Amsterdamas Normandija Bretanė Luaros slėnis Paryžius

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
  
Važiavimas patogiu turistinės klasės autobusu (visos kelionės metu)
Grupės vadovas-palydovas (rusų / latvių kalbomis) 
Apgyvendinimas *** viešbučiuose 9-ms nakvynėms su pusryčiais (dvivietis apgyvendinimas)EKSKURSIJŲ PAKETAS (5 ekskursijos):

Ekskursija po Amsterdamą su vietiniu gidu  
Ekskursija po Mont San Mišelio pilį
Apžvalginė ekskursija po Sen Malą  
Išvykimo ekskursija į Luaros slėnį aplankant Vilandri pilį bei Šamboro pilį (į kainą įskaičiuoti bilietai į pilis) 
Ekskursija po Paryžių pėsčiomis


EKSKURSIJOS:

Ekskursija po Amsterdamą su vietiniu gidu 
Kelionė valtele Amsterdamo kanalais 
Ekskursija po Mont San Mišelio pilį (įėjimo bilietas įskaičiuotas į kainą)
Apžvalginė ekskursija po Sen Malą 
Išvykimo ekskursija į Luaros slėnį aplankant Vilandri pilį bei Šamboro pilį (į kainą įskaičiuoti bilietai į pilis) 
Ekskursija po Paryžių pėsčiomis  
Ekskursija po Šprėvaldo (Spreewald) muziejų, pasiplaukiojimas laiveliaisAPGYVENDINIMAS:

Jei keliaujate trise, prašome išsiaiškinti su kelionės organizatoriumi dėl galimybės patalpinti papildomas lovas dviviečiame kambaryje.  
Paryžiaus viešbutyje vietoje papildomai būtinai mokamas turistinis mokestis:
- 3* viešbučiuose - €1.65 asmeniui / nakvyneiPAPILDOMOS PASLAUGOS:

Įėjimo bilietai į muziejus ir kitus lankytinus objektus apmokami vietoje kelionės metu.
Išlaidos viešajam transportui, pietums, vakarienėms, asmeninės išlaidos
Sveikatos draudimasVAIKAMS:

Jei keliaujate su 0-12 metų amžiaus vaikais, vaikui taikoma 50% nuolaida privalomiems ekskursijų paketams bei papildomoms ekskursijoms.


SVARBI INFROMACIJA:

Turizmo mokestis mokamas viešbutyje vietoje.
Bilietų į objektus bei kitų mokamų paslaugų apmokėjimas vykdomas pagal faktą kelionės metu.
Ekskursijos vyksta rusų kalba.
Anksčiau pateiktus asmens duomenis galima keisti ne vėliau kaip likus 7 darbo dienoms iki kelionės pradžios.
Palydovas turi teisę keisti ekskursijų tvarką nepažeidžiant programos.
Jei užsakymo patvirtinimo metu Jūsų viešbutyje nėra laisvų vietų, kelionių organizatorius turi teisę pasiūlyti turistams tokį pat ar aukštesnio lygio viešbutį.
Grupės palydovai - latvių ir rusų kalbomis.
Jei norite gauti informaciją apie išvykimą, prieš išvykdami apsilankykite skiltyje „Išvykimas į keliones“.

Atsisiųskite kelionių programą
Kviečiame pamatyti Prancūziją, pajusti šios šalies romantiką, paliesti jos istorinę ir dvasinę kultūrą. Pirmiausia, Prancūzija asocijuojasi su Paryžiumi – amžino grožio miestu, kur kiekviename žingsnyje Jums atsivers istorinės vietos, garsiausi architektūros paminklai bei kultūros lankytinos vietos. Bet be Paryžiaus šioje nuostabioje šalyje yra dar daug žavingų miestų bei vietų, kurias būtina pamatyti ir įvertinti.
Prancūzijos negalima įsivaizduoti be jos nuostabių paplūdimių bei kurortų Atlanto pakrantėje. Ir būtent ten bus nuostabiausias Jūsų gyvenime poilsis.

AMS-Route-VRK-Travel.png

1. DIENA
Lietuva-Lenkija
~7:15 Grupės surinkimas (susitikimo vieta bus paskelbta likus 2 dienoms iki išvykimo), įsėdimas į autobusą. Išvykimas iš Vilniaus / Kauno / Panevėžio ir kelionė po Lietuvos, Lenkijos teritorijas. Sustojimas pietums Lenkijoje. Apgyvendinimas tranzitiniame viešbutyje Lenkijos teritorijoje Tožymo apylinkėse.
2. DIENA
Lenkija-Vokietija-Olandija („Rembrand“ ūkis) - Šiaurės Olandija
Pusryčiai viešbutyje Lenkijoje. Kelionė per Vokietiją į Olandiją. „Rembrand“ olandų ūkio lankymas (nemokamai). Sužinosite tikro olandiško sūrio bei visame pasaulyje žinomų medinių klumpių gaminimo paslaptis. Galima paragauti bei įsigyti patikusius sūrius (11 EUR/kg) bei įvairius suvenyrus. Tęsiant dieną, papildomai apie 2 valandas trunkanti ekskursija po Amsterdamą su vietiniu gidu (pagal pageidavimą, už papildomą mokestį). Į programą įeina: deimantų muziejus, gėlių turgus, Dam aikštė, Amsterdamo kanalai ir kt. Nakvynė viešbutyje Olandijoje, Šiaurės Olandijos provincijoje. Apgyvendinimas viešbutyje Šiaurės Olandijos provincijoje.
3. DIENA
Šiaurės Olandija – Lilio apylinkės Prancūzijoje
Pusryčiai. Laisvalaikis arba ekskursija į Deimantų muziejų (įėjimas 10 Eurų arba nemokamai turint „I Amsterdam city card" kortelę) – šiuolaikinį muziejų, esantį specialiai įrengtoje „Paulus Potterstraat“ viloje, netoli nuo Valstybinio muziejaus ir Van Gogo muziejaus. „Diamond Coster“ egzistuoja nuo 1840-ųjų metų ir vykdo deimantų poliravimo bei pardavimo veiklą (įėjimas 10 Eurų arba nemokamai turint "I Amsterdam city card" kortelę ). Po ekskursijos papildomai patariame pasimėgauti vandens kelione laiveliu Amsterdamo kanalais (su informacija rusų ir anglų kalbomis) (pageidaujant, už papildomą mokestį). Apgyvendinimas viešbutyje Lilio apylinkėse Prancūzijoje.
4. DIENA
Normandija-Bretanė
Pusryčiai viešbutyje. Išvykimas į labiausiai neįprastas Prancūzijos provincijas, esančias Atlanto vandenyno pakrantėse - Normandiją ir Bretanę. Jos garsėja savo pilimis, kurortais, uostamiesčiais, austrėmis, sūriais, sidru ir kalvadosu. Pamatysite Lamanšo sąsiaurio Alebastro pakrantę, kur daugiau nei 100 metrų aukštyje virš jūros lygio esančios Etretato kreidos uolos apsaugo Prancūziją nuo Atlanto vandenyno bangų. Į Normandiją pateksime Normandijos tiltu, sujungiančiu Senos krantus netoli jos žiočių, kur ji teka į Atlanto vandenyną. Apgyvendinimas viešbutyje Bretanėje.
5. DIENA
Bretanė–Korsarų miestelis Sen Malo apylinkėse
Pusryčiai viešbutyje. Išvyka į Mont San Mišelio pilį. Laisvalaikis arba Ekskursija po Mont San Mišelio pilį (įėjimo bilietas įskaičiuotas į kainą), kuri stulbina savo savitumu ir tiesiog pasakišku vaizdu! Nes vienuolynas ant uolos, kyšančios iš vandens gylio, tiesiog negali neatrodyti nuostabiai. Unikali vienuolyno architektūra ir fantastiška gamta visiškai pagrįstai laikomi vienu iš pasaulio stebuklų. Nuo San Mišelio kalno ir jo apylinkėse stebimi didžiausi Europoje jūros atoslūgiai. Atvykimas į senovinį uostą – Korsarų miestelį Sen Malą. Laisvalaikis arba apžvalginė ekskursija po Sen Malą (pageidaujant, už papildomą mokestį): senamiestis, Nacionalinis fortas, Šv. Vincento katedra su nuostabiais vitražais. Laisvalaikiu siūlome aplankyti vieną iš jaukių restoranų, kuriame patiekiami tradiciniai Bretanės blyneliai ir sidras. Išvykimas Le Mano kryptimi. Apgyvendinimas viešbutyje Le Mano apylinkėse.
6. DIENA

Pusryčiai viešbutyje. Ankstyvą rytą išvykimas į Luaros slėnį.  

Laisvalaikis arba

Ekskursija po Luaros slėnį, aplankant Vilandri bei Šamboro pilis (pageidaujant už papildomą mokestį, į bilietą įskaičiuoti įėjimo į pilis bilietai).

Luaros slėnis – karalių ir pilių slėnis. Prancūzijos karaliai čia gyveno tris šimtmečius. Nuostabios vietos medžioklei, vynuogynai ir darni gamta ilgą laiką išlaikė karališkąjį dvarą atokiau nuo Paryžiaus. Luaros slėnis yra tikras kultūros centras. Būtent iš čia yra kilęs Renesansas. Siūlome aplankyti Vilandri pilį, garsėjančią savo neįprastais sodais, taip pat ir Pranciškaus I medžioklių vietą - Šamboro pilį. Ši pilis yra įtraukta į 100 pasaulio stebuklų sąrašą.

Apgyvendinimas viešbutyje Paryžiaus apylinkėse. 

7. DIENA
Paryžius
Pusryčiai viešbutyje. Laisvalaikis arba Papildoma ekskursija autobusu ir pėsčiomis po Paryžių (už papildomą mokestį, pagal pageidavimą). Pamatysite „Notre-Dame de Paris“ katedrą, Rotušę, Lotynų kvartalą, „Conciergerie“, Naująjį tiltą, knygų pardavėjų krantinę, Karališkuosius rūmus, Luvrą, išskirtinį „Saint-Germain“ kvartalą. Kvepalų muziejaus lankymas – Fragonarde (nemokamai). Markizė de Pompadour tapo pirmąja kvepalų mados įkūrėja. Vėliau mažame namelyje Paryžiaus centre buvo įkurtas kvepalų muziejus - „Fragonard“ parfumerijos gamykla. Jei atvyksite ten ekskursijai, Jums papasakos, kaip gaminami kvepalai. Išilgai sienų yra įrengtos stiklo spintos su eksponatais. Jose atidžiai saugoma viskas, kas susiję su kvepalais, o kolekcija kasmet pasipildo naujais aromatais. Toliau pamatysite Eliziejaus laukus bei juos vainikuojančią Triumfo arką, Konkordo aikštę ir Madlenos bažnyčią, Didžiąją operą ir Vendome aikštę... Ekskursijos pabaigoje mes pakilsime į Monparnaso bokštą (įėjimo bilietai apmokami vietoje, kelionės metu). Monparnaso bokštas Paryžiuje laikomas tikrai unikalia vieta, nes nuo paskutinio aukšto aukščio atsiveria nuostabi viso miesto panorama. Būtent čia ir niekur kitur pasitaiko galimybė pamatyti vadinamąją Paryžiaus „geležinę damą“ - garsųjį Eifelio bokštą iš paukščio skrydžio. Iš savo 56-to aukšto (aukštis - 200 m) stebėjimo aikštelės, kurią sudaro 800 kvadratinių metrų, atsiveria miesto panorama su 360 laipsnių apžvalga. Aikštelė yra įstiklinta, kad lankytojai galėtų jaustis patogiai visomis oro sąlygomis. Visiškai kitokį miesto vaizdą pamatysite iš Senos upės kranto. Papildomai siūlome vandens kelionę laiveliu po Seną (informacija rusų ir anglų kalbomis) (pageidaujant, už papildomą mokestį). Nakvynė viešbutyje Paryžiaus apylinkėse.
8. DIENA
Montmartras – išvykimas į Vokietiją (Vupertalio regionas)
Pusryčiai viešbutyje.
Paryžius – miestų miestas. Taip jį vadino Viktoras Hugo. Galėsite aplankyti Montmartrą - aukščiausią vietą Paryžiuje (129 m virš jūros lygio). Jūsų širdyje liks nepamirštami įspūdžiai apie Montmartro gatveles, Sacre Coeur baziliką, Van Gogo namelį, Moulin Rouge, Picasso studiją ir kitas lankytinas vietas, apie bohemišką menininkų aikštės ir „Du malūnai“ kavinės atmosferą. Laisvalaikiu galite aplankyti garsųjį Eifelio bokštą.
Apie 15:00 val. išvykimas į Vokietiją.
9. DIENA
Vokietija – Vupertalio regionas - Šprėvaldo (Spreewald) gamtos rezervatas
Pusryčiai. Pietų metu atvykimas į Šprėvaldą – gamtos rezervatą. Ekskursija po muziejų, plaukiojimas valtelėmis (pageidaujant, už papildomą mokestį). Šprėvaldą dar vadina vokiškąja Venecija dėl savo 200-ų kanalų, į kuriuos Šprė upė susiskaido šioje vietoje. Plaukiojimas valtelėmis suteiks tikrą malonumą. Nakvynė viešbutyje prie Vokietijos-Lenkijos sienos.
10. DIENA
Vokietija-Lenkija-Lietuva
Pusryčiai viešbutyje. Grįžimas per Lenkiją, Lietuvą. Sugrįžimas į Lietuvą vėlai vakare.
EKSKURSIJOS

Ekskursija po Amsterdamą su vietiniu gidu  


Ekskursijos metu pamatysime: deimantų muziejų, gėlių turgų, Dam aikštę, Amsterdamo kanalus ir kt.
Kelionė laiveliu Amsterdamo kanalaisEkskursija po Mont San Mišelio pil (įėjimo bilietas įskaičiuotas į kainą)


Vienuolynas stulbina savo savitumu ir tiesiog pasakišku vaizdu! Nes vienuolynas ant uolos, kyšančios iš vandens gylio, tiesiog negali neatrodyti nuostabiai. Unikali vienuolyno architektūra ir fantastiška gamta visiškai pagrįstai laikomi vienu iš pasaulio stebuklų. Nuo San Mišelio kalno ir jo apylinkėse stebimi didžiausi Europoje jūros atoslūgiai.


Apžvalginė ekskursija po Sen Malą

Senamiestis, Nacionalinis fortas, Šv. Vincento katedra su nuostabiais vitražais. Laisvalaikiu siūlome aplankyti vieną iš jaukių restoranų, kuriame patiekiami tradiciniai Bretanės blyneliai ir sidras.Išvykimo ekskursija į Luaros slėnį aplankant Vilandri pilį bei Šamboro pilį (į kainą įskaičiuoti bilietai į pilis)

(pageidaujant už papildomą mokestį)

Luaros slėnis – karalių ir pilių slėnis. Prancūzijos karaliai čia gyveno tris šimtmečius. Nuostabios vietos medžioklei, vynuogynai ir darni gamta ilgą laiką išlaikė karališkąjį dvarą atokiau nuo Paryžiaus. Luaros slėnis yra tikras kultūros centras. Būtent iš čia yra kilęs Renesansas. Siūlome aplankyti Vilandri pilį, garsėjančią savo neįprastais sodais, taip pat ir Pranciškaus I medžioklių vietą - Šamboro pilį. Ši pilis yra įtraukta į 100 pasaulio stebuklų sąrašą.
Ekskursija po Paryžių pėsčiomis  


Jūs pamatysite „Notre-Dame de Paris“ katedrą, Rotušę, Lotynų kvartalą, „Conciergerie“, Naująjį tiltą, knygų pardavėjų krantinę, Karališkuosius rūmus, Luvrą, išskirtinį „Saint-Germain“ kvartalą. Tęsdami dieną apsilankysite kvepalų muziejuje - Fragonarde. Markizė de Pompadour tapo pirmąja kvepalų mados įkūrėja. Vėliau mažame namelyje Paryžiaus centre buvo įkurtas kvepalų muziejus - „Fragonard“ parfumerijos gamykla (nemokamai). Jei atvyksite ten ekskursijai, Jums papasakos, kaip gaminami kvepalai. Išilgai sienų yra įrengtos stiklo spintos su eksponatais. Jose atidžiai saugoma viskas, kas susiję su kvepalais, o kolekcija kasmet pasipildo naujais aromatais.

Toliau pamatysite Eliziejaus laukus bei juos vainikuojančią Triumfo arką, Konkordo aikštę ir Madlenos bažnyčią, Didžiąją operą ir Vendome aikštę...  

Ekskursijos pabaigoje mes pakilsime į Montparnaso bokštą (įėjimo bilietai apmokami vietoje). Montparnaso bokštas Paryžiuje laikomas tikrai unikalia vieta, nes nuo paskutinio aukšto aukščio atsiveria nuostabi viso miesto panorama. Būtent čia ir niekur kitur pasitaiko galimybė pamatyti vadinamąją Paryžiaus „geležinę damą“ - garsųjį Eifelio bokštą iš paukščio skrydžio. Iš savo 56-to aukšto (aukštis - 200 m) stebėjimo aikštelės, kurią sudaro 800 kvadratinių metrų, atsiveria miesto panorama su 360 laipsnių apžvalga. Aikštelė yra įstiklinta, kad lankytojai galėtų jaustis patogiai visomis oro sąlygomis.Ekskursija po Šprėvaldo (Spreewald) muziejų, pasiplaukiojimas valtelėmis

Pietų metu atvykimas į Šprėvaldą – gamtos rezervatą. Ekskursija po muziejų, plaukiojimas valtelėmis. Šprėvaldą dar vadina vokiškąja Venecija dėl savo 200-ų kanalų, į kuriuos Šprė upė susiskaido šioje vietoje. Plaukiojimas valtelėmis suteiks tikrą malonumą.

Rezervuoti
JEIGU TURĖTUMĖTE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ, MALONIAI PRAŠOME SUSISIEKTI SU MUMIS: +370 607 76550/ +370 655 42040

Mēs piedāvājam