PORTUGALIJA - ISPANIJA

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- skrydis Vilnius-Ryga-Madridas-Ryga-Vilnius
- rankinis bagažas 1 krepšys, sveriantis ne daugiau nei 8 kg (размер 55 x 40 x 20см)
- registruotas bagažas - 20kg
- kelionės vadovas (rusų kalba)
- transporto aptarnavimas
- apgyvendinimas 3* viešbučiuose,7 nakvynės su pusryčiais 
EKSKURSIJŲ PAKETAS (9 ekskursijos) - €199:
- Ekskursinė kelionė į Madridą
- Ekskursinė kelionė į Salamanką
- Ekskursinė kelionė į Koimbrą
- Ekskursinė kelionė į Fatimą
- Ekskursinė kelionė į Bataliją
- Ekskursinė kelionė į Kaškaišą
- Ekskursinė kelionė į Estorilį
- Ekskursinė kelionė į Sintra
- Ekskursinė kelionė į Uolos kyšulį
*ekskursijos vyksta rusu kalba 
APGYVENDINIMAS:
- Jeigu keliaujate vieni, būtina priemoka už apgyvendinimą vienviečiame kambaryje - €210 
VAIKAMS:
Jeigu keliaujate su vaikais 0-12 metų amžiaus:
- Vaikams suteikiama 50% nuolaidą ekskursijų paketui ir papildomoms ekskursijoms.
** Įėjimo bilietai į objektus ir kitos mokamos paslaugos yra apmokamos pagal faktą kelionės metu 
PAPILDOMOS PASLAUGOS:
- Ekskursija po Lisabona - €35
- Ekskursija Porto - €35
- Pasiplaukiojimas laiveliu Porte - €17
- Ekskursiją po naktinį Madridą - €5
- Ausinės Lisabone - €2
- Privalomas turisto mokestis viešbutyje (mokamas vietoje) - 2eurai asmeniui/naktis
*Įėjimo bilietai į objektus ir kitos mokamos paslaugos yra apmokamos pagal faktą kelionės metu. 
SVARBI INFORMACIJA:
- Keliautojo duomenis galima keisti likus ne maziau kaip 14 dienos iki isvykimo.
- Jeigu Jusu viesbutyje rezervavimo patvirtinimo metu nera laisvu vietu, kelioniu organizatorius turi teise pasiulyti turistams tokio paties arba aukstesnio lygio viesbuti.
- Keliones vadovas pasilieka teise keisti ekskursiju eiliskuma laikantis numatytos keliones programos.
- Keliones vadovas turi teise keisti ir koreguoti isvykimo laikus (nekeiciant programos) bei suplanuota ekskursiju bei paskirta laisva laika. 
- Objektu lankymo tvarka, skaicius ir iejimo bilietu kaina gali keistis.
- Muziejuose, baznyciose ir kituose mokamuose objektuose keliones vadovas ekskursiju neveda.
- Iejimo bilietai i mokamas lankytinas vietas (muziejus/baznycias ir pan.) i keliones kaina nera iskaiciuota.
- I kaina neiskaiciuoti viesojo transporto bilietai.
- Grupes vadovas -rusu ir latviu kalbomis.
- Keliones isvykimo laikas gali keistis – patikslintos informacijos (1-2 dienas pries kelione) ieskokite musu internetineje svetaineje «Isvykimai».

1 Diena

Skrydis Vilnius - Riga - Madridas - Riga - Vilnius
Pervežimas į viešbūtį
Apgyvendinimas viešbutyje.
Nakvynė viešbutyje

2 Diena

Pusryčiai.
Ekskursija po Madridą.
Madridas - didingas miestas, Ispanijos sostinė ir širdis. Tai nepaprasto grožio miestas su daugybe nuostabių skirtingų epochų pilių ir rūmų, puikių parkų ir užburiančių fontanų. Genialūs pasaulinio garso meno meistrų, tokių kaip Velaskes, Goja, Rembrantas, Tician, kūriniai puošia Prado muziejaus sienas. Muziejus yra viena iš svarbiausių Madrido įžymybių, kasmet pritraukianti milijonus turistų. Bet kuriam žmogui, aplankiusiam Madridą, ilgam išlieka jo kultūrinio ir istorinio paveldo ir ryškių uždegančių švenčių, dovanojančių džiaugsmą ir optimizmą, paliktas įspūdis.
Laisvas laikas.
Galimybė aplankyti Prado muziejų, Karališkuosius rūmus arba Šiuolaikinio meno muziejų.
Nakvynė Madrido apylinkėse3 Diena

Pusryčiai
Išvykimas į Portugaliją.
Pakeliui sustosime viename seniausių Ispanijos miestų - Salamankoje. Salamanka turtinga įdomiomis įžymybėmis: pavyzdžiui namas su kriauklėmis. Namas simbolizuoja dviejų turtingų įsimylėjėlių karštą meilę, nors jis buvo statomas kaip tvirtovė, o kriauklės, jų yra apie 300 vienetų, yra Santjago Ordino simbolis, kuriam priklausė turtingas įsimylėjėlis don Rodrigo Ariasa Maldonado.
Ypatingo dėmesio nusipelno Salamankos universitetas, kuris yra seniausias krikščioniškoje Ispanijoje. Egzistuoja tarp studentų tikėjimas, kad tas, kuris galės surasti portalo turtingame ornamente varlę - galės įstoti į universitetą. Šito dėka kiekvieną dieną prie Salamankos universiteto susirenka daugybė turistų, kurie bando įžiūrėti ir surasti tą pačią varlę.
Verta susidomėjimo ir studentų bažnyčia. Senovėje studentai ateidavo į bažnyčią, pasimelsti prieš egzaminus ir atsiprašyti už nuodėmes. O nuodėmių studentai turėjo pakankamai, dauguma iš jų yra įamžintos freskose. Kiekvienas turistas Salamankoje atranda sau kažką patrauklaus ir įdomaus.
Pasivaikščiojimas po miestą.
Kelionė į Portugaliją.
Atvykimas į Portą.
Apgyvendinimas viešbutyje.4 Diena

Pusryčiai
Ekskursija į Portą.
Kelionė po Portugalijos šiaurę nebus įgyvendinta, jei neįtrauksime į ją vietų, susijusių su portveino gamyba. Gidai visi kaip vienas nukreips Jus į Portą – antrą pagal dydį ir svarbumą miestą po Lisabonos. Kaip tik ten, Jūsų laukia vyno rūsiai, kur laikomas, ,,senėja“ garsiausias portugališkas vynas- portveinas. Degustacijos metu Jūs turėsite unikalią galimybę palyginti portveiną, išlaikytą net 20 ir 22 metų metus. Be to, Jūs išmoksite atskirti stilių, ne tik pagal skonį, bet ir palyginti skirtingų gamintojų ypatybes. Ilgas portveinų gyvenimas, susijęs ne tik su galimybe išsaugoti savo savybes, o su polinkiu jų plėtrai ir gausinimui, apie kurias Jūs sužinosite ekskursijoje po Portą.
Laisvas laikas arba pagal pageidavimą (už papildomą 10 eurų mokestį) pasiplaukiojimas tradiciniais laiveliais Douru upe, nuo čia atsiveria stulbinanti miesto panorama. Laivelis praplaukia pro visus tiltus, kurie kerta upę. Vienas iš tiltų yra pastatytas pagal Eifelio projektą ir jame nuspėjami tie patys sprendimai, kaip garsiajame bokšte Paryžiuje.
Programos pabaigoje apsilankysime Šventos Kotrynos prekybos gatvėje, kur jūsų laukia nacionaliniai pietūs žymiame, vaizdingame Portu restoranėlyje (už papildomą mokestį).
Garsiausio portugališko žaliojo vyno dеgustaciją – VinhoVerde mes siūlome XVII аmžiaus šeimyninėje sodyboje (pagal pageidavimus už papildomą mokestį 20 eurų, minimalus pageidaujančių skaičius 30 žmonių.). Pagaminti šitame dvare sūriai bus puikus papildymas prie portugališkų vynų, vyno gamybos muziejuje galėsite susipažinti su turtinga Portugalijos vyno istorija ir pasivaikščioti po senovinį sodą tarp prabangių kedrų.

Nakvynė viešbutyje.5 Diena

Pusryčiai.
Ekskursinė kelionė maršrutu Koimbra – Fatima – Batalija.
Mūsų kelionę pradėsime nuo Kоimbros miesto. Kaip tik čia yra pirmasis ir seniausias universitetas Portugalijoje. Universiteto perlas - auksu papuoštas bibliotekos „Joanina“ baroko stiliaus tinklas, kurį galima aplankyti už papildomą mokestį (įėjimas į muziejų 9 eurai /žmogui).
Toliau mūsų laukia Fatima, miestas, į kurį šiandien atvažiuoja tūkstančiai piligrimų iš viso pasaulio. Miestas slepia tris paslaptis, kurias jums atverti pabandysime mūsų kelionėje.
Kita mūsų kelionės vieta yra Bataljos dvaras, kuriame yra Santa Maria da Vitorijos vienuolynas – vienas iš didingiausių gotikos šedevrų Europoje. 1385 metais įvyko reikšmingas įvykis - portugaliečiai laimėjo Kastilijos karaliaus teisę į nepriklausomybę. Prieš mūšį Žoao I davė įžadą pastatyti vienuolyną ir ištesėjo savo pažadą. Bataljos Abatija (arba mūšio vienuolynas) šiuo metu yra saugomas kaip Pasaulio paveldo paminklas.
Atvykimas į viešbutį
Apgyvendinimas viešbutyje 
Nakvynė viešbutyje6 Diena

Pusryčiai.
Mūsų kelionė tęsiasi. Toliau keliaujame į Uolos kyšulį. Kaip tik čia Jūs pajusite visą vandenyno jėgą ir pamatysite kaip atsimuša galingos bangos į uolas.
Labiau į vakarus nei Uolos kyšulis Eurazijos žemyne nieko nėra: tik vėjai ir Atlantikos vandenys. Vandenynas priekyje, žalios kalvos lieka už nugaros. Jausmai nepamirštami!

Tikimės, kad Jūs kaip priklauso, galėsite įvertinti puikius kurortus, kuriuos mėgsta viso pasaulio aristokratai, Kaškaišą ir Eštorilį– į vakarus nuo Lisabonos.
Prabangios vilos, paplūdimiai, puikūs viešbučiai, ištaikingi restoranai, pasaulinės klasės golfo aikštynai, vienas iš labiausiai žinomų kazino Europoje, o taip pat vaizdinga uola "Velnio nasrai", apgaubta mistinių paslapčių ir paslaptingų mirčių aureole.
Šią dieną mes jums siūlome ekskursiją į Sintrą. Praeityje Portugalijos valdovai ne tik pastatė Sintroje prašmatnius ir ekstravagantiškus rūmus, bet ir sukėlė daugybę paslapčių ir mįslių iš vietinių turtuolių gyvenimo, apie kurias Jums papasakos vietinis gidas. Jūs čia taip pat rasite senąsias siaurąsias gatveles, daugybę kavinių ir restoranėlių, kur galėsite paragauti vietinių firminių ,,keižadaš“ pyragų, mažų parduotuvėlių su suvenyrais, kuriuos padarė vietiniai meistrai, Jūs jų galėsite nusipirkti prisiminimui.
Laisvas laikas įsigyti suvenyrams ir papietauti.
Po pietų vyksime į Lisaboną. Tarp Europos sostinių, Lisabona visada buvo laikoma kaip atsiskyrėlė – ar dėl to, kad nutolusi nuo triukšmingo gyvenimo Paryžiuje ir Romoje, ar dėl tos priežasties, kad portugalų ypatingas mentalitetas. O miestas yra toks unikalus, savitas, kad jis privalo stovėti ant vienos iš aukščiausių sąrašo eilučių ,,turi pamatyti“ bet kuris save gerbiantis turistas. Portugalijos sostinė sužavi iš pirmo žvilgsnio. Nusileidžiantis nuo kalvų baltas miestas visada užlietas saulės spinduliais. Lisabonoje blogo oro praktiškai nebūna, todėl Lisabonos gyventojams bei svečiams gera nuotaika yra garantuota!
Laisvas laikas
Grįžimas į viešbutį.
Nakvynė viešbutyje.


7 Diena

Pusryčiai
Ekskursija į Lisaboną – Senąjį miestą.
Lisabona - kontrastų miestas. Baiša rajonai (žemieji) ir Altta. Sena ir Nauja. Čia, šalia su Romėnų paveldu šeimininkauja futurizmas. Mes apsilankysime parko Eduardo 7 apžiūros aikštelėje, pamatysime Markizo Pombalo aikštę, pagrindinį miesto prospektą - Nepriklausomybės prospektą, aplankysime pagrindinę Komercijos aikštę ir Senuosius Alfamos kvartalus, galėsime stebėtis Katedros soboru, taip pat aplankysime didingąją Se aikštę ir Rossiu stotį, pamatysime Marijos II Teatrą ir Šv. Dominyko Soborą, pasivaikščiosime po senąją Augusto gatvę, pamatysime Santa Žušto liftą. Galėsime įsiklausyti į miesto šnabždesį ir pabandysime pajusti jo dvasią.
Laisvas laikas Lisabonoje.
Kelionė link Madrido
Nakvynė viešbutyje8 Diena

Pusryčiai
Pervežimas į oro uostą
Skrydis Madridas - Riga - VilniusRezervuoti
JEIGU TURĖTUMĖTE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ, MALONIAI PRAŠOME SUSISIEKTI SU MUMIS: +370 607 76550/ +370 655 42040
Kelionės data
Data
Vietų skaičius
Kaina
+ ekskursijų paketas
Kaina be
ekskursijų paketo
04.10.2018
-
11.10.2018
+10
Rezervuoti
€649
Rezervuoti
€699
11.10.2018
-
18.10.2018
+8
Rezervuoti
€649
Rezervuoti
€749
Ekskursijų paketas

€199 (9 eksk.)

Kelionės ilgumas

8 dienas

Išvykimas/Parvykimas

Išvykimo šalis: Lietuva, Vilnius

Izbraukšana: Vilnius (VNO)
Atgriešanās: Vilnius (VNO)