Odesa vasarą

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

- Skrydis Ryga - Odesa - Ryga;
- Bagažas: 1 krepšys (maks. svoris 20 kg);
- Rankinis bagažas, kurio svoris 8 kg (maksimalūs leidžiami dydžiai 55х40х20 cm); 
- Apgyvendinimas 4* viešbutyje (Čiornoje more Rišeljevskaja 4*) 5 nakvynės su pusryčiais, apgyvendinimas dviviečiuose kambariuose; 
- Pervežimas maršrutu Oro uostas – viešbutis – Oro uostas; 
*Skrydžių laikai gali keistis.

EKSKURSIJŲ PAKETAS (5 ekskursijos) - €59

- Apžvalginė ekskursija po Odesą;
- Ekskursija „Kriminalinė Odesa“;
- Ekskursija „Žydų Odesa“;
- Ekskursija į Odesos katakombas;
- Ekskursija po Odesos kiemelius.

EKSKURSIJOS:


- Apžvalginė ekskursija po Odesą €15;  
- Ekskursija „Kriminalinė Odesa“ €15;
- Ekskursija „Žydų Odesa €15; 
- Ekskursija į Odesos katakombas €20;
- Ekskursija po Odesos kiemelius €15 ;
- Ekskursija į Vylkovę €30;
*Papildomos ekskursijos bus vykdomos susirinkus grupei.

PAPILDOMOS PASLAUGOS:

- Pietūs 2-ą dieną - €10 
- Pietūs 3–ą dieną - €10
- Vakarienės viešbutyje (5 vakarienės) -  €60

APGYVENDINIMAS:

- Viešbutis Čiornoje more Park Ševčenko 4*- €60 
*Priemoką už pasirinktą viešbutį būtina apmokėti kelionės įsigijimo metu
.

PAPILDOMOS PASLAUGOS:

- Priemoka už apgyvendinimą vienviečiame viešbučio Rišeljevskaja 4* kambaryje - €100
- Priemoka už apgyvendinimą vienviečiame viešbučio Park Ševčenko 4*kambaryje - €160

VIEŠBUČIŲ APRAŠYMAI:

Viešbutis Čiornoje more Rišeljevskaja 4*:

Šis viešbutis yra 10 minučių pėsčiomis  nuo geležinkelio stoties "Odesa-Glavnaja". Svečių paslaugoms fitnio klubas su atviru baseinu, taip pat nemokamas Wi-Fi.
Šviesūs neutralių spalvų viešbučio „Čiornoje more na Rišeljevskoj“ numeriai. Į kiekvieno iš jų patogumų sąrašą įeina kondicionierius, mini baras, fenas. Kiekviename numeryje  yra  televizorius su plokščiu ekranu ir mini baras. Vonios kambariuose yra šlepetės.
Viešbutyje „Čiornoje more na Rišeljevskoj“ veikia restoranas „Astorija“. Čia svečiams pasiūlys europietiškos ir ukrainietiškos virtuvių patiekalus. Už 10 minučių pėsčiomis  nuo viešbučio yra išsidėstę kavinės ir barai.

Viešbutis Čiornoje more Park Ševčenko 4*:

Iki paplūdimio galima nueiti per 13 minučių. Tinklo „Čiornoje more“ Park Ševčenko“ viešbutis išsidėstęs Odesoje už 1 minutės kelio nuo Ševčenkos parko. Viešbutyje veikia nemokamas Wi-Fi. Pasivaikščiojimas iki Lanžerono paplūdimio užtruks 10 minučių.

Tinklo „Čiornoje more“ Park Ševčenko“ viešbutis yra miesto centre, 15 minučių pėsčiomis nuo garsiosios Deribasovo gatvės. Atstumas iki Potiomkino laiptų ir jūrų uosto sudaro yra 1,5 km. Svečiams suteikiamos nuolaidos artimiausiame fitnio klube „Fitnes-stadion“.


SVARBI INFORMACIJA:

- Keliautojo duomenis galima keisti ne vėliau nei likus 7 d. iki kelionės pradžios.
- Jeigu Jūsų viešbutyje rezervavimo patvirtinimo metu nėra laisvų vietų, kelionių organizatorius turi teisė pasiūlyti turistams tokio paties arba aukštesnio lygio viešbutį.
- Įėjimo bilietai į objektus ir kitos mokamos paslaugos apmokamos pagal faktą kelionės metu.
- Kelionės vadovas turi teisę keisti ir koreguoti išvykimo laikus (nekeičiant programos) bei suplanuotą ekskursijų bei paskirtą laisvą laiką.
- Informaciją apie išvykimą prašome žiūrėti mūsų svetainės skiltyje “Išvykimai“ likus  1-2 dienom iki kelionės pradžios.

Trumpalaikiam buvimui Lietuvos Respublikos piliečiams vizos nereikia.

Pastaba:

Lietuvos Respublikos piliečiai Ukrainoje be vizos gali būti 90 dienų per bet kurį 180 dienų laikotarpį.

Daugiau informacijos čia.

1 diena

21:35 registracijos pradžia Rygos oro uoste.
*Tikslų išvykimo laiką prašome žiūrėti mūsų svetainės skiltyje "Išvykimai" likus 1-2 dienoms iki kelionės pradžios.
23:35* Skrydis Ryga - Odesa (aviakompanijos airBaltic vykdomas skrydis).

2 diena

2:05* Atvykimas į Odesą. Grupės pasitikimas oro uoste. Pervežimas į viešbutį. Apgyvendinimas viešbutyje.
Pusryčiai.
Laisvas laikas arba apžvalginė ekskursija po Odesą.  
Ką reiškia apžvalginė ekskursija po Odesą?

Juk Odesa – tai ne tiesiog miestas. Tai - visa planeta. Tai – visa Visata. Tai reiškia, kad,  mes, kaip Kolumbai su Magelanai galime žingsniuoti ne trumpiausiu keliu, o atvirkščiai. Ir pasiekti tikslą! Ir atrasti naują planetą - Odesą.
Mūsų apžvalginės ekskursijos metu nepraleisime krantinės, kuria vaikščiojo Puškinas ir Gogolis, Babelis ir Katajevas, Kotovskis ir Žukovas, Fidelis Kastro ir Markas Tvenas. Uošvės tiltas, Voroncovo rūmai, Primorės bulvaras, Diukas, Potiomkino aikštė, Londonskaja, paminklas Puškinui, Dūma, muziejų aikštė, Operos teatras ir daugelį kitų objektų mes pamatysime mūsų patrauklios ekskursijos metu.
Pagal pageidavimą pietūs (už papildomą mokestį).
Laisvas laikas. 
Nakvynė viešbutyje.

3 diena
Pusryčiai.
Laisvas laikas arba ekskursija po Kriminalinę Odesą.
Vyksime į pačią "kriminalinės" pietų sostinės širdį – Moldavanką. Sužinosime apie mišką Japončiką, Sonką auksinę rankelę, Grigorijų Kotovskį, apie Atamaną Grigorjevą, senąjį Odesos kalėjimą, apie katakombas su jų paslaptimis, vagių landynes ir galantiškus Odesos banditus..
Pagal pageidavimą pietūs (už papildomą mokestį).
Laisvas laikas iki vakaro. 
Pirmuosius 150 metų daugianacionalinės Odesos egzistavimo žydų tautybės gyventojai sudarė ne mažiau kaip 30 procentų bendro mūsų miesto gyventojų skaičiaus. Sofija Bliuvštein ir Michail Vinickij, Šolom Aleichem ir Isaak Babel, Michail Žvaneckij ir Roman Karcev… ir tūkstančiai, ir tūkstančiai kitų šios didžios, senos tautos atstovų, papuošusių Odesos istoriją pačiomis ryškiausiomis spalvomis.
O ta kalba, kuri Babelio dėka pradėta laikyti odesietiška. O tūkstančiai žydiškų anekdotų, kuriuos, jau ir patys nebepamena, sukūrė ar tiesiog kažkas įsiminė dialogą gatvėje ir perpasakojo pažįstamiems tramvajuje. O idėjos ir mintys, įkūnytos arba taip ir likusios svajonėmis.
Laisvas laikas.
Nakvynė viešbutyje.
4 diena

Pusryčiai.
Laisvas laikas arba pagal pageidavimą kelionė visai dienai į ukrainietiška Veneciją – Vylkovė.
Tai platus Dunojus ir siauri, supainioti jaukūs kanalai;"Nulevoj kilometr" ir išėjimas į Juodąją jūrą; Vylkovo braškių ir žuvų turgūs; meldų plantacijos su laukiniais gyvūnais ir vylkoviečiai, vaikščiojantys savo mediniais takeliais nuo namo prie namo ir nuo parduotuvės prie tvoros; ilgos valtys, įplaukiančios į kiemus.
Nakvynė viešbutyje.

5 diena
Pusryčiai.
Laisvas laikas arba per pietus ekskursija į Odesos katakombas.
Tik Odesoje (dar Romoje ar Paryžiuje) yra tokia unikali įžymybė. Bet jeigu bendras Romos katakombų ilgis – apie 500 kilometrų, o Paryžiaus – apie 300, tai Odesos katakombos savo "niūrius čiuptuvus" ištiesė 2,5 tūkstančių kilometrų. Tai patys paslaptingiausi, sudėtingiausi ir painiausi urvai pasaulyje, pastatyti žmogaus rankomis. XIX amžiuje katakombomis sėkmingai naudojosi kontrabandininkai ir plėšikai; ХХ – revoliucionieriai ir partizanai; ХХІ – benamiai ir... Bet mes ne apie tai…
Akmeniniai katakombų „seifai“ saugo daugelio dramatiškų ir didvyriškų įvykių liudijimus ir dokumentus.
Ekskursija į unikalų Odesos katakombų muziejų. Jis išsidėstęs po Odesa (tiesiogine ir perkeltine prasme), tai yra, po žeme, ir prie miesto ribos (Nerubaisko kaime). Tokio muziejaus nėra niekur pasaulyje (tiesiog todėl, kad tokių katakombų nėra daugiau niekur). Šios dviejų valandų ekskursijos metu jūs galėsite pabūti betarpiškai katakombų galerijose, kur buvo kasamas statybinis akmuo "rakušniak" ir jūs sužinosite viską apie katorgišką akmens kasimo procesą; taip pat sužinosite, kaip po žeme gyveno katakombų gyventojai; mes papasakosime požeminio pasaulio legendas ir pasakas; jus nuves į partizanų stovyklavietę Nerubaisko katakombose.
6 diena

Pusryčiai.
Išsiregistravimas iš viešbučio ir laisva diena.
Vakare pagal pageidavimą ekskursija po Odesos kiemelius. Ko gero, viena iš pačių neįprasčiausių ekskursijų mūsų mieste. Jos metu mes pasivaikščiosime Dvorianskaja gatve, kur pamatysime poetų kolektyvo kiemą, užeisime į kiemą, kuriame gyveno Vera Belousova ir sužinosime, kas tai yra kiemas - "skersvėjis", Torgovaja gatvėje pamatysime kiemą su šuliniu, o Kniažeskaja gatvės kieme apžiūrėsime Bukoveckio priestatą. Olgijevskaja gatvėje pamatysime kiemą, kur liko paskutiniai laiptai, pagaminti Odesos liejimo fabrikuose (patikėkite, jie - meno kūriniai), apžiūrėsime bibliotekos kiemelį  Pastero gatvėje ir pamatysime kiemą, kur buvo filmuojamas "Žaliasis furgonas“.
Žinote, juk "Odesos kiemas" – tai ta pati istorija ir tas pats koloritas, dėl kurio visi važiuoja į Odesą! Vieta, kur galima sutikti senus odesiečius, kurie jums papasakos apie Odesą, apie  tai, ko jums neparodys nei viename nuotykių filme. Na, ir, savaime suprantama, su jumis bus mūsų ekskursijų vadovas, kuris "panardins" jus į tikrosios Odesos atmosferą!
Laisvas laikas.
Pervežimas į oro uostą.
Skrydis Odesa-Ryga.

7 diena
Atskridimas į Rygą 06:15.
Rezervuoti
JEIGU TURĖTUMĖTE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ, MALONIAI PRAŠOME SUSISIEKTI SU MUMIS: +370 607 76550/ +370 655 42040
Kelionės data
Data
Vietų skaičius
Kaina
+ ekskursijų paketas
Kaina be
ekskursijų paketo
20.08.2017
-
26.08.2017
Vietų nėra
Rezervuoti
€369
Rezervuoti
€419
Ekskursijų paketas

59

Kelionės ilgumas

7 dienas

Išvykimas/Parvykimas

Išvykimo šalis: Ryga