Tailandas | Bankokas - Khao Sok - Krabi - Puketas

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: 
- Skrydis lėktuvu Ryga – Bankokas– Ryga 
- Registruojamas bagažas iki 20 kg + rankinis bagažas iki 8 kg
- Skrydžio metu karšti užkandžiai ir gėrimai
- Išvažiavimai pagal programą (bagažas iki 15 kg!)
- Apgyvendinimas viešbutyje Bankoke pagal programą (apgyvendinimas dviviečiame kambaryje)
- Apgyvendinimas viešbučiuose Ao Chang (Krabi) pagal (apgyvendinimas dviviečiame kambaryje)
- Apgyvendinimas viešbučiuose Pukete pagal programą (apgyvendinimas dviviečiame kambaryje)
- Maitinimo tipas – (BB) pusryčiai
- Apžvalginė kelionė po Puketą, apsilankius "Delfinų šou" ir "King Cobra Show"
- Vietinio kelionių operatoriaus atstovo paslaugos rusų kalba 
EKSKURSIJOS:
- Reikalinga viza Tailandui. Kaina €65
- Apžvalginė ekskursija po Bankoką su pietumis – 2000 THB (apie €57)
- Ekskursija į Ajutają, senovinę Siamo sostinę su pietumis – 2000 THB (apie €57)
- Tajų tautinis teatras Siam Niramit Bangkok - 1500 THB (apie €45)
- Vakarinė programa Kao San ir Raudonųjų Žibintų rajonas – 600 THB (apie €17)
- Pasivažinėjimas ant dramblių – 700 THB (apie €20) 
- Plaukimas bambukų plaustais upe Sok su pietumis - 500 THB (apie €15)
- Privati kelionė po Krabi salas – 1700 THB (apie €50)
- Pi-Pi salos – 1700 THB (apie €50) 
- Salyno Koh Khai salos– 1500 THB (apie €45)
- Salyno Similan salos– 3000 THB (apie €85) 
- Salyno Surin salos– 3700 THB (apie €105)
- Šou Phuket Fanta Sea – 2500 THB (apie €70).


APGYVENDINIMAS (Programoje numatytas apgyvendinimas tokiuose viešbučiuose Bankoke, Ао Change ir Pukete (viešbučiai Krabi ir Pukete bus parenkami keliautojams atsižvelgiant į kambarių prieinamumą):

Bankokas: Karnmanee Palace 3* - viešbutis, esantis patogioje vietoje už 5 min. kelio važiuojant nuo metro stoties Saphan Khwai. Svečių laukia atviras baseinas, masažo paslaugos ir nemokamas Wi-Fi. Visuose erdviuose kambariuose yra balkonai ir svečių kampelis. Be to, juose įrengti kondicionieriai ir vonios kambariai su voniomis. Svečių patogumui yra mini baras (šaldytuvas) ir plaukų džiovintuvas.

Krabi: Sabai Resort 2+* - atskirų namelių – bungalow - kompleksas. Graži išpuoselėta teritorija su tropiniais augalais. Viešbučio teritorijoje yra baseinas ir restoranas. Kiekviename poilsio namelyje (bungalow) yra optimalus rinkinys visko, kas būtina: viena arba dvi lovos, šaldytuvas, spinta, terasa, dušas, tualetas.

Krabi: Tip Anda Resort 2*+ - Atskirų poilsio namelių (bungalow) kompleksas. Išsidėstęs išilgai Nopparat Thara paplūdimio, už 5 minučių važiavimo nuo Ao Chang paplūdimio, kuria vyksta naktinis gyvenimas. Graži išpuoselėta teritorija su tropiniais augalais. Kiekviename poilsio namelyje (bungalow) yra optimalus rinkinys viso to, kas būtina: viena ar dvi lovos, šaldytuvas, terasa, dušas, tualetas, kondicionierius.
Krabi: Noppharat Resort 3* - Atskirų poilsio namelių (bungalow) kompleksas, esantis tropinių sodų apsuptyje, iš viso už 5 minučių kelio nuo Nopparat Thara paplūdimio. Svečių paslaugoms atviras baseinas su hidromasažo zona ir komfortiški numeriai su nemokamu Wi-Fi. Numeriai dekoruoti vietinių tajų stiliumi ir aprūpinti kondicionieriumi ir ventiliatoriumi. Iš balkono atsiveria vaizdas į tropinį sodą. Nemokamas nuvežimas į centrą arba kaimyninį paplūdimį.
Krabi: Cha Da Resort 3* - Kurortinis viešbutis Krabi Cha-Da išsidėstęs kurorto Ao Chang centre. Svečių paslaugoms stilingi numeriai su puikiu vaizdu į Andamanų jūrą arba tropiniu peizažu, taip pat restoranai, treniruoklių salė ir atviras baseinas. Visuose numeriuose – nemokamas Wi-Fi. Erdvūs kurortinio viešbučio Krabi Cha-Da numeriai ryškiai apipavidalinti tajų ar kiniečių stiliumi. Numeriuose paklotos medinės grindys. Svečių paslaugoms atskiras balkonas arba terasa.
(Priemoka už šį viešbutį – 45-75 EUR vienam žmogui. Priklausomai nuo datos.)
Dėmesio! Tinklo Cha Da Group (Krabi Cha Da Resort ir Thai Village Resort) viešbučiai turi nuosavą paplūdimio klubą su gultais, skėčiais, baru ir dideliu tyliu paplūdimiu, kuris įsikūręs už 15 minučių kelio nuo viešbučių ir Ao Chang centro. Nemokamą nuvežimą iki Cha Da Beach Club galima užsakyti viešbučių registratūroje.
Puketas: Patong Hemingways Hotel 3* (Phuket) - Viešbutis Patong Hemingways išsidėstęs judrioje Soi Sansabai gatvėje, restoranų, parduotuvių ir naktinių klubų apsuptyje. Viešbutis yra už 3 min. kelio pėsčiomis nuo prekybos centro Jungceylon ir Bangla gatvės. Iki paplūdimio Patong galima nueiti per 5 minutes. Svečių paslaugoms šiuolaikiniai kambariai ir nemokamas parkavimas.
Puketas: Mirage Patong 3* - Viešbutis Mirage Patong Phuket randasi už 5 minučių važiavimo nuo paplūdimio Patong ir Bangla gatvės. Jūsų paslaugoms šiuolaikiniai numeriai su kondicionieriais, atviru baseinu ir restoranu. Visoje viešbučio teritorijoje teikiamas nemokamas Wi-Fi. Viešbutyje puikiai galima pailsėti sode ant stogo netoli baseino.
Puketas: Azure Phuket 3* - Viešbutis Azure Phuket įsikūręs už 10 minučių kelio pėsčiomis nuo Patong paplūdimio. Svečių paslaugoms didelis atviras baseinas su hidromasažu, restoranas, taip pat nemokamas Wi-Fi. Numeriuose yra kondicionieriai, televizorius su kabeliniais kanalais, šaldytuvu ir mini baru.
Viešbučio restorane gaminami tarptautinės virtuvės patiekalai. Viešbutyje taip pat taikoma maisto ir gėrimų tiekimo į numerius sistema.
PRIVALOMAS MOKESTIS:
Įėjimo bilietai į tautinį parką ir vandens resurso mokestis aplankant Čeo Lan ežerą – 2000 THB (apie 57 EUR)

PAGEIDAUJANTIEMS:
Pietūs ir vakarienės tautiniame Kao Sok parke – 1500 THB (apie 45 EUR)
SVARBI INFORMACIJA:
Nurodyta ekskursijų kaina apskaičiuota grupei nuo 10 žmonių, esant mažesniam žmonių kiekiui arba individualiam užsakymui ekskursijų kaina gali pasikeisti.
Įėjimo bilietai, pervežimai, bilietai į lankomus objektus ir kitas mokamas paslaugas – galima įsigyti vietoje. 
Jeigu Jūsų viešbutyje rezervavimo patvirtinimo metu nėra laisvų vietų, kelionių operatorius turi teisę pasiūlyti turistams tokio paties arba aukštesnio lygio viešbutį.
Ekskursijų ir lankomų objektų kainos gali keistis.
Kompanija palieka sau teisę chronologiškai keisti ekskursijos programą ir lankomus objektus.
Įėjimo bilietų ir kitų papildomų paslaugų kainos, valiutų kursai, taip pat ir nurodytas programoje laikas bei objektų lankymo eiliškumas yra preliminarūs ir gali keistis.
Dėmesio! Jeigu Jūs į kelionę vyksite vienas, tuomet turėsite papildomai primokėti už apgyvendinimą vienviečiame kambaryje. Priemokos kainą galite sužinoti kelionių operatoriaus biure.
Svarbu! Kelionei Jums bus reikalingas pasas, išduotas po 2002-06-30, galiojantis mažiausiai 6 mėnesius po sugrįžimo. Vaikams iki 18 metų būtinas ir gimimo liudijimas ir notaro patvirtintas įgaliojimas tuo atveju, jeigu vaikas keliauja be tėvų.
Jeigu Jūsų viešbutyje rezervavimo patvirtinimo metu nėra laisvų vietų, kelionių operatorius turi teisę pasiūlyti turistams tokio paties arba aukštesnio lygio viešbutį.
Prašome atsižvelgti, kad už įsigytą kuponą netaikoma teisė atsisakyti per 14 dienų (pagal taisykles КМ Nr. 255 "Nuotolinės sutarties sąlygos", 22.12. punktas)". 
***********************************************************
Tailandas – viena iš gražiausių Pietryčių Azijos šalių, kurioje gausu nuostabių architektūros paminklų, gamtos grožybių, žavingų paplūdimių ir kitų įdomių vietų. Turistus traukia ir audringas naktinis gyvenimas, įvairios pramogos, kulinariniai ypatumai ir nacionalinis Siamo karalystės - kaip senovėje vadinosi gražus ir paslaptingas Tailandas - koloritas.

Као Sok ir Čeo Lan ežerai - vieni iš gražiausių ir garsiausių Pietryčių Azijos draustinių. Tropinės džiunglės, kurios išsidėstę jų teritorijoje, pripažintos pačiomis seniausiomis pasaulyje (160 milijonų metų), o fantastiški peizažai užkariauja net labiausiai išlepintų keliautojų širdis.

Pagal vieną iš versijų, būtent šių vietų gamta ir peizažai (taip pat Krabi provincijos) įkvėpė žinomo filmo Avatar kūrėjus. Tai viena iš nedaugelio vietų pasaulyje, kur galima sutikti pačią didžiausią, labiausiai neįprastą gėlę Rafleziją. Draustinio teritorijoje gyvena šimtai egzotinių gyvūnų, kai kuriuos iš jų Jūs galite pamatyti.

Puketo gatvelės vilioja suvenyrų parduotuvėmis, barais, brangiais restoranais ir nardymo reikmenų parduotuvėmis. Kažkas visą naktį šoka griaudžiant muzikai karštuose pulsuojančiuose klubuose, o kažkas geria kokteilį po žvaigždėmis paplūdimio baruose ant smėlio. Kukliai apsirengę klientai vakarienei valgo gigantiškas krevetes užsigerdami itališkais vynais romantiškuose restoranuose, kurių vaizdai verti ne mažesnio dėmesio nei maistas.
1 diena

Registracija į skrydį Ryga – Taškentas – Bankokas. 

Skrydžio metu karšti užkandžiai ir gėrimai.

2 diena

Atskrendame į Bankoką. 

Pasų ir muitinės kontrolė, bagažo atsiėmimas, nuvežimas į viešbutį. Susitikimas su kelionės operatoriaus atstovu. 

Apgyvendinimas, laisvas laikas.


Vakare galima apsilankyti:

Pasivaikščiojimo gatvė Khao San ir Raudonųjų žibintų rajonas (ekskursijos kaina 600 THB).

Išvykimas iš viešbučio apie 9 valandą vakaro. Grįžimas į viešbutį nuo 12:00 iki 01:00 val. nakties. Programoje: pasaulinio garso rajonas Khao San, kuris yra vakarinio azijietiško miesto įsikūnijimas. Gatvės prekyba, gyva muzika, liaudies verslai, egzotiškas maistas, tajų masažo salonai ir kita. Vėliau apsilankymas viename iš garsiausių ir koloritinių Bankoko rajonų – Raudonųjų žibintų rajone. 

3 diena

Pusryčiai. Vienos iš ekskursijų lankymas, pagal Jūsų pageidavimą:

Apžvalginė ekskursija po Bankoką.

Ekskursijos programoje - Ryto Aušros Šventykla Wat Arun, Gulinčio Budos Šventykla Wat Pho, Karalių rūmai – Smaragdinio Budos šventykla. Iškyla tajų motorinėmis valtimis po Bankoko kanalus. Pietūs. Brangenybių Galerijos ir brangakmenių apdirbimo centro lankymas.

Senovinė Siamo sostinė – Ajutaja (įrašyta UNESCO Pasaulio kultūros paveldo sąrašą).

Ajutaja buvo įkurta 1350 metais ir, pagal amžininkų vertinimus, tai buvo pats gražiausias miestas pietryčių Azijoje ir vienas didžiausių pasaulio senovės miestų! Legendos byloja, kad kažkada stupos ir šventyklos buvo padengtos gryniausiu auksu ir papuoštos brangakmeniais. Ajutaja šiandien – tai gražiausias istorinis parkas, kurį kasmet aplanko šimtai tūkstančių turistų iš viso pasaulio.

Senovinis miestas - muziejus Ancient City (Muang Boran).

Vienas iš gražiausių visoje Azijoje parkų muziejus po atviru dangumi, o taip pat didžiausias pasaulyje pagal plotą! Didžiausioje teritorijoje išsidėstę daugiau kaip 100 įvairių ekspozicijų ir atskirų "įžymybių". Jūs matote istorinius Tailando, taip pat Laoso, Kambodžos, Birmos ir kitų šalių paminklus. Senovės Miestas - puiki vieta prisijungti prie tajų kultūros!

4 diena

Pusryčiai. Laisvalaikis arba vienos iš kelionių operatoriaus pasiūlytų ekskursijų lankymas (senovinė Tailando sostinė – Ajutaja, Plaukiojantis turgus, Senovės miestas Muang Boran ir kt.)

Vakare išvyka naktiniu traukiniu į Tailando pietus. Kelionė traukiniu šiuo maršrutu yra vienas iš įdomiausių programos vietų. Jūs galėsite pamatyti paprastam turistui nepasiekiamas vietas, neįžengiamas tropines džiungles, vietinių genčių kaimus, buivolų bandas ir bekraščius ryžių laukus. Ir visa tai pro komfortiško traukinio su kondicionieriumi, lovomis su švaria patalyne ir vagonu restoranu su skaniausiais tajų valgiais, langą.

Dėmesio! Nuo 2016 metų spalio Tailande kursuoja traukiniai su visiškai naujais miegamaisiais vagonais. Šis įvykis iš esmės keičia kelionių po Tailandą galimybes ir vis daugiau žmonių teikia pirmenybę kelionėms traukiniu nei skrydžiams oro linijomis.

Pagal pageidavimą jūs galite užsisakyti atskirą pirmosios klasės kupe (dvi vietos, tualetas, kondicionierius) – už 50 EUR priemoką vienam žmogui.

5 diena

Atvykimas į provinciją Surat Thani. Susitikimas su gidu ir išvykimas į nacionalinį parką. Jau nuo pačios kelionės pradžios jūs mėgaujatės unikaliais tropiniais pietų Tailando peizažais.

Atvykimas į prieplauką ir apžvalgos aikštelę, nuo kurios atsiveria graži džiunglių ir Čeo Lan ežero panorama. Po to - išplaukimas su didele medine valtimi į apžvalginę vandens iškylą po ežerą per užtvindytus miškus ir pro didžiules kalkakmenio uolas.

Pietūs viešbučio restorane ant vandens su vaizdu į kalnų masyvą, apgyvendinimas viešbutyje.

Visas viešbutis išsidėstęs ant vandens ir susideda iš kelių atskirų bungalų su terasa, iš kur galima įšokti ir maudytis smaragdiniame ežero vandenyje. Prie viešbučio yra plastikiniai kajakai su irklais, kuriais galima naudotis už papildomą mokestį.

Toliau pagal programą – vieno iš gražiausių urvų lankymas ir neilgas pasivaikščiojimas po džiungles (pagal galimybę, nepriklausomai nuo vandens lygio) stebint vietiniam gidui-palydovui.

Po to – grįžimas į viešbutį ir laisvas laikas poilsiui ir maudymuisi.

Dėmesio! Pradedant nuo naujo sezono, visiems mūsų turistams siūlome žvejybą ežere Čeo Lan. Meškeres, įrangą ir jauką bus galima išsinuomoti viešbutyje (nuo 200 THB). Žvejyba prieinama priklausomai nuo sezono, oro ir konkretaus viešbučio ant vandens.

Ir turiningos dienos užbaigimui - vakarienė viešbučio restorane.

6 diena

Ankstus rytas prie Čeo Lan ežero – fantastiškiausias ir kvapą gniaužiantis paros laikas. Unikali galimybė pamatyti "debesų gimimą", kada garo srovelės kyla nuo vandens paviršiaus tiesiai Jūsų akyse ir susidaro nedideli debesys, sustojantys prie ežerą supančių karstinių uolų viršūnių. Ir tuo pačiu metu Jūs vykstate į rytinę iškylą po ežerą, kur turėsite galimybę pamatyti retas gyvūnų, paukščių ir net žuvų rūšis.

Po kelionės pusryčiai viešbutyje. Po to grupė vyksta į kranto pusę, pakeliui aplankydama garsią vietą, žinomą kaip Tailando Guilin. Įlanka su karstiniais kalnais stulpais, iškylančiais virš veidrodinio ežero paviršiaus.

Sekantis programos punktas – plaukimas su bambukiniais plaustais vaizdingiausia pietinio Tailando miško upe Sok (už papildomą mokestį~500 THB, su pietumis). Labai maloni ir atpalaiduojanti vandens iškyla, kur upės krantuose iškyla tankios tropinės džiunglės. Numatomi sustojimai, kurių metu bus galima išsimaudyti. Po to visų laukia pietūs su tajų virtuvės patiekalais.

Ir paskutinysis programos punktas – safaris ant dramblių (pagal pageidavimą už papildomą mokestį ~700 THB). Manoma, kad būtent Kao Sok draustinyje pačios geriausios ir labiausiai jaudinančios iškylos ant dramblių visame Tailande. Per 60 minučių jūs, sėdėdami ant dramblio nugaros, pasivaikščiosite po tikras džiungles, kirsite keletą kalnų upelių, užlipsite ant kalvos ir pabuvosite cukranendrių plantacijose.

Antroje dienos pusėje – atvykimas į Krabi ir apgyvendinimas viešbutyje.  

7-8 dienos

Krabi provincija, išsidėsčiusi Andamanų jūros pakrantėje, teisėtai laikoma pačia gražiausia ir vaizdingiausia visame Pietų Tailande. Būtent ten įsikūrę pasaulinio garso paplūdimiai, salos, nacionaliniai parkai, pajūrio kurortai ir būtent į Krabi atvažiuoja poilsiautojai iš netoliese esančios Puketo salos, kurie ieško idealių paplūdimių, krištolinio švarumo vandens ir rojaus salų. Mes siūlome unikalią poilsio galimybę šalia visų aukščiau išvardintų grožybių ir įžymybių.

JŪSŲ POILSIO KRABI METU MES SIŪLOME JUMS TOKIUS RENGINIUS IR EKSKURSIJAS:

Privati kelionė po Krabi salas (ekskursija už 1700 THB ~ 50 EUR priemoką).

Atskira grupinė iškyla po Krabi provincijos salas. Iškyla visai dienai su salų, paplūdimių lankymu, maudynės su kauke prie koralinio rifo ir pietūs. Atskira valtis ir speciali programa su visų pačių gražiausių ir garsiausių vietų bei salų Ao Chango akvatorijoje lankymu. Į programą įeina Podo salos lankymas – garsios savo paplūdimiu su baltu smėliu ir krištolo skaidrumo vandeniu, Gai arba Čiken sala, kuri pavadinta uolos, nuostabiai panašios į vištos galvą, garbei.

Šalia Čiken salos yra viena iš geriausių vietų paviršiniam nardymui (plaukiojimas su kauke), kuri turtinga ir spalvinga povandeniniu pasauliu. Be didelių Podo ir Čiken salų bus sustojama daugybėje smulkių negyvenamų ir vaizdingų tropinių salų.

Kelionės pabaigai – garsus visame pasaulyje Raili pusiasalis, kurį pasiekti galima tik vandeniu (iš žemyno pusės jį supa nepraeinamos uolos) ir kuriame yra Pranango paplūdimys, įeinantis į gražiausių pasaulio paplūdimių dvidešimtuką.

Nacionalinio parko Pi-Pi salos. Garsioji lagūna Maja Bei (ekskursija už 1700THB ~ 50 EUR priemoką). Išvykimas greitaeigiu kateriu į išvyką po pačias garsiausias Adamanų jūros salas.

Bamboo Island lankymas – puiki sala su krištolinio švarumo vandeniu ir sniego baltumo smėliu.

Viking Cave apžiūra – garsios Pi-Pi Lej salos olos, kur įsikūrę jūros čigonai, renkantys kregždžių lizdus.

Lohsamah Bay – unikali ir vaizdinga lagūna, esanti Pi-Pi Lej salos viduryje. Galimybė paplaukioti su kauke.

Maya Bay Phi Phi Ley– lankymas, ko gero, paties garsiausio ir efektingiausio paplūdimio pasaulyje, kuriame vyko filmavimas to paties pavadinimo filmo su Leonardo Di Kaprio pagrindiniame vaidmenyje (The Beach – paplūdimys).

Salos Pi-Pi Don lankymas. Pietūs restorane (švediškas stalas, europietiška ir tajų virtuvė).

Pi Leh Bay – dar viena pasakiška garsiojo salyno Pi-Pi įlanka. Galimybė paplaukioti su kauke.

Monkey Beach – laukinių beždžionių paplūdimys. Puiki galimybė stebėti ir pamaitinti bezdžiones.

Laisvas laikas prieš vykstant atgal. Keliaujama komfortabiliu greitaeigiu kateriu. Visos kelionės metu bus nemokamai dalinami gėrimai. Grįžtant atgal - švieži tropiniai vaisiai.

Taip pat vietoje Jūs galėsite susipažinti su kitomis ekskursijomis ir iškylomis (smaragdiniai ežerai, karštieji šaltiniai, kriokliai, kelionės per džiungles, žvejyba, laipiojimas uolomis, "daivingas", salynai Similan ir Surin, ir kit.).

Dėmesio! Bilietai į Krabi provincijos nacionalinius parkus – apmokami atskirai, atvykus į vietą (nuo 50 iki 400 THB).

9 diena

Pusryčiai. Išsikėlimas iš viešbučio. Važiavimas į Puketo salą.

Apžvalginė ekskursija po Puketą (įskaičiuota į kelionės kainą).

Kelionės iš Krabi į Puketo salą metu jūs aplankysite keletą įdomių ir neįprastų vietų, pavyzdžiui:

Mini zoologijos sodas, kur pristatomi vietinių džiunglių gyventojai.

Aplankysite kešju riešutų fabriką (indiškų riešutų), kur Jūs išbandysite paties netikėčiausio skonio fabriko produkciją.

Originalios korėjietiškos kosmetikos parduotuvė. 

Sezono naujiena – medaus ferma, kurioje jums bus suteikta unikali galimybė paragauti ir įsigyti ekologiškai švaraus medaus iš amžinai žydinčių Tailando laukų ir kitų garsių fermos produktų, tokių kaip bičių pienelis ir įvairi natūrali kosmetika. 

Latekso fabrikas – kuriame jums išsamiai papasakos apie šios medžiagos gavimo procesą iš natūralių Hevea medžio sulčių ir apie gaminius, pagamintus hidrolatekso pagrindu. Bus galima įsigyti šios produkcijos. Specialios vakuuminės pakuotės dėka technologijos gaminius be problemų bus galima pasiimti su savimi į lėktuvą kaip rankinį bagažą.

Toliau Jūsų laukia garsusis King Cobra Show – pasirodymas, kur patyrę dresuotojai papasakos Jums apie įvairias gyvačių rūšis, kurios veisiasi Tailande ir bus parodytas garsusis numeris – kobros bučinys. Ten pat yra ferma, kurioje Jūs galėsite įsigyti retų ir išskirtinių preparatų, pagamintų iš gyvačių nuodų, iš pitono ir Karališkosios Kobros tulžies. 

Dar viena naujovė – perlų ferma, kurioje jūs galėsite susipažinti su įvairiais perlų tipais , jų apdorojimu, kriauklių auginimu, ir, žinoma, originalia tajų meistrų produkcija.

Antroje dienos pusėje apgyvendinimas viešbutyje.

Nakvynė Puketo viešbutyje.  

10-13 dienos

Puketas garsus savo paplūdimiais ir puikiai išvystytais kurortais, vaizdingais koraliniais rifais ir užutėkiais, uolomis ir švaria jūra. Turistams čia sukurtos visos sąlygos, kokių tik galima pageidauti. Didelė salos dalis padengta tropiniais miškais, kas derinyje su kriokliais, parkais, kokoso plantacijomis daro Puketą idealia vieta poilsiui ir ekskursijoms po džiungles.


JŪSŲ POILSIO PUKETO SALOJE METU, MES SIŪLOME JUMS TOKIUS RENGINIUS IR EKSKURSIJAS:

Pasaulinio garso salynas Similanas (ekskursija už priemoką nuo 3000 THB ~ 85 EUR).

Similano salos – vienas iš pačių nuostabiausių Tailando jūros nacionalinių parkų. Pats faktas, kad šios salos įeina į geriausių vietų pasaulyje "daivingui" dešimtuką jau daug ką pasako. Matomumas po vandeniu geru oru siekia rekordinius 50 metrų! Similanai - tai turtingiausias Andamanų jūros povandeninis pasaulis ir nepriekaištingai balti smėlio paplūdimiai. Šios devynios salos pažymėtos UNESCO dar ir kaip viena iš pačių gražiausių vietų planetoje . Įdomu tai, kad pirmuoju "daiveriu", kuris pradėjo supažindinti su šių vietų povandeniniu pasauliu, tapo Žak-Iv Kusto.

Laukinė salų gamta taip pat nei vieno nepaliks abejingu. Didesniąją salos dalį užimančiuose miškuose galima sutikti skraidančių pelių, driežų ir kitų rūšių gyvūnų. Tokioje atmosferoje lengva pasijusti pionieriumi..

Tikriems gamtos vertintojams - Surin salynas (ekskursija už priemoką nuo 3700 THB ~ 105 EUR).

Penkios nuostabios savo grožiu salos sudaro Surin jūros nacionalinį parką, kuris randasi už 60 kilometrų nuo žemyno ir už 5 km nuo Tailando-Birmos jūrų sienos. 1981 m. liepos 9 d. jis buvo paskelbtas nacionaliniu parku.

Pagrindinė sala Surin Nuea yra namai 150 mokenų arba "jūros čigonų", kurie tvirtai įsikūrė čia prieš keletą paskutinių dešimtmečių. Jie save vadina "liūtų" gentimi. Šie jūros keliautojai pasižymi primityviu gyvenimo būdu, nekreipdami dėmesio į pažangą šiuolaikiniame pasaulyje

Labiausiai žinoma Surino salos vieta yra Rišelje uola, nuostabi nardymo vieta, kur maitinasi gigantiški bangininiai rykliai ir mantai; čia atplaukia dėti kiaušinių jūrų vežliai ir yra galimybė paplaukioti su šiais mielais ropliais.

Garsus ir grandiozinis šou Phuket Fansa Sea (bilietas su atvežimu nuo 2500 THB ~ 70 EUR).

Phuket Fanta Sea – išsidėstęs Puketo salos šiaurėje. Vienas iš pačių stambiausių Puketo pramogų centrų, užimantis daugiau kaip 56 ha teritoriją, kurioje yra gyvūnų albinosų zooparkas (balti tigrai, ožkos, paukščiai), parduotuvės su nacionaliniais tajų gaminiais ir padirbiniais, o taip pat didžiulis 4000 vietų restoranas, švediškas stalas su įvairiais tajų ir europiečių virtuvių patiekalais. Svečiams siūlomas pažiūrėti pusantros valandos trukmės šou apie Tailando vystymosi istoriją "Karalystės fantazija", sukurtas pagal kultinių Las-Vego pasirodymų pavyzdį. Jūs tapsite batalinių scenų, dalyvaujant drambliams su nacionalinio kovinio meno elementais, liudininkais. Šou taip pat pristatomi stebinantys savo technika akrobatiniai triukai, klounada, pirotechnikos efektai, optinės iliuzijos, fokusai, lazerių šou ir pan.

Unikalus salynas iš trijų salų Koh Khai (ekskursija už 1500 THB ~ 45 EUR priemoką).

Viena iš salos įžymybių - delfinai. Juos galima sutikti visai netoli nuo kranto. Šie nuostabūs gyvūnai atsiranda ištisomis grupėmis, iš karto atkreipdami į save dėmesį.

Vietiniu dialektu salos pavadinimas "Ко Кchai Nok" verčiamas kaip "milijono žuvelių salos". Pakrantės vandenyse tikrai daug smulkių jūrų gyventojų. Čia egzistuoja netgi tradicija maitinti šiuos gyvūnus, mėtant pašarą. Tiems, kas nori gerai įdegti, galima pasilepinti paplūdimyje.

14 diena

Pusryčiai. Laisvas laikas Pukete. Nuvežimas į oro uostą. Skrydis į Bankoką. Nuvežimas ir apgyvendinimas viešbutyje. Nakvynė Bankoko viešbutyje.

15 diena
Pusryčiai. Išsiregistravimas iš viešbučio. Nuvežimas į oro uostą. Registracija į skrydį. Skrydis Bankokas – Taškentas - Ryga. Skrydžio metu karšti užkandžiai ir gėrimai. Atvykimas į Ryga.
Rezervuoti
JEIGU TURĖTUMĖTE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ, MALONIAI PRAŠOME SUSISIEKTI SU MUMIS: +370 607 76550/ +370 655 42040