Praha

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- Kelionė komfortabiliu turistinės klasės autobusu (WC, TV, DVD, Climat, virtuvė)
- Apgyvendinimas pagal programą – turistinės klasės 2*/3* viešbučiai, dviviečiai ir triviečiai kambariai (su patogumais), pusryčiai
- Grupės vadovo paslaugos

EKSKURSIJOS:

Perkant agentūroje   Perkant vietoje
Ekskursija po Prahą   25 EUR/ vaikams 15 EUR        35 EUR/ vaikams 25 EUR
Išvažiuojamoji ekskursija į Karlovy Vary        40 EUR/ vaikams 25 EUR   50 EUR/ vaikams 35 EUR
Ekskursija Drezdene   30 EUR/ vaikams 15 EUR   40 EUR/ vaikams 25 EUR
*Vaikai – iki 12 metų.

PAPILDOMOS PASLAUGOS:
- Priemoka už vienvietį kambarį viešbučiuose - 60 EUR
- Priemoka už papildomą vietą autobuse - 50 EUR
- Pasiplaukiojimas laiveliu Prahoje - 20 EUR (maitinimas įskaičiuotas)
- Viešasis transportas Prahoje 24 - 32 CZK
- Keltuvas ir apžvalgos aikštelė - 70 CZK
- Pietūs nuo 150 CZK
- Tautinis folkloro vakaras - 30 EUR/ vaikams - 20 EUR (į kainą įskaičiuota vakarienė, gėrimai be apribojimų, šou programa)
- Įėjimai į muziejus ir apžvalgos objektus
- Išlaidos viešajam transportui, pietums, vakarienėms, asmeninės išlaidos
- Sveikatos draudimas

SVARBI INFORMACIJA:
- Keliautojo duomenis galima keisti ne vėliau nei 7 dienom iki kelionės pradžios.
-  Jeigu Jūsų viešbutyje rezervavimo metu nėra laisvų vietų, kelionių organizatorius turi teisę pasiūlyti
turistams tokio paties arba aukštesnio lygio viešbutį.
- Keliones vadovas turi teise keisti ir koreguoti išvykimo laikus (nekeičiant programos) bei suplanuota ekskursijų bei paskirta laisva laika. 
-Informaciją apie išvykimą prašome žiūrėti mūsų svetainės skiltyje „Išvykimų laikai“ likus 1-2 dienom iki kelionės pradžios.


Atsisiųskite kelionių programą (docx)
Yra amžinos vertybės, kuriomis galima mėgautis vėl ir vėl. Drezdenas – vienas iš pačių gražiausių Vokietijos miestų, įsikūręs prie Elbės upės krantų. "Auksinę Prahą" taip pat vadina šimto bokštų miestu,  vienu iš pačių gražiausių ir romantiškiausių miestų. Pasigrožėkite miestu ir jis Jus draugiškai priglobs mažose senamiesčio gatvelėse.


1. DIENA
06:00 Išvažiavimas iš Rygos.

Kelionė per Latviją, Lietuvą, Lenkiją.
Sustojimas pietums Lenkijoje.
Nakvynė tranzitiniame viešbutyje Lenkijos teritorijoje, Vroclavo apylinkėse.
2. DIENA
Pusryčiai. Pravažiavimas per Sudetų kalnus. Apžvalginė ekskursija po Čekijos sostinę - Prahą (pageidaujant, už papildomą mokestį). Praha – nenustojantis stebinti miestas! Senamiesčio apžiūra lydint vietiniam gidui: Šv. Vito gotikos katedra, Prahos pilies kompleksas, Karolio IV tiltas su unikaliomis 30 skulptūrų, Senamiesčio aikštė su jos garsiaisiais kurantais, Europos kvartalas, Karališkasis kelias. Laisvu laiku viename iš daugybės senamiesčio restoranėlių pasimėgaukite nacionaline čekų virtuve. Būtinai verta paragauti svogūnų arba česnakų sriubos, garsiųjų miltinių arba bulvinių koldūnų, apetitą keliančio kiaulienos kelio arba jautienos guliašo. Nacionalinis gėrimas, žinoma, garsusis čekiškas alus. Jo Jūs čia galėsite paragauti bet kuriame restoranėlyje arba bare. Daugybė suvenyrų parduotuvėlių, muziejai, nepamirštama miesto atmosfera privers Jus pasijusti kaip pasakoje. Siūlome iškylą laiveliu Vltavos upe, kur Jūsų laukia švediškas stalas ir puikūs Čekijos sostinės vaizdai (pageidaujant, už papildomą mokestį). Nakvynė Prahos viešbutyje.
3. DIENA
Pusryčiai. Laisvas laikas Prahoje arba išvažiuojamoji ekskursija į populiarų Čekijos kurortą Karlovy Vary (pageidaujant, už papildomą mokestį). Šiame kurorte žmonės jaučiasi kaip šventėje, kuri nesibaigia. Šiam jausmui kartu su likusiais faktoriais neišblėsti padeda įvairios mažos Karlovi Varų mozaikos skeveldros: nuostabi architektūra, kolonados su vaikštinėjančiais kurorto svečiais ir margu užsienio kalbų mišiniu, nesibaigiantis ritmiškas Geizerio pulsas, šaltinių čiurlenimas ir jų karštas alsavimas, saldus vaflių kvapas, kurorto orkestro muzika ir švelni tarpusavio supratimo atmosfera tarp žmonių. Pažintis su miestu. Laisvas laikas. Rekomenduojame pakilti lynų keliu į kalną „Draugystė“ ir pamatyti miesto panoramą iš apžvalgos aikštelės "Diana". Galimybė įsigyti gydomosios kosmetikos. Grįžimas į Prahą. Vakare nacionalinis folklorinis vakaras malonioje kaimiškoje atmosferoje (pageidaujant, už papildomą mokestį). Nacionaliniais kostiumais apsirengę čekų šokėjai ir muzikantai Jus linksmins ir smagins dvi su puse valandos. Nesivaržykite aktyviai dalyvauti ir išmokti čekų liaudies dainų, šokių ir žaidimų. Vakarienė iš tradicinės virtuvės patiekiama su neribotu gėrimų kiekiu. Nakvynė Prahos viešbutyje.
4. DIENA
Pusryčiai. Kelionė į Drezdeną - "Florencija" prie Elbės. Ekskursija po Drezdeną (pageidaujant, už papildomą mokestį). Pažintis su istorine miesto dalimi: teatro aikštė, Cvingerio rūmai, Rotušės aikštė, Šventojo Kryžiaus cerkvė. Cvingeris – rūmų ansamblis, ryškus vokiškojo baroko paminklas, sudarantis didžiulę stačiakampę esplanadą, kur išsidėstę paviljonai, herojiškos statulos, simetriški sodai ir galerijos, Karūnos vartai, apvainikuoti karališka karūna iš paauksuoto vario. Jo pavadinimas kilęs iš vokiško žodžio "nukariauti", "laimėti": vietovė, kurioje išsidėstęs Cvingeris, anksčiau buvo Drezdeno tvirtove. Čia vidiniame kiemelyje vykdavo turnyrai, buvo rengiamos šventės ir fejerverkai. Šiandien čia įsikūrę muziejai. Senamiesčio apžiūra, lydint vietiniam gidui. Laisvu laiku prekybos centrų, muziejų lankymas, išbandykite skaniausią alų su bavariškomis dešrelėmis, glintveiną... Kelionė į Lenkiją. Nakvynė tranzitiniame viešbutyje Lenkijos teritorijoje, Vroclavo apylinkėse.
5. DIENA
Pusryčiai.
Diena kelionėje.

Lenkija, Lietuva.
Vėlai vakare (naktį) atvykimas į Rygą.
Rezervuoti
JEIGU TURĖTUMĖTE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ, MALONIAI PRAŠOME SUSISIEKTI SU MUMIS: +370 607 76550/ +370 655 42040
Kelionės data
Data
Vietų skaičius
Kaina
+ ekskursijų paketas
Kaina be
ekskursijų paketo
25.07.2018
-
29.07.2018
Vietų nėra
-
-
24.10.2018
-
28.10.2018
10+
- Rezervuoti
€119
Kelionės ilgumas

5 dienas

Išvykimas/Parvykimas

Išvykimo šalis: Ryga

Izbraukšana: 06:00