Kroatija

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA: 
- Kelionė komfortabiliu turistinės klasės autobusu (WC, TV, DVD, Climat, virtuvė)
- Apgyvendinimas turistinės klasės 2*/3* viešbučiuose, dviviečiai ir triviečiai kambariai su patogumais, pusryčiai
- Apgyvendinimas keturviečiuose apartamentuose , be maitinimo
- Grupės vadovo paslaugos

EKSKURSIJOS:

  Perkant agentūroje   Perkant vietoje
Egeris + vyno degustacija
"Gražiųjų merginų Slėnyje"  
  40 EUR/ vaikams - 25 EUR       50 EUR/ vaikams - 35 EUR
Splitas   20 EUR/ vaikams - 10 EUR   30 EUR/ vaikams - 20 EUR
Dubrovnikas ir Lokrumas   35 EUR/ vaikams - 25 EUR   45 EUR/ vaikams - 35 EUR
Kroatijos siela   40 EUR/ vaikams - 25 EUR   50 EUR/ vaikams - 35 EUR
Bosnija ir Hercegovina   30 EUR/ vaikams - 20 EUR   40 EUR/ vaikams - 30 EUR
Pasiplaukiojimas jachta   40 EUR/ vaikams - 25 EUR   50 EUR/ vaikams - 35 EUR
Tautinio stiliaus vakaras   30 EUR/ vaikams - 20 EUR   40 EUR/ vaikams - 30 EUR
Raftingas Cetinos upe   50 EUR/ vaikams - 30 EUR   60 EUR/ vaikams - 40 EUR
*Vaikai – iki 12 metų.
**Ekskursijos vykdomos rusų kalba.
APGYVENDINIMAS:
Jambo Apartments 2* Hotel
Jambo apartamentai randasi turistiniame Kleko miestelyje (Kroatija),  60 km nuo Dubrovniko, Adrijos jūros pakrantėje, 100 m nuo paplūdimio. Turistų šiame viešbutyje laukia malonus poilsis šiltoje, šeimyninėje atmosferoje.
Apartamentuose yra 2 miegamieji, svetainė, virtuvė su indais, dušas/ WC, šaldytuvas, balkonas. Maksimaliai apgyvendinami 5 žmonės.
 
Netoliese restoranai, barai, prekybos centras.

Pramogos ir sportas: gultai ir skėčiai paplūdimyje (mokamai), teniso kortas, stalo tenisas, futbolas, mini-golfas, vandens sporto rūšys.

Vaikams: žaidimų aikštelė.

ARBA

Plaža 3* Hotel
Plaža 3* viešbutis Kleko miestelyje (Kroatija), 60 km nuo Dubrovniko, Adrijos jūros pakrantėje, 50 m nuo paplūdimio. Turistų šiame viešbutyje laukia malonus poilsis šiltoje, šeimyninėje atmosferoje.
Viešbutyje yra 30 kambarių. Kambaryje rasite vonios kambarį/ dušą/ fenas, kondicionerius, šaldytuvas, palydovinė televizija, balkonas.
Pramogos ir sportas: gultai ir skėčiai paplūdimyje (mokamai), teniso kortas, stalo tenisas, futbolas, mini-golfas, vandens sporto rūšys.

Vaikams: žaidimų aikštelė.
Restoranai, barai: restoranas, lobby baras. 

- Priemoka už vienvietį kambarį (tranzitiniai viešbučiai) - 60 EUR
- Priemoka už pusryčius apgyvendinimo apartamentuose metu - 35 EUR
- Priemoka už apgyvendinimą viešbučio Plaža 3* Hotel dviviečiame kambaryje, su pusryčiais - 100 EUR
- Priemoka už apgyvendinimą viešbučio Plaža 3* Hotel vienviečiame kambaryje, su pusryčiais - 280 EUR
 
Papildomai būtinai yra apmokamas turistinis mokestis vietoje viešbutyje - 1.50 EUR žmogui/nakvynė!

ATKREIPKITE DĖMESĮ!
Apgyvendinimo Kroatijos apartamentuose kaina galioja gyvenant keturviečiuose apartamentuose.
- Priemoka už triviečius apartamentus - 80 EUR
- Priemoka už dviviečius apartamentus - 160 EUR
- Priemoka už vienviečius apartamentus - 240 EUR

PAPILDOMOS PASLAUGOS:
- Priemoka už pusryčius apgyvendinimo apartamentuose metu – 35 EUR,
- Laivelio bilietai iki Lokrumo salos – 100 HRK (15 EUR),
- Pietūs Bosnijoje ir Hercegovinoje – 10 EUR,
- Įėjimo bilietas į Stono Sieną  - 40 HRK (7 EUR)
- Įėjimo bilietas į Stono solaną - 15 HRK (2 EUR)
- Pietūs raftingo metu – 10 EUR,
- Įėjimo bilietai į Kravice krioklius – 3 EUR.
- Įėjimai  muziejus ir apžvalgos objektus
- Išlaidos viešajam transportui, pietums, vakarienėms, asmeninės išlaidos
- Sveikatos draudimas

SVARBI INFORMACIJA:
-  Keliautojo duomenis galima keisti ne vėliau nei 14 dienom iki kelionės pradžios.
- Įėjimo bilietų kainos, valiutų kursai, taip pat ir lankytinų objektų laikas ir tvarka, nurodyti programoje, yra preliminarūs ir gali pasikeisti.
- Pakeitimai programoje ir kainose galimi LR normatyvinių aktų ribose.
- Įmonė pasilieka sau teisę koreguoti objektų lankymo tvarką arba pakeisti juos į lygiaverčius, nekeičiant pilnos teikiamų paslaugų apimties.
-  Jeigu Jūsų viešbutyje rezervavimo metu nėra laisvų vietų, kelionių organizatorius turi teisę pasiūlyti
turistams tokio paties arba aukštesnio lygio viešbutį.
- Kelionės vadovas turi teisę keisti ir koreguoti išvykimo laikus (nekeičiant programos) bei suplanuotą ekskursijų bei paskirtą laisvą laiką. 
-Informaciją apie išvykimą prašome žiūrėti mūsų svetainės skiltyje „Išvykimų laikai“ likus 1-2 dienom iki kelionės pradžios.

Atsisiųskite kelionių programą (docx)
Būnant Kroatijoje labai sunku atsikratyti jausmo, kad tave supantys fantastiniai peizažai, pasakiškos pilys, smaragdinė jūra, salos - ne kas kita, kaip vaizdiniai iš sapno. Daugelis turistų pastebi, kad net abejoja tuo, kas vyksta su jais realybėje, net labiausiai patyrę keliautojai tvirtina, kad kiekvienas, kuris atvyksta į Kroatiją, susilieja su šios šalies dvasia ir įsipina į kažkokį nepaaiškinamą, mistinį ryšį.1. DIENA
Išvažiavimas iš Vilnius, Kaunas, Panevezys.

Kelionė per Lietuvą, Lenkiją. Sustojimas pietums Lenkijoje.
Nakvynė tranzitiniame viešbutyje Slovakijos teritorijoje.
2. DIENA
Pusryčiai viešbutyje. Kelionė į Egerį. Ekskursija Egeryje (pageidaujant, apmokama atskirai). Ekskursijos metu aplankysime katedros soborą-baziliką ir pamatysime, kur praėjo Osmanų imperijos šiaurinė siena – tai primins minaretas. Paklausysime pasakojimo apie vengrų kovą prieš turkų įsibrovėlius, to liudininkas – Egerį garsinanti viduramžių tvirtovė. Laisvą laiką skirsime Egerio terminių baseinų lankymui. Jūsų paslaugoms septyni baseinai su gydomuoju terminiu vandeniu, vaikų baseinas, uždaras ir atviras baseinas su 14 efektų, tokių kaip džakuzi, „perlinė“ ložė, povandeninis masažas, krioklys ir t.t. Didelį malonumą suteikia masažo baseinas, kur iš šešių vamzdžių skirtingu intensyvumu veržiasi šiltas vanduo – kiekvienas gali rasti optimaliausią sau masažo variantą. Baseinus supa reti tropiniai augalai, kadangi drėgni vandens garai sukuria Egerio komplekse unikalų mikroklimatą. Tęsinyje - vengriškų vynų degustacijos dienos Gražiųjų merginų slėnyje. Jūsų laukia 5 rūšių vynų degustacija, vyndarių pasakojimas apie šio gėrimo gamybą ir linksmas konkursas. Jūs taip pat paragausite tikros vengriškos sriubos – guliašo ir turėsite galimybę nusipirkti vyno iš gamintojų. Nakvynė Kroatijos viešbutyje.
3. DIENA
Pusryčiai. Kelionė į Splitą. Ekskursija po Splitą (pageidaujant, apmokam atskirai). Pamatysite senamiestį, kur randasi vieninteliai Romos imperijos laikų rūmai, pastatyti 3 amžiuje, kai šį miestą užkariavo imperatorius Dioklecianas. Taip pat apžiūrėsime Auksinius ir Sidabrinius vartus, Šv. Domnijaus katedrą, Jupiterio šventyklą ir įstabaus grožio jūros pakrantę. Laisvas laikas. Nakvynė apartamentuose ant Adrijos jūros kranto.
4. - 9. DIENOS
Nepamirštamas poilsis apartamentuose arba viešbutyje ant Adrijos jūros kranto.

Jūsų poilsio metu siūlome sekančius renginius ir ekskursijas:
Dubrovnikas ir Lokrumas.
Ekskursija prasideda nuo apsilankymo Lokrumo saloje, kuri garsėja tuo, kad jos žemės labai patiko povų šeimynoms ir jos pasirinko čia gyventi. Nepaisant to, kad salos plotas nedidelis, čia yra ir Miręs ežeras. Turistus čia traukia puikūs paplūdimiai su smulkiu smėliu, viename iš jų planuojama išsimaudyti. Pasak vieno iš padavimų, šioje saloje savo prieglobstį rado Ričardas Liūto Širdis, kai sudužo laivas. Lokrumas tapo žinomas ir dėl to suteiktas, kad čia mėgo ilsėtis būsimasis Meksikos imperatoriaus Maksimilianas Habsburgas. Nuo to laiko Lokrume yra išlikęs benediktinų vienuolynas. O apie Napoleono epochą primena tvirtovė.

Toliau šią dieną - vykstame į Dubrovniką - labiausiai žinomą Kroatijos miestą, patį didingiausią, puošniausią ir gražiausią. ,,Tas, kuris ieško rojaus Žemėje, turėtų apsilankyti Dubrovnike, nes niekur kitur neras daugiau tokio didingumo ir pasaulinės ramybės, tokio grožio ir harmonijos", - šie žodžiai priklauso Bernardui Šou. UNESCO laiko Dubrovniką, Veneciją ir Amsterdamą tris pačius gražiausius Europos miestus - Renesanso epochos paminklus ir įtraukia Dubrovniką į pasaulio kultūros paveldo sąrašą.

Kroatijos siela.
Šią dieną Jūs turėsite galimybę susipažinti su pačiu geriausiu, ką Jums paruošė ši nuostabi šalis, pasinerti į nepakartojamą jos atmosferą ir pajusti jos vaišingumo skonį.
Savo dieną mes pradėsime austrių fermos lankymu, kur paskanausime šio elitinio delikateso, taip pat garsiojo vietinio vyno "Plavac Mali".
Po to aplankysime senovinį Didžiojo Stono miestelį, kuriame išsidėsčiusi garsioji Stono solana – vieta, kur nuo senų laikų iki mūsų dienų buvo išgaunama druska. Taip pat ten prasideda Stono Siena – aštuntasis pasaulio stebuklas - pasikėlus ant kurios mums atsivers užburiančios panoramos.
Vėliau pasimėgausime poilsiu viename iš geriausių paplūdimių, kurį vietiniai gyventojai vadina „Kroatijos Maldyvais“, todėl kad paplūdimys padengtas – o stebukle – švelniausiu smėliuku, kas šiame regione yra didelė retenybė.
Po maudynių ir saulės vonių mums sukils apetitas. Pietauti vyksime į vieną iš geriausių agroūkių, kur galėsime pilnai pasimėgauti tradicine Dalmatijos virtuve. Mums bus pateiktas aperityvas, salotos ir mėsa su bulvėmis, kepta po pelenais. Taip pat mes turėsime galimybę nusipirkti šiame ūkyje pagamintos ekologiškos produkcijos.

Bosnija ir Hercegovina.
Mes aplankysime valstybę, pavadintą pagal du pagrindinius regionus ir įsikūrusią Balkanų pusiasalyje. Tai vieta, kur Rytai susitinka su Vakarais. Taip jau atsitiko, kad kaip tik Bosnijoje persipynė trys pagrindinės pasaulio religijos, o kaip tik čia jie ir surengė tarp savęs kruviniausias žudynes po Antrojo Pasaulinio Karo pabaigos.

Mūsų programoje: Mostaras - tikras Bosnijos perlas. Viduramžių miestelis Počitelis – Kulos tvirtovė, kurios bokštai iškilę ant stačios kalkakmenio kalvos virš miesto. Balagajus – puikiausi restoranai, įsikūrę ant kalnų upelio, kur mums planuojami pietūs. ,,Kravice" kriokliai - gražiausias krioklys Hercegovinoje ant Trebižato upės.

Pasiplaukiojimas jachta.
Ši ekskursija leis Jums pamatyti Kroatiją kitu kampu – „iš jūros pusės”. Pasiplaukiojimas nuostabia jachta „Lipa moja” (su pietumis). Vynas, ant anglių kepti upėtakiai, nepaprastai skanios midijos, gaivus jūros brizas maloniai atvėsinantis kūną, plaukiojimas jūroje ir daug kitų nuostabių įspūdžių...

Tautinio stiliaus vakaras.
Nepamirštama vakarienė Kroatų restorane ADRIA ant Neretvos upės kranto. „Welcome drink” – travarica, vynas liejasi upe, nuo valgių lūžta stalas! Groja gyva muzika! Visi šoka ir linksminasi! Ypatinga pramoga žvejybos mėgėjams – vietiniuose tvenkiniuose pagaunami netgi šamai…

Raftingas Cetinos upe.
Cetinos upė yra nepaprastai gražioje vietovėje, apsupta nedidelių kaimų, o su jos pavadinimu siejama begalė legendų. Prieš pradedant plaukti kiekvienam dalyviui išduodama būtiniausia amunicija (irklai, gelbėjimosi liemenė ir šalmas). Šaltuoju arba drėgnuoju oru - hidrokostiumai. Plauksite kartu su patyrusiu instruktoriumi. Trukmė - nuo 3 iki 4 valandų. Po raftingo Jūs galėsite papietauti ir paragauti tradicinių Dalmatijos valgių.
10. DIENA
Pradedame kelionę namo. Keliausime per Kroatiją, Slovėniją, Austriją, Čekiją. Sustojimas pietums Austrijoje. Nakvynė tranzitiniame viešbutyje Lenkijos teritorijoje.
11. DIENA
Pusryčiai viešbutyje.
Kelionė per Lenkiją.
Sustojimas pietums Lenkijoje.

Grįžtame į Lietuvą.
Rezervuoti
JEIGU TURĖTUMĖTE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ, MALONIAI PRAŠOME SUSISIEKTI SU MUMIS: +370 607 76550/ +370 655 42040
Kelionės data
Data
Vietų skaičius
Kaina
+ ekskursijų paketas
Kaina be
ekskursijų paketo
23.07.2018
-
02.08.2018
10+
- Rezervuoti
€349
30.07.2018
-
09.08.2018
10+
- Rezervuoti
€349
06.08.2018
-
16.08.2018
10+
- Rezervuoti
€349
13.08.2018
-
23.08.2018
10+
- Rezervuoti
€349
20.08.2018
-
30.08.2018
10+
- Rezervuoti
€349
27.08.2018
-
06.09.2018
10+
- Rezervuoti
€329
Kelionės ilgumas

11 dienas

Išvykimas/Parvykimas

Išvykimo šalis: LIETUVA (Vilnius, Kaunas, Panevezys)

Izbraukšana: 06:20