Polockas-Vitebskas-Minskas

Į kelionės kainą įskaičiuota :

- Kelionė komfortabiliu turistiniu autobusu
- Nakvynė viešbutyje
- Pusryčiai
- Kelionės transporto išlaidos
- Grupės vadovo paslaugos.

Papildomos išlaidos:

- Viza
- ekskursijų paketas – 30 eurų

Į ekskursijų paketą įeina:

- ekskursija Polocke – 10 eur
- ekskursija Vitebske –10 eur
- ekskursija po Minską - 20 eur

Svarbu! Įėjimo bilietai į muziejus ir kitus mokamus objektus apmokami papildomai vietoje grynais vietine valiuta.

****Jeigu Jūsų viešbutyje rezervavimo patvirtinimo metu nėra laisvų vietų, kelionių organizatorius turi teisę pasiūlyti turistams tokio paties arba aukštesnio lygio viešbutį.
*** Kelionės vadovas pasilieka teisę keisti ekskursijų eiliškumą laikantis numatytos kelionės programos.
** Kelionės vadovas turi teisę keisti ir koreguoti išvykimo laikus (nekeičiant programos) bei suplanuotą ekskursijų bei paskirtą laisvą laiką.

DĖMESIO! MINIMALUS KELIAUTOJŲ SKAIČIUS - 18 ŽMONIŲ. Nesusirinkus minimaliam keliautojų skaičiui taikoma 10€ priemoka nuo žmogaus.
Vizos anketa (pdf)


1 diena

- Išvykimas iš Rygos
- 14:00 Atvykimas į Polocką. Pasivaikščiojimas po miestą. Polockas - seniausias Baltarusijos miestas.
- 15:00 Išvykimas į Vitebską. Miestas mus pasitiks nuostabia Vakarinės Dvinos panorama.

Ant vaizdingos Vakarinės Dvinos krantų ten, kur Vitba ir Lučesa, išsidėstęs Vitebskas - vienas didžiausių Baltarusijos ekonominių ir kultūros centrų. Apžvalginės ekskursijos metu Jūs aplankysite miesto įkūrimo vietą ir pajausite senovės kvėpavimą, pamatysite atgaivintą 12-ojo amžiaus senovės rusų architektūros paminklą Viešpaties Apreiškimo šventyklą, Šventojo Pokrovskio katedros soborą, Šventos Varvaros bažnyčią. Pasivaikščiosite po senąsias gatveles iki gubernatoriaus rūmų ir iki paminklo 1812 metų Tėvynės karo didvyriams, aplankysite miesto simbolį Rotušę, kurioje dabar yra įsikūręs kraštotyros muziejus. Vitebskas - miestas su turtingomis meno tradicijomis, vienas iš meninio avangardo centrų, o taip pat menų centras, kur kasmet vyksta įvairūs muzikos festivaliai ir, žinoma, garsusis Slavianskij bazar festivalis.

- Apgyvendinimas viešbutyje. Nakvynė viešbutyje.
2 diena

- Pusryčiai viešbutyje.
- Ekskursinė kelionė į Minską
Ekskursijos metu Jūs susipažinsite su senesne nei 900 metų Minsko istorija ir kultūra, jos architektūros paveldu. Sužinosite apie jo atsiradimą metraščių puslapiuose, jo įkūrimą ir atgimimą po daugybės karų ir gaisrų, apie šiuolaikinio kompaktiško miesto veidą. Aplankysite Nepriklausomybės ir Nugalėtojų prospektus, Nemiga gatvę, Romanovskio slobodą ir Auksinę kalvelę; Nepriklausomybės aikštę (vieną iš didžiausių administracinių aikščių Europoje), kur iškyla nuo 1910 metų Šventųjų Simeono ir Elenos bažnyčia (,,Raudona"), kuri jau tapo respublikos vizitine kortele ant daugelio atvirukų ir lankstinukų; centrinę miesto aikštę – Spalio ir Pergalės aikštę.

Pasivaikščiosime po Aukštojo miesto senovines vietas – baltarusių sostinės istorinį centrą, virš kurio iškyla XVII amžiaus Šventųjų Dvasių Dievo Motinos katedros soboras ir XVIII amžiaus Katedros katalikų soboras, ir Žemutinio miesto vietas; Troickio priemiesčio - atkurtą senamiesčio kampelį ant Svisloč upės kranto.

- Laisvas laikas.
- Išvykimas į Vilnių vakare.
3 diena

Ankstyvas atvykimas į Rygą.
Rezervuoti
JEIGU TURĖTUMĖTE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ, MALONIAI PRAŠOME SUSISIEKTI SU MUMIS: +370 607 76550/ +370 655 42040
Kelionės data
Data
Vietų skaičius
Kaina
+ ekskursijų paketas
Kaina be
ekskursijų paketo
07.10.2017
-
09.10.2017
10+
- Rezervuoti
€55
28.10.2017
-
30.10.2017
10+
- Rezervuoti
€55
18.10.2017
-
20.10.2017
10+
- Rezervuoti
€55
Ekskursijų paketas

30 Eur

Kelionės ilgumas

3 dienas

Išvykimas/Parvykimas

Išvykimo šalis: LATVIJA