės vadovas - latvių ir rusų k.
Informaciją apie išvykimą prašome žiūrėti svetainės skiltyje “Išvykimų laikai” likus 1-2 dienom iki kelionės pradžios.

Atsisiųskite kelionių programą
Graikija - viena iš seniausių valstybių žemėje, antikinės civilizacijos lopšys, meno ir Olimpinių žaidynių promotė, kurioje harmoningai susijungė Rytų ir Vakarų kultūros.


1. DIENA
Išvažiavimas iš Vilniaus/Kauno/Panevėžio. Kelionė per Lietuvą ir Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje, Žešuvos miestelyje.
2. DIENA
Pusryčiai viešbutyje. Kelionė per Slovakiją, pusdieniui sustojimas Vengrijos baroko sostinėje - Egeryje. Iki 17 val. laisvas laikas mieste arba ekskursija po Egerį (pageidaujant už papildomą mokestį). Egeris - tai stebuklinga puikių raudonų vynų, gydomųjų terminių šaltinių ir ryškių spalvų karalystė. Antrojo pasaulinio karo metu miestui pasisekė — jis, skirtingai nuo kitų Vengrijos miestų, praktiškai nenukentėjo nuo užpuolikų, todėl Egerio įžymybės puikiai išsaugotos ir suteikia galimybę turistams iki soties pasigėrėti istorinėmis vertybėmis. Ekskursijos metu mes aplankysime istorinį miesto centrą, pamatysime Turkų minaretą, Šv. Antano Cerkvę, Cistercianų bažnyčią, taip pat apžiūrėsime pagrindinę jo įžymybę – garsiausią Vengrijos Egerio tvirtovę, kurios gynyba įėjo į istoriją. Turėsite galimybę apsilankyti terminiuose Egerio baseinuose. Pietų metu Jums bus suteikta galimybė padegustuoti vynų ir vengriško guliašo (pageidaujant, už papildomą mokestį). Sotūs ir patenkinti keliausime toliau. Nakvynė viešbutyje Segedos miesto apylinkėse. 3 DIENA
3. DIENA
Pusryčiai viešbutyje. Įvažiuojame į Serbiją. Atvykstame į Belgradą. Laisvas laikas Belgrade arba ekskursija po Belgradą (pageidaujant, už papildomą mokestį). Ekskursijos metu pamatysime didžiausią stačiatikių bažnyčią pasaulyje - Šv.Savos katedrą, taip pat pasivaikščiosime bohemiškoje Belgrado miesto dalyje - palei Skadarsko gatvę, prasieisime po senąją Serbijos gatvę - kunigaikščio Mihailo ir, be abejo, pamatysime garsiąją Kalemegdan tvirtovę, pastatytą prieš 7000 metų Savos ir Dunojaus upių santakoje. Belgrado tvirtovė stūkso ant 125 metrų kalvos, kurios papėdėje susilieja Savos ir Dunojaus upės. Laisvas laikas pietums ir suvenyrų pirkimui. Vakare atvykimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje Nišo apskrityje, Leskovac miestelyje.
4. DIENA
Pusryčiai viešbutyje. Išvykimas į Makedoniją. Atvykimas į Skopję pirmoje dienos pusėje, laisvas laikas arba ekskursija po Skopję (pageidaujant, už papildomą mokestį). Skopjė - svarbiausias šalies miestas, kuriame gausu istorinių senovės paminklų. Ekskursijos metu vaikštinėdami centre Jūs susipažinsite su Šv. Klemenso Ochridiečio soboro bažnyčia, pašventinta 1990 metais, pamatysite Mileniumo kryžių ir XV amžiuje pastatytą Akmeninį tiltą per Vardaro upę, Makedonijos aikštę ir provoslavų Šv. Spaso cerkvę, pastatyta XIX amžiuje, kurioje galima apžiūrėti puikius raižinių pavyzdžius, o cerkvės kieme palaidotas XX amžiaus makedoniečių revoliucionierius - Gotse Delchev. Ekskursijos programoje neliks nepastebėtos XV amžiuje pastatytos senovinės Daut Pasha pirtys, masyvi tvirtovė Skopje pilis, Sultano-Murato mečetė ir daugelis kitų unikalių paminklų. Laisvas laikas pietums, išvykimas į Graikiją. Nakvynė viešbutyje Larisos mieste, Graikijoje.
5. DIENA
Pusryčiai viešbutyje. Tęsiame kelionę po Graikiją. Atvykimas į Delfus. Laisvas laikas Delfų lankytinų vietų apžvalgai. Senovės graikams ši vieta buvo pasaulio centru. Tai istorinė vieta, kuri sužavi paminklų įvairove. Būtent čia randasi Apolono Šventykla ir Atėnės Šventykla. Laisvas laikas pietums ir suvenyrų pirkimui. Toliau keliaujame po Graikiją ir vykstame į Loutraki. Loutraki - tai vienas pačių gražiausių Graikijos kurortinių miestų, įsikūręs ant Korinto įlankos kranto. Šis miestas didžiuojasi mėlyna jūra, grynu oru ir naudingais mineraliniais šaltiniais. Nakvynė viešbutyje Loutraki arba apylinkėse.
6. DIENA
Pusryčiai viešbutyje. Poilsis prie jūros arba išvažiuojamoji ekskursija į Atėnus (pageidaujant, už papildomą mokestį). Ekskursijos autobusu ir pėsčiomis po Atėnus metu, lydint vietiniam gidui, pamatysime Akropolį, Panathinaiko stadioną (kuriame vyko pirmos šiuolaikinėje istorijoje Olimpinės žaidynės), Parlamento pastatą ir Sintagmos aikštę, Atėnų neoklasicizmą – universitetą, Akademiją ir Nacionalinę biblioteką ir daug ką kita. Laisvas laikas - suvenyrų pirkimui ir pietums. Laisvas laikas pietums ir suvenyrų pirkimui. Laisvalaikio metu galima pasivaikščioti po senovinius Atėnų rajonus – Plaka ir Monastiraki, aplankyti Monastiraki turgų, pasivaikščioti po Nacionalinius sodus ir kit. Grįžimas į viešbutį Loutraki arba apylinkėse.
7. DIENA
Pusryčiai viešbutyje. Poilsis prie jūros arba išvažiuojamoji ekskursija į Peloponeso pusiasalį (pageidaujant, už papildomą mokestį). Ekskursija į Korintą, Mikėnus ir Epidaurą, regioną Peloponeso pusiasalyje. Norint į ten patekti, mums reiks kirsti Korinto kanalą, kur surengsime foto pauzę. Pirmas sustojimas bus Epidaure, garsiame senovės teatro griuvėsiais, pasižyminčiais fantastiška akustika. Sekantis sustojimas – pirmoji šiuolaikinės Graikijos sostinė – Nafplijas; čia galima išsimaudyti Egėjo jūroje arba pakilti užlipti 1 000 laiptelių į Palamidi tvirtovę. Galima pasivaikščioti siauromis ramiomis gatvelėmis arba ir išilgai pajūrio. Nepamirškite taip pat paragauti graikiškos virtuvės patiekalų bet kuriame iš daugybės restoranų. Ekskursiją užbaigsime šiek tiek mistinėje vietoje – Mikėnuose, vietoje, kur daugiau nei prieš 3 000 metų atsirado viena iš pirmųjų Europos civilizacijų. Pamatysime garsiuosius Liūtų vartus ir daug ką kita. Grįžimas į viešbutį Loutraki arba apylinkėse.
8. DIENA
Pusryčiai viešbutyje. Poilsis prie jūros arba išvažiuojamoji ekskursija į Olimpiją (pageidaujant, už papildomą mokestį). Olimpija – vieta, kur prasidėjo ir ilgus amžius buvo rengiamos Olimpinės žaidynės. Net ir mūsų dienomis prieš kiekvienas Olimpines Žaidynes Olimpinis fakelas nuo saulės spindulių uždegamas Olimpijoje prie Dzeuso šventyklos, pristatomas į pagrindinę areną ir neužgęsta visų varžybų metu. Čia kiekvienas galės pasijusti antikos olimpiečio vaidmenyje ir kirsti senovės stadioną. Olimpinių žaidynių muziejuje Jūs galėsite susipažinti su žaidynių istorija, apžiūrėti antikinį sportinį inventorių ir sužinoti apie kitas sportines žaidynes kitose Antikinės Graikijos vietose. Vėliau laisvas laikas arba pageidaujant, už papildomą mokestį vyno degustacija privačioje graikų vyninėje. Grįžimas į viešbutį Loutraki arba apylinkėse.
9. DIENA
Pusryčiai viešbutyje. Atsisveikiname su Loutrakiu ir vykstame į vietą, kur dangus susitinka su žeme – Meteoros. Ekskursija į Meteorą ir Kalampakį (pageidaujant, už papildomą mokestį). Čia uolų viršūnėse įsikūrę veikiantys vienuolynai. Mes aplankysime didžiausią ir seniausią – Didįjį Meteorą. Papietausime Kalampakio miestelyje, kur bus paskutinė galimybė paskanauti graikiškos virtuvės patiekalų ir gėrimų, tame skaičiuje Retsinos vyno ir įsigyti graikiškų suvenyrų. Nakvynė Katerini apylinkėse.
10. DIENA
Pusryčiai viešbutyje. Išvykstame iš Graikijos. Kelkionė per Makedoniją ir Serbiją. Sustojimas pietums Serbijoje. Nakvynė Segedos apylinkėse.
11. DIENA
Pusryčiai viešbutyje. Išvykimas į Budapeštą. Laisvas laikas arba ekskursija po Budapeštą (už papildomą mokestį) Apžiūrėsime su Jumis dar vieną sostinę ant Dunojaus kranto. Visa Vengrijos istorija Didvyrių aikštėje, vienas iš pačių gražiausių Europos parlamento pastatų – Vengrijos parlamentas, Budos pilis... ne be reikalo šis miestas lyginamas su Paryžiumi. Pietūs Budapešte. Po pietų tęsiame kelionę per Vengriją, Slovakiją. Nakvynė Lenkijoje.
12. DIENA
Pusryčiai viešbutyje. Tęsiame kelionę namo. Kelionė per Lenkiją, Lietuvą. Vėlyvas atvykimas į Vilnių/Kauną/Panevėžį.
EKSKURSIJOS

Ekskursija po Egerį

Egeris - tai stebuklinga puikių raudonų vynų, gydomųjų terminių šaltinių ir ryškių spalvų karalystė. Antrojo pasaulinio karo metu miestui pasisekė — jis, skirtingai nuo kitų Vengrijos miestų, praktiškai nenukentėjo nuo užpuolikų, todėl Egerio įžymybės puikiai išsaugotos ir suteikia galimybę turistams iki soties pasigėrėti istorinėmis vertybėmis. Ekskursijos metu mes aplankysime istorinį miesto centrą, pamatysime Turkų minaretą, Šv. Antano Cerkvę, Cistercianų bažnyčią, taip pat apžiūrėsime  pagrindinę jo įžymybę – garsiausią Vengrijos Egerio tvirtovę, kurios gynyba įėjo į istoriją.

__________________________________________________________________

Ekskursija po Belgradą

Ekskursijos metu pamatysime didžiausią stačiatikių bažnyčią pasaulyje - Šv.Savos katedrą, taip pat pasivaikščiosime bohemiškoje Belgrado miesto dalyje - palei Skadarsko gatvę, prasieisime po senąją Serbijos gatvę - kunigaikščio Mihailo ir, be abejo, pamatysime garsiąją Kalemegdan tvirtovę, pastatytą prieš 7000 metų Savos ir Dunojaus upių santakoje. Belgrado tvirtovė stūkso ant 125 metrų kalvos, kurios papėdėje susilieja Savos ir Dunojaus upės.

__________________________________________________________________

Ekskursija po Skopję

Skopjė — svarbiausias šalies miestas, kuriame gausu istorinių senovės paminklų. Ekskursijos metu vaikštinėdami centre Jūs susipažinsite su Šv. Klemenso Ochridiečio soboro bažnyčia, pašventinta 1990 metais, pamatysite Mileniumo kryžių ir XV amžiuje pastatytą Akmeninį tiltą per Vardaro upę, Makedonijos aikštę ir provoslavų Šv. Spaso cerkvę, pastatyta XIX amžiuje, kurioje galima apžiūrėti puikius raižinių pavyzdžius, o cerkvės kieme palaidotas XX amžiaus makedoniečių revoliucionierius  — Gotse Delchev. Ekskursijos programoje neliks nepastebėtos XV amžiuje pastatytos senovinės Daut Pasha pirtys, masyvi tvirtovė Skopje pilis, Sultano-Murato mečetė ir daugelis kitų unikalių paminklų.

__________________________________________________________________

Išvažiuojamoji ekskursija po Atėnus

Ekskursijos autobusu ir pėsčiomis po Atėnus metu, lydint vietiniam gidui, pamatysime Akropolį, Panathinaiko stadioną (kuriame vyko pirmos šiuolaikinėje istorijoje Olimpinės žaidynės), Parlamento pastatą ir Sintagmos aikštę, Atėnų neoklasicizmą – universitetą, Akademiją ir Nacionalinę biblioteką ir daug ką kita. Laisvas laikas - suvenyrų pirkimui ir pietums. Laisvas laikas pietums ir suvenyrų pirkimui. Laisvalaikio metu galima pasivaikščioti po senovinius Atėnų rajonus – Plaka ir Monastiraki, aplankyti Monastiraki turgų, pasivaikščioti po Nacionalinius sodus ir kit.

__________________________________________________________________

Išvažiuojamoji ekskursija į Peloponeso pusiasalį

Ekskursija į Korintą,  Mikėnus ir Epidaurą, regioną Peloponeso pusiasalyje. Norint į ten patekti, mums reiks kirsti Korinto kanalą, kur surengsime foto pauzę. Pirmas sustojimas bus Epidaure, garsiame senovės teatro griuvėsiais, pasižyminčiais fantastiška akustika. Sekantis sustojimas – pirmoji šiuolaikinės Graikijos sostinė – Nafplijas; čia galima išsimaudyti Egėjo jūroje arba pakilti 1 000 laiptelių į Palamidi tvirtovę. Galima pasivaikščioti siauromis ramiomis gatvelėmis arba ir  išilgai pajūrio. Nepamirškite taip pat paragauti graikiškos virtuvės patiekalų bet kuriame iš daugybės restoranų. Ekskursiją užbaigsime šiek tiek mistinėje vietoje – Mikėnuose, vietoje, kur daugiau nei prieš 3 000 metų atsirado viena iš pirmųjų Europos civilizacijų. Pamatysime garsiuosius Liūtų vartus ir daug ką kita.

__________________________________________________________________

Išvažiuojamoji ekskursija į Olimpiją

Olimpija – vieta, kur prasidėjo ir ilgus amžius  buvo rengiamos Olimpinės žaidynės. Net ir mūsų dienomis prieš kiekvienas Olimpines Žaidynes Olimpinis fakelas nuo saulės spindulių uždegamas Olimpijoje prie Dzeuso šventyklos, pristatomas į pagrindinę areną ir neužgęsta visų varžybų metu.  Čia kiekvienas galės pasijusti antikos olimpiečio vaidmenyje ir kirsti senovės stadioną. Olimpinių žaidynių muziejuje Jūs galėsite susipažinti su žaidynių istorija, apžiūrėti antikinį sportinį inventorių ir sužinoti apie kitas sportines žaidynes kitose Antikinės Graikijos vietose.

__________________________________________________________________

Ekskursija į Meteorą ir Kalambaką

Čia uolų viršūnėse įsikūrę veikiantys vienuolynai. Mes aplankysime didžiausią ir seniausią – Didįjį Meteorą. Papietausime Kalampakio miestelyje, kur bus paskutinė galimybė paskanauti graikiškos virtuvės patiekalų ir gėrimų, tame skaičiuje Retsinos vyno ir įsigyti graikiškų suvenyrų.

__________________________________________________________________

Ekskursija po Budapeštą

Apžiūrėsime su Jumis dar vieną sostinę ant Dunojaus kranto. Visa Vengrijos istorija Didvyrių aikštėje, vienas iš pačių gražiausių Europos parlamento pastatų – Vengrijos parlamentas, Budos pilis... ne be reikalo šis miestas lyginamas su Paryžiumi. Pietūs Budapešte. Po pietų tęsiame kelionę per Vengriją, Slovakiją. Nakvynė Lenkijoje.

__________________________________________________________________

Vengriškų vynų ir guliašo degustacija

Pietų metu Jums bus suteikta galimybė padegustuoti vynų ir vengriško guliašo (pageidaujant, už papildomą mokestį).

__________________________________________________________________

Vyno privačioje graikų vyninėje degustacija

Rezervuoti
JEIGU TURĖTUMĖTE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ, MALONIAI PRAŠOME SUSISIEKTI SU MUMIS: +370 607 76550/ +370 655 42040