Atsiliepimai

Rasa | 08.06.2018

Laba diena,
Malaga
Suorganizuota viskas gerai,pasitiko,nuvežė.Viešbutis yra tolokai nuo Toremolino centro,tik ,kad traukinukas arti,o taip labai patiko pačios su žemėlapiu atradome visas įžimybes,taip,kad agentūra suorganizavo tik transferi.

Renata | 11.05.2018

Norėčiau padėkoti už kelionę Šveicarijos gamta ir Vokietija (2018-04-28 - 2018-05-03). Daug keliauju, tačiau pirmą kartą teko keliauti su VRK travel  ir....nenuvylė. Tiesiog nuostabi kelionė, viskas idealiai suplanuota, labai geri viešbučiai, maitinimas, daug visko pamačiau, išgirdau. Didelis AČIŪ nuostabiai vadovei, gidei Irinai. Labai protinga, maloni ir daug žinanti moteris. Puikūs ir paslaugūs vairuotojai. Visiems REKOMENDUOJU keliauti kartu su VRK travel. Kelionių kainos pakankamai neaukštos.
    

Ivona | 30.01.2018

Sveiki,

Norėčiau padėkoti už gražią kelionę į Balstogę (27-28sausio ). Didelis ačiū gidei Irinai, tiesiog puiki , maloni . Keliavome su vaiku pirmą kartą su jūsų agentūrą . Man ir vaikui labai patiko, dabar galvojome apie kelionę vasaros metų :) Ačiū ir vairuotojui , labai paslaugus, autobusas labai tvarkingas.
Sekmės Jums VRK TRAVEL....

Monika | 04.01.2018

Mano kelionė buvo Naujametinė keltu į Stokholmą. Didelis Ačiū grupės vadovei Irinai. Labai maloni, iškalbi, kultūringa. Dėka jos, kelionė buvo be rūpesčių !

Reda | 21.12.2017

Didelis AČIŪ už puikią kelionę Varšuva-Berlynas-Poznanė gruodžio 15-17d..
Vadovė Irina nepakartojama ir ko gero, nepakeičiama... Ačiū ir vairuotojams, labai paslaugūs, autobusas labai tvarkingas. Tikimės pratęsti draugystę ateityje.
Gerų Jums ateinančių 2018 metų !

Gintaras Radvila | 31.10.2017

Sveiki,

labai noriu padėkoti už gražią kelionę į Šveicariją ( spalio 21 – 26 d.d.) ir ypač mus lydėjusiai gidei  Irinai. Jos nuoširdumas, intelektas ir mokėjimas bendrauti pavergė visus. Ponia Irina – profesionalas iš didžiosios raidės. Tik jos dėka ši kelionė dar ilgai išliks atmintyje. Aš tikrai nemažai keliauju ir turiu su kuo palyginti, ponia Irina savo darbą dirba su didžiule meile ir atsidavimu. Atrodo, kad ji niekuomet nepavargsta, o žinių bagažas niekuomet neišsenka. Malonu keliauti su aukštos kultūros ir nuostabaus charakterio žmogumi.

Algimantas | 24.10.2017

Ačiū už kelionę į Berlyną. Puikus maršrutas, gidė, bendrakeleiviai, nakvynė,vairuotojai, autobusas, oras ir , svarbiausia, kaina. Bandysiu ir  vasarai ieškoti kelionės per šią agentūrą.

Olga | 23.10.2017


Pirmą kartą keliavome su VRK travel. Prieš kelionę buvo visokių abejonių. Bet po kelionės Varšuva-Berlynas-Poznanė galime tik pasidžiaugti kelione ir padėkoti gidei Natalijai. Taip pat labai patiko gidai Berlyne ir Poznanėje, malonu buvo jų klausytis, informacija neperkrauta, šiuolaikiška. Kadangi labai mėgstame keliauti, Ieškosime šioje firmoje kelionių ir ateityje.

Dalia | 23.10.2017

Ačiū už nuostabią kelionę Varšuva-Berlynas-Poznanė. Gidė Natalija šaunuolė...

Lina | 03.10.2017

Pirmą kartą keliavau į Italiją ir dar autobusu :). Noriu tikrai pasidžiaugti nuostabiai suorganizuota VRK Travel kelione į Riminį ir padėkoti už malonią šypseną Latvių gidei Olgai, kuri su šypsena mus lydėjo visą kelionę.

Anastasija Kitova | 19.09.2017

Puikus aptarnavimas. Geros kainos! Rekomenduoju.

Igoris Akuto | 19.09.2017

Довольно неплохо.Организовано грамотно и продуманно.Хотя экскурсии в городах бывают сжатыми.

Vera Kintiene | 19.09.2017

Rimini 2017:08:18 10d. Labai patiko kelione, autobusas geras .suplanuota sklandžiai ,oras Venoje lijo bet tai nenumatisi.Gide super visalaiko pasakoja idomei,visus suskaičiuoja kad nepasiklistu,eigu reikia sumažina greiti .Vairuotojai paslaugus ,žiūrejome filmus .muzika ,daug kas surado naujus draugus. Mes dažnai keliaujame,bet su VRK pirma karta,ir tikraine paskutini, Buvo ir pas mus du zmones nuo pat pradziu nepatenkinti viskuo.Reikia ivertinti kad tai pažintine, reika daug pamatyti tai reiškia daug eiti.Vezbuciai tikrai labai geri, jus gi ten praleidžiate viena nakti , žmones uz tokia kaina salygos super ,Aš važuoju su nuotaika ir pamatyti kuo daugiau .minusu visur gali rasti tik nora turek .

Birute | 13.09.2017

Pirma karta keliavau su VRK travel  2017.08.16 laivu i Standinavija;Talinas-Helsinkis-Stockholmas.Kelione buvo puiki kainos ir kokybes santykis,viskas suorganizuota puikiai, vadove Rūta,sauni,Puikiai praleidome laika,grozejomes triju miestu istorija ir izimybemis,vadove,turi talenta, labai idomiai pasakoti iv.istorijas..Dekui Jums..
Si sestadieni vel keliausiu su Jumis tik jau i kita ilgesne,autobusine kelione,-Italijos Rivjiera..Prancuzija,Tikiuosi irgi bus labai smagu ir viskas vyks sklandziai.

Jolita ir Arūnas | 12.09.2017

Rekomenduojame kelionę į Pietų Ispaniją. Mes skridome kovo mėn. Tai buvo tikrai puiki kelionė, turininga, labai gerai suorganizuota. AČIŪ gidui EDVINUI už viską. Sėkmės, kantrybės ir sveikatos jam!
Šeštadienį išvykstame į San Remo. Tikimės, kad VRK travel nenuvils. Ačiū.

Tatjana Ringelevičienė | 05.09.2017

 Labai geras aptarnavimas, konsultantes yra malonios, suteikia visa reikalinga informacija:) Rekomenduoju sia agentura ir tikrai dar ne karta kreipsiuos:)))
Anastasija
Puikus aptarnavimas. Geros kainos! Rekomenduoju )

Tereza | 28.08.2017

Patikima kelionių agentūrą, labai malonios mergaitės dirbą ofise! Visados draugiškos ir pasiruošusios padėti! Puikus kupinas įspudžių kruizas, tikrai keliausime dar ne kartą.
REKOMENDUOJAME!

Liana | 15.08.2017

Viskas gerai su šia agentūra. Autobusas geras, vadovė Olga šauni ir kelionė į Italiją išties buvo puiki. Skirtumas tik tas, kad LT agentūrų apetitas didesnis. Ačiū VRK travel.

Елена, Мария, Вилма, Санта | 11.07.2017

1. Спасибо огромное за великолепную яркую поездку в Италию (Сан Ремо). 
Удачи Вам и процветания! Валентина.

2. Были на отдыхе на побережье Сан Ремо. Прекрасно отдохнули. Хорошая 
гостиница, приличные завтраки, замечательные пляжи и интересные 
экскурсии по Лазурному берегу Франции. Рекомендую всем! Спасибо за 
отдых! Олег с семьей (5 человек)

3. Благодарим Вас за хорошо продуманную интересную поездку в Италию (Сан 
Ремо). Поедем с Вами еще! Альвидас, Асте, Вероника.

4. Поездка в Сан Ремо понравилась очень! Буду вас рекомендовать друзьям 
и знакомым. Спасибо большое! Галина.

5. Огромное спасибо за отдых на побережье Сан Ремо. Все было 
замечательно, позитивно, весело. Поедем еще обязательно! Елена, Мария, 
Вилма, Санта.

Игорь Акуто | 29.05.2017

КРУИЗ ТАЛЛИН - ХЕЛЬСИНКИ - СТОКГОЛЬМ
Довольно неплохо.Организовано грамотно и продуманно.Хотя экскурсии в городах бывают сжатыми.


Atsauksmes 1 - 20 iš 25
Pradžia | Ankstesnis | 1 2 | Sekantis | Paskutinis

PRAŠOME UŽPILDYTI ŠIĄ FORMĄ. JEIGU KILS KLAUSIMŲ, MŪSŲ VADYBININKAS SU JUMIS SUSISIEKS.
AČIŪ!