PRAHA - KARLOVY VARY - NATŪRALIŲ ALAUS VONIŲ EUROPOS CENTRAS - DAINUOJANČIŲ FONTANŲ ŠOU - DREZDENAS - ČEKIJOS SAKSONIJOS ŠVEICARIJA

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- kelionė komfortabiliu turistinės klasės autobusu
- apgyvendinimas 3* viešbutyje (dviejuose dviviečiuose kambariuose) su pusryčiais
- kelionės transporto išlaidos  
- kelionės vadovo paslaugos
Į EKSKURSIJŲ PAKETĄ ĮEINA (€22):
- apžvalginė ekskursija po Prahą su vietiniu gidu  (rusų k.)
- ausinės

PAPILDOMOS EKSKURSIJOS:
- išvažiuojamoji ekskursija į Karlovy Vary + Natūralių alaus vonių Europos centras  - €30
- išvažiuojamoji ekskursija į Drezdeną  - €35
- išvažiuojamoji ekskursija į Čеkijоs ir Sаksоnijos Švеicаriją  - €35 
*ekskursijos vyksta rusu kalba

APGYVENDINIMAS: 
- Priemoka už apgyvendinimą vienviečiam kambaryje - €50 
- Jeigu keliaujate tryse, maloniai prašome iš anksto pasitikslinti agentūroje ar yra galimybė triviečiame kambaryje pristatyti papildomą lovą 
VAIKAMS:
Keliaujantiems su 0-12m.vaikais:
- Vaikui taikoma 50% nuolaidą būtiniems ekskursijų paketams ir papildomoms ekskursijoms 

PAPILDOMOS PASLAUGOS:
- Priemoka už papildomą vietą autobuse (esant būtinumui) - €75 
- laivelis + vakarienė (švediškas stalas ) - €25
- dainuojantys fontanai (pervežimas + bilietai ) - €15  
- visuomeninis transportas - 24-32 čk
- Karlovo alaus „Starý hrad“ degustacija + pietūs: „Keliautojo lėkštė” - €18
- Transporto muziejus (Drezdenas) - €6,50 
- Cvingerio rūmai – Porceliano paviljonas, Ginklų palata, Gaublių salė  (Drezdenas)- €10
- Brangenybių ekspozicija „Žalieji skliautai” (Drezdenas) - €12
- Kionigšteino tvirtovė - €10
- Bastei uolos – nemokamai
- visuomeninis transportas - 24-32 čk
- ausinės €2 (už kiekvieną ekskursiją)

ALAUS VONIŲ KAINOS:
Vonia 1 žmogui 1190 kronų /   €45
Vonia 2 žmonėms 1790 kronų /   €69
Vonia kompanijai iki 6 žmonių     4490 kronų /   €169      

 *Norintys išsimaudyti alaus voniose turi turėti su savimi maudymosi reikmenis.
**Įėjimo bilietai į muziejus ir kitus mokamus objektus yra apmokami pagal faktą papildomai  

SVARBI INFORMACIJA:
- Keliautojo duomenis galima keisti likus ne maziau kaip 7 dienos iki isvykimo.
- Jeigu Jusu viesbutyje rezervavimo patvirtinimo metu nera laisvu vietu, kelioniu organizatorius turi teise pasiulyti turistams tokio paties arba aukstesnio lygio viesbuti.
- Keliones vadovas pasilieka teise keisti ekskursiju eiliskuma laikantis numatytos keliones programos.
- Keliones vadovas turi teise keisti ir koreguoti isvykimo laikus (nekeiciant programos) bei suplanuota ekskursiju bei paskirta laisva laika. 
- Objektu lankymo tvarka, skaicius ir iejimo bilietu kaina gali keistis.
- Muziejuose, baznyciose ir kituose mokamuose objektuose keliones vadovas ekskursiju neveda.
- Iejimo bilietai i mokamas lankytinas vietas (muziejus/baznycias ir pan.) i keliones kaina nera iskaiciuota.
- I kaina neiskaiciuoti viesojo transporto bilietai.
- Grupes vadovas -rusu ir latviu kalbomis.
- Keliones isvykimo laikas gali keistis – patikslintos informacijos (1-2 dienas pries kelione) ieskokite musu internetineje svetaineje «Išvykimai»
Atsisiųskite kelionių programą
1. DIENA

Išvykstame iš Panevėžio/ Vilniaus/ Kauno (išvykimo laiką patikslinsime 2 dienos iki išvykimo) 
Kelionė per, Lietuvos, Lenkijos teritorijas.
Naktinis važiavimas.2. DIENA

Atvykimas į Prahą.
Apgyvendinimas viešbutyje.
Trumpas poilsis.

Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Prahą - miestą su nuostabiu likimu, nuo 10-ojo amžiaus išsaugojusį savo sostinės statusą ir nepamirštamą žavingą viduramžių išvaizdą. Mūsų pasivaikščiojimą po viduramžių Prahą pradėsime nuo Prahos pilies - unikalaus architektūros paminklo, kuri buvo kaip Čekijos valdovų rezidencija. Apžiūrėsime Šventojo Vito Soborą - pagrindinį Čekijos gotikinės architektūros paminklą, kur vykdavo valdančiųjų asmenų karūnavimas, pamatysime dailiąją Šventojo Jurgio baziliką – dar vieną Prahos gotikos pavyzdį. Apžvalginės ekskursijos metu pavaikščiosime po Karolio tiltą, o norintys galės sugalvoti norą prie vieno iš šventųjų miesto globėjų skulptūros - Jano Nepomuckio. Vaikštant po vingiuotas Prahos gatveles, nueisime iki Senamiesčio aikštės, kur Astronominis laikrodis ant senosios Rotušės pastato jau kelis šimtmečius, kiekvieną valandą pamatuoja laiko ėjimą varpų skambėjimu ir 12 apaštalų procesija. Aplankysime garsiąją Šventojo Nikolajaus cerkvę, monumentą Janui Husui ir Marijos cerkvę, o tada eisime viduramžių gatvelėmis į pagrindinę naujojo miesto aikštę – Vaclavo aikštę.

Vakare, pagal pageidavimą, siūlome Jums ekskursinį pasiplaukiojimą laiveliu po Vltavą su vakariene (pagal pageidavimą už papildomą mokestį).

Pagrindinė miesto įžymybė, be kurios nebūtų Prahos – Vltavos upė su slenksčiais, nuo kurių ir  kilęs Čekijos sostinės pavadinimas. Vaikštant Vltavos upės krantinėmis, bet kurioje miesto dalyje galima grožėtis didinga Prahos architektūra, ir be abejo, kiekvienas pastatas privers jus žavėtis. Tačiau tol, kol jūs nepaplaukiosite garlaiviu po  Prahą, negalėsite įvertinti viso jos grožio.

Nakvynė viešbutyje.


3. DIENA

Siūlome išvažiuojamąją ekskursiją visai dienai į Karlovy Vary aplankant Natūralių alaus vonių Europos centrą (už papildomą mokestį).

Karlovy Vary.
Kurortas, įsikūręs vaizdingoje vietoje, kalno papėdėje, Teplos upės slėnyje. Karlovy Vary pasaulinį pripažinimą gavo dėl dėkingos gamtos, kuri apdovanojo šiuos kraštus gydomaisiais mineraliniais šaltiniais. Prireikė amžių, kad  žmonės pripažintų gaivinančią Karlovų vandens jėgą. O kai tai atsitiko, šioje vietoje išaugo miestas - Karlovy Vary, kuris taip harmoningai įsipiešė į kalnų peizažą, papuoštą miškingais šlaitais.

Šiandien, Karlovy Vary - tai ideali vieta sielos ir kūno išgijimui. Čia viešpatauja tyla ir nusiraminimas. Čia atvažiuoja žmonės, kurie moka vertinti grožį ir sveikatą, kuriems sveikas gyvenimo būdas - tai raktas į sėkmę ir tobulėjimą. Tiesą sakant, Karlovy Vary tai ne tik kurortas - tai miestas-muziejus. Nors ir dauguma dabartinių statinių buvo pastatyta 19 amžiaus pabaigoje, ten liko ir daug ankstyvesnių architektūros paminklų.  

Pavyzdžiui, Karlo Ketvirtojo pilies bokštas, Šventųjų Petro ir Povilo stačiatikių soboras, Šventosios Marijos Magdalenos soboras.
Kelionė į  Natūralių alaus vonių Europos centrą, įsikūrusį 6 km nuо Kаrlоvy Vary.

www.eurocentrum-pivnilazne.cz/ru/

Vaizdingas kelias eina palei upės srautą,  per tankų gražų mišką. Namas, kuriame yra įsikūręs centras, 1810 metais pastatė vokiečių grafas savo svečiams-medžiotojams. Iš čia jie važiavo į Karlovy Vary mineralinio vandens gydymui. Arkos, granitinės kolonos salėje, didelis židinys ir krištolo šviestuvai - atkuria 19 amžiaus pradžios interjerą.

Nedideliame tvenkinyje veisiasi karpiai. Upėtakiai gyvena kitame dideliame tvenkinyje, esančiame netoli. Sugautą žuvį kepa senuoju būdu vertikalioje krosnyje, tik kūrenant buko malkomis, restorane ,,Senovės slavų virtuvė". Tuo pačiu metu čia galima kepti ant anglių iki 15 kg elnio, laukinių kiaulių, jautienos, avienos, fazano, putpelės, vištienos mėsos, lašišos ir daržovių. Patiekalai gausis labai skanūs, sultingi, su unikaliu lengvu rūkymo kvapu. Taip tuos patiekalus ruošė mūsų protėviai prieš 2000 metų.

Senovės slavai virdavo stiprų geros kokybės alų. Šitą  tradiciją Natūralių alaus vonių Europos centras išsaugojo iki dabar. Puikus tamsus gyvas nefiltruotas ir nepasterizuotas alus, išsaugojęs visus savo vitaminus ir mikroelementus, pilamas į kubilus ir naudojamas procedūroms.

Po maudymosi alaus voniose pasijaučia norimas efektas: Jūsų oda tampa aksominė. Ir tai turi savo paaiškinimą. Iš tikrųjų gyvo nefiltruoto alaus vandeninis tirpalas prisotintas proteinais, angliavandeniais, pilnu komplektu amino rūgščių ir vitaminais (pirmiausia B grupės), organinėmis rūgštimis, mikroelementais (geležies, kalio ir kt.). Šiltas, burbuliuojantis iš oro alaus tirpalas valo odą, atveria poras, pašalina iš organizmo toksinus ir prisotina organizmą visomis esančiomis aluje naudingomis medžiagomis; masažuoja visą kūną, mažina raumenų įtampą, sušildo sąnarius. Pastiprina širdies ir visos kraujotakos sistemos darbą.

Aeromasažas pagerina odos atsinaujinimą ir pagerina jos elastingumą, padeda sulieknėti, reguliuoja padidėjusį prakaitavimą, normalizuoja arterinį kraujospūdį, teigiamai veikia potenciją. Taigi, tampa labiau subalansuotas viso organizmo darbas, atstato žmogaus gyvybingumo tonusą, padidina imunitetą.

Medinės sienos ir lubos aplink kubilus, maloni aromato terapija, - padeda nusiteikti poilsiui. Po vonios 30 minučių relaksacijos, kad užtikrinti efektą,  galima pagulėti ant kušetės, klausant  malonios muzikos, jaukiai įsivyniojus į antklodę.
Kontraindikacijų priimant alaus vonias yra ne tiek daug - tai sunkios hipertoninės ligos formos, būklė po širdies operacijų ir nėštumas. Vaikai nuo 5 iki 15 metų amžiaus turi būti tik su suaugusiais.

Alaus kubilas

Alaus vonių gydomasis efektas buvo žinomas nuo seniausių laikų. Alaus voniose procedūrai naudojamas gyvas, nefiltruotas ir nepasterizuotas nepasterizuotas 6° alus ,,Senasis miestas", paruoštas čia pat alaus dаryklojе. Alaus vonios efektas pasiekiamas alaus sąveikos keliu su šaltinio vandeniu ir aeromasažu.

Alaus voniose Jūs maudotės realiame aluje (be jokių keitiklių, tikrame aluje)! Alaus voniose Jums yra laisvų 20 medinių kubilų 1-2 žmonėms ir 1 didelė medinė vonia kompanijai arba šeimai iki 6 žmonių.

„Natūralių alaus vonių Europos centras“ vienu mietu gali priimti visą turistų autobusą.

Kaip vyksta procedūra?
Alaus vonioje su aeromasažu būna 37° temperatūra.
Į vonią pilamas tamsus nefiltruotas, nepasterizuotas 6° alus " Stary hrad".
Procedūra alaus kubile trunka 30-45 minučių.
Poilsis kušetėje 15-30 minučių.
Jūs naudojatės alaus vonia skambant atpalaiduojančiai muzikai.
Jums su savimi nereikia nieko atsinešti. Čia jau yra jums būtini rankšluosčiai, paklodės ir antklodės.

Po pasinaudojimo alaus voniomis ir relaksacijos bus pasiūlyta
nefiltruoto nepasterizuoto alaus ,,Stary hrad" (900 ml) ir ,,Keliautojo lėkštė" (900 g) degustacija - viskas kartu už 18 Eurų restorane.  

Specialus pasiūlymas visiems mėgėjams išgerti puikaus nefiltruoto alaus ir skaniai pavalgyti!

Į degustaciją įtraukta:
Karlovo alaus „Stary hrad“ 6° degustacija: originalus nefiltruotas ir nepasterizuotas; tamsus ir šviesus alus “Karlsbader Bier” iš nuosavos alaus daryklos (900 ml svečiui, -po 300 ml kiekvienos rūšies).

Pietūs: ,,Keliautojo lėkštė" 900 g – kiekvienam svečiui: sultingas kiaulienos arba vištienos šašlykas (300 g) su marinuotais svogūnais ir naminiu pomidorų padažu, šviežių daržovių salotos; bulvės keptos kaip namuose; unikali traškanti mažo kaloringumo miežinė duona pagal senovės slavų receptą.

Vakare, pailsėję ir laimingi grįžtame į Prahą.

Pagal pageidavimą galima apsilankyti (už papildomą mokestį 15 Eurų/vaikams iki 10 metų -12 Eurų)
Dainuоjančių fontanų  šоu.Didingą ir grandiozinį reginį padovanos jums vakarinė Praha - dainuojančius fontanus. Fontanai yra unikalus vandens Šokio, muzikos ir spalvų reginys, kurį pateikia Praha vasaros sezono metu Vystavište. Fontaną pastatė genialusis Františekas Kržižikas jubiliejinei parodai 1841 metais ir tai buvo to laiko techninis stebuklas. Maždaug po 100 metų, 1991metų  gegužės 15 dieną fontanas vėl pradėjo veikti po rekonstrukcijos. Fontanas valdomas kompiuterio pagalba su specialia programa. Kiekvienam naujam pasirodymui įrašoma nauja kompiuterinė programa. Repertuare įvairios programos. Pavyzdžiui, ,,Gulbių ežeras", ,,Undinė", ,,Karmen", italų kompozitorių kūriniai, romantiška muzika, muzika iš filmų ir t.t.

Kiekvieną dieną pateikiami 4 pasirodymai, pirmasis 20:00, paskutinis 23:00, Klasikiniai Dvoržako, Beze, Čaikovskio, Smetanos kūriniai, romantiški koncertai, dainos iš žinomų filmų lydi nuostabųjį reginį, kurį būtina aplankyti būnant Prahoje.

Nakvynė viešbutyje.4. DIENA

Pusryčiai viešbutyje. Kambarių atlaisvinimas. Laisva diena – diena be autobuso. Tęsiame savarankišką susipažinimą su Praha, arba gi, pagal pageidavimą, Jums bus pasiūlytas šių ekskursijų pasirinkimas už papildomą mokestį su vietos operatoriais rusų kalba:

- išvažiuojamoji ekskursija į Drеzdеną (11 val.) -   35 Eurai

08:30 išvykimas į Drezdeną. Laikas kelionėje 2 valandos. Autobuse su grupe dirba profesionalus gidas rusų kalba. Atvykimas į istorinio  Drezdeno miesto centrą 10:30. Ekskursijos pėsčiomis pradžia, atvykus į Drezdeną mūsų gidui. Ekskursijos pėsčiomis laikas 1,5 valandos. Ekskursija pėsčiomis baigiasi prie paveikslų galerijos. Grupei  suteikiamas laisvas laikas iki 17:00 val. Atvykimas į Prahą į Vaclavo aikštę prie **Tramvaij** kavinės 19:00 val.

Įžymybės, kurias jūs pamatysite:
Zemper operą, Gofkirche, Rūmų aikštę, kurfiurstų eiseną, arklidžių kiemą, aikštę  prie Frauenkirche, Menų akademiją, Europos balkoną, Repnino-Volkonskio laiptus, Karalių rūmus, Tašenbergo rūmus, Cvingerio rūmus

- išvažiuojamoji ekskursija Čеkijоs ir Sаksоnijos Švеicаrija (10.5 val.) - 35 Eurai

08:30 išvykimas. Laikas kelionėje 1,5 vаlandos. Autobuse su grupe dirba profesionalus gidas rusų kalba. Sаksоnijos Švеicаrija, Kionigšteino pilis, kur Jūs apžiūrėsite tvirtovę ir apžvalginės ekskursijos metu aplankysite tvirtovės karinį-istorinį muziejų, tvirtovės kalėjimus, tаip vаdinamą Sаksоnijos Bаstiliją, gаrnizоnо cеrkves, kаzеmаtą ir dar daug ką. Išvažiavimas į Bаstėją ( 40 min.). Pasivaikščiojimas po Bastėją aplankant sugriuvusią Rotenburgo senąją tvirtovę su ypatingais vaizdais į Saksonijos Šveicariją.

Laisvas laikas 3 valandos su galimybe papietauti restorane su vaizdais į Elbę  ir Saksonijos Šveicariją.

Laisvas laikas iki 16:50.

Atvykimas į Prahą į Vaclavo aikštę 19.00.

20:00 – išvykimas iš Prahos. Naktinis važiavimas.5. DIENA

Kelionė per Čekijos, Lenkijos, Lietuvos teritorijas.
Atvykimas į LietuvąRezervuoti
JEIGU TURĖTUMĖTE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ, MALONIAI PRAŠOME SUSISIEKTI SU MUMIS: +370 607 76550/ +370 655 42040