Nuostabioji Juodkalnija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

Kelionė komfortabiliu turistinės klasės autobusu 
Apgyvendinimas turistinės klasės viešbučiuose (2*–3*), 2-3-viečiuose kambariuose, pusryčiai;
Apgyvendinimas dviviečiuose apartamentuose Juodkalnijoje, be maitinimo.
Grupės vadovo paslaugos

EKSKURSIJŲ KAINOS:
Olomoucas - 20 EUR/ vaikams 10 EUR
Skadaro ežeras - 48 EUR/vaikams 30 EUR;
Vakaras tautiniu stiliumi - 43 EUR/vaikams 25 EUR;
Upių Morača ir Tara kanjonai - 45 EUR/ 30 EUR;
Ostrogo vienuolynas - 35 EUR/детям 25 EUR;
Juodkalnijos dvasia (Cetinė, Lovčen, Neguši, Kotor) - 45 EUR/vaikams 30 EUR.

Bendro ekskursijų paketo kaina: 236 EUR/ vaikams - 150 EUR.
Perkant iš anksto - 220 EUR/ vaikams - 130 EUR.

Vaikai iki 12 metų!
PAPILDOMOS IŠLAIDOS (PAGAL PAGEIDAVIMĄ):
Priemoka už apgyvendinimą viešbučių vienviečiuose kambariuose 120 EUR;
Priemoka už papildomą vietą autobuse 120 EUR.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
Įėjimai į muziejus ir apžvalgos objektus
Išlaidos viešajam transportui, pietūs, vakarienės, asmeninės išlaidos:
Sveikatos draudimas.
Pervežimas iš Vilniaus į Kauną ir atgal - 20 eur

SVARBI INFORMACIJA:

- Jeigu Jūsų viešbutyje rezervavimo patvirtinimo metu nėra laisvų vietų, kelionių organizatorius turi teisę pasiūlyti turistams tokio paties arba aukštesnio lygio viešbutį.
- Lydintis asmuo turi teisę keisti vykdomų ekskursijų eiliškumą nekeičiant pagrindinės programos.
- Informaciją apie išvykimą prašome žiūrėti mūsų svetainės skiltyje ”Išvykimų laikai” likus 1-2 dienoms iki kelionės pradžios.
- Įėjimo bilietai į objektus ir kitos mokamos paslaugos apmokamos pagal faktą kelionės metu.
1 diena

Ryte išvykstame iš Lietuvos (Panevėžys, Kaunas. Iš Vilniaus paimame turistus ir parvežame už papildomą 20 eur priemoką). 
Sustojimas pietums Lenkijoje. 
Naktis viešbutyje prie Lenkijos ir Čekijos pasienyje.

2 diena

Pusryčiai viešbutyje. Kelionė į Olomoucą.

Ekskursija po miestą (pagal pageidavimą, apmokama atskirai).

Jaukiai įsikūręs Čekijos rytinėje dalyje žavus Olomouco miestelis yra Moravijos sostinė – istorinio regiono ant vaizdingos Moravos upės kranto. Jis dar vadinamas „mažąja Praha“, ir ne veltui: kaip ir sostinėje, čia susitelkė daug istorijos ir architektūros paminklų. Todėl Olomoucas lyg muziejus po atviru dangumi. Čia įsikūrusi Olomouco ir Brno miestų eparchijos arkivyskupo rezidencija ir antra šalyje aukštoji mokslo įstaiga – Palackio universitetas. Ekskursijos metu išgirsite įdomių faktų iš miesto ir šalies istorijos. Sužinosite, kodėl Olomoucas nustojo būti Moravijos sostine ir kaip jis patiko garbingiems svečiams, taip pat ir Volfgangui Amadėjui Mocartui. Laisvo laiko metu siūlome apsilankyti viename iš Čekijos prekybos centrų. 

Išvažiavimas į Juodkalniją. Naktinė kelionė.


3-9 dienos

Poilsis Adrijos jūros pakrantėje, jaukiuose apartamentuose Bečiči mieste. Jūsų poilsio metu, siūlome Jums sekančius renginius bei ekskursijas:

Skadaro ežeras

Tai didžiausias ir jauniausias ežeras Balkanuose, nors ir susiformavo daugiau nei prieš 65 milijonus metų. Skadaro ežeras saugo kultūrinį- istorinį paveldą nuo priešistorinių iki dabartinių laikų. Daugybė civilizacijų, tokių kaip ilyrijos, graikų, romėnų, ir galingos Vojeslavovičių, Niemaničių, Balšičių, Petrovičių dinastijos, pakeisdamos viena kitą, valdė šią derlingą sritį, Ypatingai įspūdingas Duklios-Zet valdovų paveldas, kurie būtent čia, prie Skadaro ežero, statė savo pažadėtas cerkves ir mauzoliejus. Išilgai pietvakarių pakrantės išliko senovinės tvirtovės ir provoslaviški vienuolynai. Jūsų laukia iškyla valtimi po gražiausias ežero vietas su maudynėmis ir sustojimais senovinių gyvenviečių aplankymui. Po iškylos nacionaliniame Juodkalnijos kaime, terasoje su gražiu vaizdu į ežerą Jums bus pasiūlyti pietūs iš žuvies. Pietų meniu - keptas karpis, upėtakis, šviežių daržovių salotos, naminis vynas (baltas/raudonas), sultys, vanduo.


Upių Morača ir Tara kanjonai

Jūs važiuosite išilgai vaizdingo upės Morača kanjono. Sustosite prie provoslavų vienuolyno Morača (1252 m.), iškylančio virš upės su gražiu panoraminiu vaizdu. Iš vienuolyno Morača keliausite į šalies šiaurę, link Kolašino miesto ir Biogradska Gora Nacionalinio parko, kur Jūs sustosite ant bendravardžio ežero kranto. Pakeliui, vykstant pro Moikovco miestą Jūsų kelionės kryptis - išilgai Taros upės. Gražiausias vaizdas į kanjoną atsiveria nuo Džurdževičiaus tilto, 1940 metais laikyto aukščiausiu tiltu Europoje (149 m.). Ekskursija užsibaigs Durmitor Nacionaliniame parke – kur išsidėstęs slidinėjimo kurortas Žabliak ir Juodasis ežeras. Žabliako miesto restorane Jūs turėsite galimybę paragauti šiaurės Juodkalnijos patiekalų - avienos ir upinio upėtakio.


Vakaras tautiniu stiliumi

Kelionė autobusu iki Juodkalnijos kaimo, įsikūrusio ant kalno šlaito, iš kur atsiveria įspūdingas vaizdas į Juodkalnijos pakrantę. Pagrindiniu nacionaliniu patiekalu bus, žinoma, pasiūlytas krosnyje po dangčiu keptas avinėlis, taip pat vietinė užkanda (sūris, alyvuogės, pršutas), šviežių daržovių salotos; naminis vynas ir tautinė vynuogių degtinė („loza“). Tautinė virtuvė ir artistų pasirodymas su tautinėmis dainomis ir šokiais privers viską pamiršti ir pasinerti į Montenegro pasaulį! Visi dainuoja ir linksminasi!


Ostrogo vienuolynas

Visi norintys aplankyti Juodkalniją pirmenybę turėtų teikti būtent šiam vienuolynui. Cerkvių ir vienuolynų Juodkalnijoje labai daug, bet būtent Ostrog visada laikomas pačiu svarbiausiu. Būtent į čia juodkalniečiai atveža krikštyti vaikus, čia jie gauna savo pirmąją „brojanicą“, o Šv. Vasilijus Ostrožskis saugo juos iki gyvenimo pabaigos. Būnant vienuolyno teritorijoje atrodo, kad patekai į kitą pasaulį — visi rūpesčiai ir problemos pasitraukia į antrą planą ir atrodo, kad tu lieki akis į akį su savo siela. Ostrogo vienuolynas buvo įkurtas 17 a. Hercogovinos arkivyskupijos vyskupo Vasilijaus, palikusio Tvrdos vienuolyną Hercogovinoje dėl turkų užpuolimo. Jis mirė Ostroge 1671 metais. Po 7 metų jis buvo pripažintas šventuoju ir stebukladariu. Toje vietoje, kur jis mirė, išaugo vynuogienojas, nors toje vietoje visai nėra dirvos. Egzistuoja legenda, kad šios medžio vaisiai gali išgydyti nevaisingumą. Ir tai tik vienas iš Švento Vasilijaus stebuklų…


Juodkalnijos dvasia (Cetinė, Lovčen, Neguši, Kotor).

Ekskursijos metu jūs aplankysite Cetinės miestą — senovės Juodkalnijos sostinę. Cetinės vienuolyne pamatysite didžiausias provoslavų šventenybes: amžinąją Švento Jono Krikštytojo ranką ir Kuriančiojo Viešpaties Kryžiaus daleles. Aplankysime meno galeriją, kurioje yra šventojo Luko nutapyta Filermo Dievo Motinos ikona. Ekskursija tęsiama iškyla į Lovčen nacionalinį gamtos parką. Tai neįprastos konfigūracijos kalnų masyvas, gamtos šedevras, kurį juodkalniečiai laiko savo Olimpu. Ezerno kalno viršūnėje randasi Negošo mauzoliejus — XIX а. Juodkalnijos valdovo ir valdytojo, poeto ir filosofo. Toliau bus nusileidimas į Boka Kotor serpantino keliu, sustojimas ir fotopauzė pačioje gražiausioje vietoje, iš kur atsiveria vaizdas į Tivato, Kotoro įlankas ir Senąjį Kotorą iš 1100 metrų aukščio. Po Lovčeno, pagal pageidavimą, bus galima aplankyti Neguši vietovę — tai juodkalniečių Petrovičių - Negošų dinastijos gimtoji gyvenvietė, kur, esant pageidavimui, bus galima paragauti ir įsigyti negušo sūrio ir pršuto (kumpis, supjaustytas arba gabalas). Pelnytu šios dienos finalu taps ekskursija po Kotorą, apžiūrint pagrindines miesto įžymybes.

10 diena

Laisvas laikas prie Adrijos jūros. Apartamentų atlaisvinimas iki 10:00. Savo daiktus galėsite palikti specialioje patalpoje ir nuvykti į vieną iš ekskursijų. 21:00 išvažiavimas link namų. Naktinė kelionė į namus.

11 diena

Vakare atvykimas į viešbutį Lenkijoje, šalia Katovicų. Nakvynė viešbutyje.

12 diena

Pusryčiai. Kelionė per Lenkiją. Vakare grįžimas į Lietuvą.

Rezervuoti
JEIGU TURĖTUMĖTE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ, MALONIAI PRAŠOME SUSISIEKTI SU MUMIS: +370 607 76550/ +370 655 42040
Kelionės data
Data
Vietų skaičius
Kaina
+ ekskursijų paketas
Kaina be
ekskursijų paketo
06.09.2017
-
17.09.2017
Vietų nėra
- Rezervuoti
€309
13.09.2017
-
24.09.2017
Vietų nėra
- Rezervuoti
€289
20.09.2017
-
01.10.2017
10+
- Rezervuoti
€279
Kelionės ilgumas

12 dienas

Išvykimas/Parvykimas

Išvykimo šalis: Lietuva (Panevėžys, Kaunas)


Mēs piedāvājam