Slovėnija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: 
- Kelionė komfortabiliu turistinės klasės autobusu (WC, TV, DVD, Climat, virtuvė)
- Apgyvendinimas turistinės klasės 2*/3* viešbučiai, dviviečiai ir triviečiai kambariai (su patogumais), pusryčiai
- Kempingo nameliai (keturviečiai/penkiaviečiai, be maitinimo)
- Grupės vadovo paslaugos

EKSKURSIJOS: 

Perkant agentūroje   Perkant vietoje
Ekskursija po Veneciją 55 EUR/ vaikams 40 EUR       65 EUR/ vaikams 50 EUR
Išvažiuojamoji ekskursija į Liublianą
ir Postoinos urvus    
40 EUR/ vaikams 20 EUR   50 EUR/ vaikams 30 EUR
Išvažiuojamoji ekskursija į Kroatiją      35 EUR/ vaikams 20 EUR   45 EUR/ vaikams 30 EUR
Ekskursij į Mariborą 20 EUR/ vaikams 10 EUR   30 EUR/ vaikams 20 EUR
*Vaikai – iki 12 metų.
**Ekskursijos vykdomos rusų kalba.
APGYVENDINIMAS:
- Priemoka už vienvietį kambarį - 90 EUR

PAPILDOMOS PASLAUGOS:
- Priemoka už papildomą vietą autobuse - 90 EUR
- Postoinos urvai - 25 EUR
- Bledo pilis - 8 EUR
- Bledo koplyčia - 3 EUR
- Pasiplaukiojimas valtimi Bledo ežeru - 18 EUR
- Vintgar tarpeklis - 5 EUR
- Požeminis ežeras Seegrotte - 10 EUR
- Įėjimai į muziejus ir apžvalgos objektus 
- Išlaidos viešajam transportui, pietums, vakarienėms, asmeninės išlaidos
- Sveikatos draudimas

SVARBI INFORMACIJA:
- Keliautojo duomenis galima keisti ne vėliau nei 7 dienom iki kelionės pradžios.
- Įėjimo bilietų ir kitų papildomų išlaidų kainos, valiutų kursai, taip pat ir nurodytas programoje objektų lankymo laikas ir tvarka yra preliminarūs ir gali keistis.
- Programos ir kainų pakeitimai galimi LR normatyvinių aktų ribose.
- Įmonė pasilieka sau teisę koreguoti objektų lankymo tvarką arba pakeisti juos į lygiaverčius, nekeičiant pilnos teikiamų paslaugų apimties.
- Jeigu Jūsų viešbutyje rezervavimo metu nėra laisvų vietų, kelionių organizatorius turi teisę pasiūlyti
turistams tokio paties arba aukštesnio lygio viešbutį.
- Keliones vadovas turi teise keisti ir koreguoti išvykimo laikus (nekeičiant programos) bei suplanuota ekskursijų bei paskirta laisva laika. 
- Informaciją apie išvykimą prašome žiūrėti mūsų svetainės skiltyje „Išvykimų laikai“ likus 1-2 dienom iki kelionės pradžios.

Atsisiųskite kelionių programą (docx)
Neatsitiktinai visi kelionių vadovai pabrėžia Slovėnijos įvairovę. Iš tikrųjų, miestiečiui neįprasti gamtos stebuklai čia sutinkami kiekviename kampe. Net pramoniniame mieste, prekybos centro stotelėje galima atverti sau fantastišką kalnų viršūnių peizažą arba grožėtis spalvingais upės krantais.


1. DIENA
05:15 Išvažiavimas iš Rygos.

Kelionė per Lietuvą, Lenkiją. Sustojimas gardiems pietums Lenkijos teritorijoje. Antroje dienos pusėje - atvykimas į Čenstakavą.

Lenkijos miestą Čenstakavą aplanko apie 5 milijonai piligrimų per metus. Čia yra keletas šventų vietų, įskaitant ir paulinų vienuolyną Jasna Gora. Vienuolynas garsus stebuklinga Čenstakavos Dievo Motinos ikona. Šią ikoną garbina ir katalikai ir provoslavai. Anot padavimo, ji buvo nutapyta Šv. Lukos. Čenstakavos Dievo Motinos ikona – viena iš labiausiai gerbiamų Lenkijos ir centrinės Europos šventovių. Dėl tamsaus atspalvio ją taip pat vadina „Juodąja Madona“. Kadangi ikona stebuklinga, daugelis žmonių bando atsidėkoti Dievo motinai už stebuklus, kuriuos ji kuria. Čenstakavoje įsteigtas specialus muziejus, kuriame saugomos dovanos tų žmonių, kuriems ikona padėjo. Nakvynė Čenstakavos apylinkėse.
2. DIENA
Pusryčiai. Kelionė į Slovėniją prie Adrijos jūros. Pakeliui sustojimas Maribore. Экскурсия по Марибору (по желанию, оплачивается отдельно). Maribore išsaugotas didžiulis kiekis įvairių epochų istorinių statinių. Vienu iš pagrindinių miesto istorinių simbolių laikoma Mariboro pilis. Per laisvą laiką galima prasieiti po parduotuves, apsilankyti akvariume arba terariume, taip pat pasimėgauti skęstančiu žalumoje miesto parku, kuriame nemažai užtvankų. Nakvynė kempinge pakrantės miestelyje Slovėnijos teritorijoje, netoli sienos su Kroatija.
3. DIENA
Pusryčiai. Laisvas laikas arba išvažiuojamoji ekskursija į Slovėnijos sostinę – Liublianą ir Postoinos urvus (pageidaujant, už papildomą mokestį). Pirmoje dienos pusėje Jūs pasivaikščiosite po Slovėnijos sostinę – Liublianą. Mūsų apžvalginėje pėsčiųjų ekskursijoje po Liublianą Jūs susipažinsite su visomis pagrindinėmis Senamiesčio įžymybėmis, pasigėrėsite baroko ir Art Nouveau stiliumi, architekto Jože Plečnik darbu, pasivaikščiosite tiltais, po turgų, katedros soborą! Jūs susipažinsite su Slovėnijos sostinės istorija ir architektūra, pasivaikščiosite Liublianos upės pakrante, sužinosite legendą apie miesto įkūrimą ir pamatysite daugelį įžymybių: poeto Prešeren‘o aikštę, Šv. Nikolajaus soborą, tris tiltus, drakonus ir batų tiltą, kryžiuočių vienuolyną, nacionalinės universiteto bibliotekos pastatą, filharmonijos rūmus ir daugelį kitų...Dienos tęsinyje - garsiųjų Postoinos urvų, besitęsiančių virš 20 km, lankymas, iš kurių apie 5 km atviri turistams. Pirmuosius keletą kilometrų Jūs pravažiuosite specialiu traukiniu, o toliau mes pėsčiomis praeisime požemine stalaktitų ir stalagmitų karalyste. Nakvynė kempinge pakrantės miestelyje Slovėnijos teritorijoje, netoli sienos su Kroatija.
4. DIENA
Laisvas laikas arba išvažiuojamoji ekskursija į neprilygstamąją Veneciją– Adrijos perlą, kur kiekvieną turistą nenoromis apima romantiškos nuotaikos (pageidaujant, už papildomą mokestį). Pėsčiųjų ekskursijos per Venecijos centrą metu Jūs galėsite pamatyti unikalų savo grožiu ir architektūra Šv. Marko aikštės ansamblį: turtingiausiomis mozaikomis papuoštą soborą, garsiąją varpinę su laikrodžiu, Dožų rūmus (iš išorės), Naujųjų ir Senųjų Prokuracijų pastatus, taip pat Šv. Marko aikštelę su dviem kolonomis su Šv. Teodoro ir Šv. Marko atvaizdais. Po to, klaidžiodami vaizdingomis Venecijos gatvelėmis, besiribojančiomis su kanalais, pamatysite garsiuosius Atodūsių Tiltą ir Rialto Tiltą, taip pat daugybę cerkvių ir senovinių Rūmų. Toliau laisvas laikas savarankiškam miesto pažinimui. Jeigu norėsite paplaukioti su gondola, tai Jums tai suorganizuos maždaug už 20 EUR/žmogui, esant šešių vietų užpildymui. Nakvynė kempinge pakrantės miestelyje Slovėnijos teritorijoje, netoli sienos su Kroatija.
5. DIENA
Laisvas laikas arba išvažiuojamoji ekskursija į garsius visoje Kroatijoje miestelius Pulą ir Rovinę (pageidaujant, apmokama atskirai). Pula – didžiausias Istrijos pusiasalio miestas. Pula buvo statoma imperatoriaus Augusto laikais pagal visus tradicinius romėnų miestų statymo kanonus. Pula – įdomiausias miestas, pirmiausiai dėl gausių architektūros ir meno paminklų, gerai išsilaikiusių nuo antikos ir viduramžių laikų. Rovinė – maža Venecija su didžiausiu gamtos paveldu; tai miestas, kurį Jūs įsimylėsite iš pirmo žvilgsnio, pats spalvingiausias ir romantiškiausias miestas Istrijoje! Nakvynė kempinge pakrantės miestelyje Slovėnijos teritorijoje, netoli sienos su Kroatija.
6. DIENA
Šią dieną mes išvažiuojame namų link. Pakeliui mes sustosime pačioje romantiškiausioje ir gražiausioje Slovėnijos vietoje – prie Bledo ežero krantų. Ypatingą žavesį šiai vietai suteikia vaizdinga salelė su senovine koplyčia viduryje ežero ir viduramžių pilis, pastatyta ant uolos 11 a. pradžioje. pasimėgavus Bledo ežero grožybėmis mes keliausime į kalnų tarpeklį Vintgar, kuriame Radovna upės srovė suspausta vertikalių uolų, o virš jų - nutiesti tilteliai. Vintgar tarpeklį 1891 metais atrado vietinis gyventojas Jakob Žumer. Vaikščiojo kalnais išilgai Radovna upės ir užtiko vaizdingą kanjoną. Dabar išilgai viso tarpeklio pastatytas specialus medinis kelias, kuriuo ir praeis Jūsų maršrutas! Pakeliui Jūs pamatysite smaragdinę upę, gražias uolas, galingus sūkurius, samanas, medžius ir net krioklį! Čia labai „skanus“ oras! Nakvynė viešbutyje Slovėnijos teritorijoje.
7. DIENA
Pusryčiai. Kelionė į Austriją. Dieną Jūs aplankysite didžiausią Europoje požeminį ežerą Seegrotte. Šis ežeras atsirado ne natūraliu būdu, o didelės pramoninės katastrofos rezultate. Ežero išmatavimai stebina: 6 200 x 6 000 metrų. XIX amžiaus viduryje čia buvo didžiuliai gipso klodai, telkinius pradėjo tyrinėti ir kasti, dėl ko susidarė šachta su ežeru, kuriuo Jūsų laukia romantiška iškyla valtelėmis. Nakvynė viešbutyje Lenkijos teritorijoje.
8 DIENA
Pusryčiai.
Kelionė per Lenkiją, Lietuvą.

Sustojimas gardiems pietums.
Vakare sugrįžimas į Rygą.
Rezervuoti
JEIGU TURĖTUMĖTE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ, MALONIAI PRAŠOME SUSISIEKTI SU MUMIS: +370 607 76550/ +370 655 42040