KROATIJA 11 dienų

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:

- Kelionė komfortabiliu turistinės klasės autobusu (WC, TV, DVD, Climat, virtuvė);
- Apgyvendinimas pagal programą – **/*** turistinės klasės viešbučiai, dviviečiai arba triviečiai kambariai (su patogumais), su pusryčiais;
- Apgyvendinimas Kroatijoje „Jambo”apartamentuose (apgyvendinimas keturiese / penkiese, be pusryčių);
- Kelionės vadovo paslaugos.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:

- Įėjimo bilietai į muziejus ir apžvalgos objektus;
- Viešasis transportas, pietūs, vakarienės, asmeninės išlaidos;
- Sveikatos draudimas;
- Pervežimas iš Vilniaus į Kauną ir atgal - 20 eur.

EKSKURSIJŲ KAINOS:

- Olomoucas – 15 EUR/ vaikams 10 EUR,
- Splitas – 20 EUR/ vaikams 15 EUR,
- Dubrovinkas – 35 EUR/ детям 25 EUR,
- Pеljеšаcas ir Kоrčula – 25 EUR/ vaikams 15EUR,
- Bоsnija ir Hеrcеgоvinа– 30 EUR/ vaikams 20 EUR,
- Pasiplaukiojimas jachta – 40 EUR/ vaikams 25EUR,
- Tautinio stiliaus vakaras - 30 EUR/ vaikams 20 EUR,
- Raftingas Cetinos upe – 50 EUR/ vaikams 30 EUR.

Bendrojo ekskursijų paketo kaina: 245 EUR/ vaikams - 160 EUR (perkant agentūroje - 235 EUR/ vaikams- 150 EUR).

Vaikai - iki 12 metų amžiaus!PAPILDOMOS IŠLAIDOS:

- Papildoma vieta autobuse – 120 EUR,
- Priemoka už apgyvendinimą vienviečiame kambaryje (tranzitiniai viešbučiai)  60 EUR,
- Priemoka už pusryčius apgyvendinimo apartamentuose metu – 35 EUR,
- Laivelio bilietai iki Lokrumo salos – 80 HRK (12 EUR),
- Pietūs Bosnijoje ir Hercegovinoje – 10 EUR,
- Pietūs raftingo metu – 10 EUR,
- Įėjimo bilietai į „Kravice krioklius – 2 EUR.


Dėmesio! Apgyvendinimo kaina Kroatijos apartamentuose nurodyta už keturviečius apartamentus.

- Priemoka už vienviečius apartamentus - 240 EUR;
- Priemoka už dviviečius apartamentus - 160 EUR;
- Priemoka už triviečius apartamentus - 80 EUR.

APGYVENDINIMAS:

Jambo Apartments (Be maitinimo)
Jambo apartamentai randasi turistiniame Kleko miestelyje (Kroatija), 60 km nuo Dubrovniko, Adrijos jūros pakrantėje, 100 m nuo paplūdimio. Turistų šiame viešbutyje laukia malonus poilsis šiltoje, šeimyninėje atmosferoje.
Apartamentuose yra 2 miegamieji, svetainė, virtuvė su indais, dušas/ WC, kondicionierius, šaldytuvas, palydovinė televizija, balkonas. Maksimaliai apgyvendinami 5 žmonės.

Pramogos ir sportas: gultai ir skėčiai paplūdimyje (mokamai), teniso kortas, stalo tenisas, futbolas, mini-golfas, vandens sporto rūšys.

Vaikams: žaidimų aikštelė.
Netoliese restoranai, barai, prekybos centras


* Ekskursijos vyksta rusų kalba
** Kelionės vadovas pasilieka teisę keisti ekskursijų eiliškumą laikantis numatytos kelionės programos.
***Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kainos gali keistis;
****Jeigu Jūsų viešbutyje rezervavimo patvirtinimo metu nėra laisvų vietų, kelionių organizatorius turi teisę pasiūlyti turistams tokio paties arba aukštesnio lygio viešbutį.
*** Kelionės vadovas pasilieka teisę keisti ekskursijų eiliškumą laikantis numatytos kelionės programos.
** Kelionės vadovas turi teisę keisti ir koreguoti išvykimo laikus (nekeičiant programos) bei suplanuotą ekskursijų bei paskirtą laisvą laiką.


Nepamirškite pasirūpinti kelionės draudimu. Agentūroje galite įsigyti kelionės draudimą.
Puikių įspūdžių!

1 diena

Ryte išvykstame iš Lietuvos (Panevėžys, Kaunas. Iš Vilniaus išvyksta pageidaujantys už papildomą mokestį). 

Sustojimas pietums Lenkijoje. 

Nakvynė Čekijos teritorijoje esančiame viešbutyje.

2 diena

Pusryčiai. Kelionė į Olomoucą. 

Ekskursija po miestą (pagal pageidavimą, apmokama atskirai).

Jaukiai įsikūręs Čekijos rytinėje dalyje žavus Olomouco miestelis yra Moravijos sostinė – istorinio regiono ant vaizdingos Moravos upės kranto. Jis dar vadinamas „mažąja Praha“, ir ne veltui: kaip ir sostinėje, čia susitelkė daug istorijos ir architektūros paminklų. Todėl Olomoucas lyg muziejus po atviru dangumi. Čia įsikūrusi Olomouco ir Brno miestų eparchijos arkivyskupo rezidencija ir antra šalyje aukštoji mokslo įstaiga – Palackio universitetas. Ekskursijos metu išgirsite įdomių faktų iš miesto ir šalies istorijos. Sužinosite, kodėl Olomoucas nustojo būti Moravijos sostine ir kaip jis patiko garbingiems svečiams, taip pat ir Volfgangui Amadėjui Mocartui. Laisvo laiko metu siūlome apsilankyti viename iš Čekijos prekybos centrų. 

Nakvynė Kroatijos teritorijoje esančiame viešbutyje.


3 diena

Pusryčiai. Kelionė į Splitą. 

Ekskursija po Splitą (pagal pageidavimą, apmokama atskirai).

Pamatysite senamiestį, kur randasi vieninteliai Romos imperijos laikų rūmai, pastatyti 3 amžiuje, kai šį miestą užkariavo imperatorius Dioklecianas. Jus taip pat sužavės Auksiniai ir Sidabriniai vartai, Šv. Domnijaus katedra, Jupiterio šventykla ir įstabaus grožio jūros pakrantė. Laisvas laikas.

Nakvynė apartamentuose ant Adrijos jūros kranto.

4-9 dienos

Nepamirštamas poilsis apartamentuose arba viešbutyje ant Adrijos jūros kranto. 

Jūsų poilsio metu siūlome apsilankyti:

Ekskursija prasideda nuo apsilankymo Lokrumo saloje, kuri garsėja tuo, kad jos žemės labai patiko povų šeimynoms ir jos pasirinko čia gyventi. Nepaisant to, kad salos plotas nedidelis, čia yra ir Miręs ežeras. Turistus čia traukia puikūs paplūdimiai su smulkiu smėliu, viename iš jų planuojama išsimaudyti. Pasak vieno iš padavimų, šioje saloje savo prieglobstį rado Ričardas Liūto Širdis, kai sudužo laivas. Lokrumas tapo žinomas ir dėl to suteiktas, kad čia mėgo ilsėtis būsimasis Meksikos imperatoriaus Maksimilianas Habsburgas. Nuo to laiko Lokrume yra išlikęs benediktinų vienuolynas. O apie Napoleono epochą primena tvirtovė.
Toliau šią dieną - vykstame į Dubrovniką - labiausiai žinomą Kroatijos miestą, patį didingiausią, puošniausią ir gražiausią. ,,Tas, kuris ieško rojaus Žemėje, turėtų apsilankyti Dubrovnike, nes niekur kitur neras daugiau tokio didingumo ir pasaulinės ramybės, tokio grožio ir harmonijos", - šie žodžiai priklauso Bernardui Šou. UNESCO laiko Dubrovniką, Veneciją ir Amsterdamą tris pačius gražiausius Europos miestus - Renesanso epochos paminklus ir įtraukia Dubrovniką į pasaulio kultūros paveldo sąrašą.

- Pеljеšаcas ir Kоrčula.

Pelješaco pusiasalis garsėja tuo, kad čia nuo neatmenamų laikų auginamos skaniausios austrės Kroatijoje ir gamina patį garsiausią vyną Kroatijoje. Ši ekskursija suteiks jums galimybę pasimėgauti neįprastu Dalmatijos vyno skoniu vienoje iš geriausių vietinių vyno daryklų ir paragauti nepakartojamų austrių.

Sekantis dienos kursas - kelionė jūra į Korčulos salą. Miškų ir ąžuolynų turtingumo dėka Korčulos sala Kroatijoje turi dar ir kitą pavadinimą "Korkia Melania", kurį išvertus iš graikų kalbos reiškia "Juodoji Korčula". Salos sostinė yra didžiausias iš visų vietinių gyvenviečių ir seniausias Adriatikoje to paties pavadinimo miestas Korčula. Išorinės miesto ribos – tai išlikusios tvirtovės sienos, kuri buvo pastatyta XIII amžiuje, o vartai į miestą yra sustiprinto bokšto formos. Pagrindinis Korčulos gyventojų pasididžiavimas yra jų žemietis - žinomas keliautojas Marko Polo. Šį vardą Jūs čia sutiksite dar daug kartų suvenyrų parduotuvių, kavinių, kelionių agentūrų ir net kelto pavadinimuose.

- Bоsnija ir Hеrcеgоvinа.

Mes aplankysime valstybę, pavadintą pagal du pagrindinius regionus ir įsikūrusią Balkanų pusiasalyje. Tai vieta, kur Rytai susitinka su Vakarais. Taip jau atsitiko, kad kaip tik Bosnijoje persipynė trys pagrindinės pasaulio religijos, o kaip tik čia jie ir surengė tarp savęs kruviniausias žudynes po Antrojo Pasaulinio Karo pabaigos.

Mūsų programoje: Mostaras - tikras Bosnijos brangakmenis. Viduramžių miestelis Počitelis – Kulos tvirtovė, kurios bokštas iškilęs ant stačios kalkakmenio kalvos virš miesto. Balagajus – puikiausi restoranai, įsikūrę ant kalnų upelio, kur mums planuojami pietūs. ,,Kravice" kriokliai - gražiausias krioklys Hercegovinoje ant Trebižato upės.


- Pasiplaukiojimas jachta

Pasiplaukiojimo jachta  „Lipa moja” metu (su pietumis) pamatysite Kroatiją kitu kampu – „iš jūros pusės”. Vynas, ant anglių kepti upėtakiai, nepaprastai skanios midijos, gaivus jūros brizas maloniai atvėsinantis kūną, plaukiojimas jūroje ir daug kitų nuostabių įspūdžių...

- Tautinio stiliaus vakaras

Nepamirštama vakarienė Kroatų restorane ADRIA ant Neretvos upės kranto. „Welcome drink” – travarica, vynas liejasi upe, nuo valgių lūžta stalas! Groja gyva muzika! Visi šoka ir linksminasi! Ypatinga pramoga žvejybos mėgėjams – vietiniuose tvenkiniuose pagaunami netgi šamai…

- Raftingas Cetinos upe

Cetinos upė yra nepaprastai gražioje vietovėje, apsupta nedidelių kaimų, o su jos pavadinimu siejama begalė legendų. Prieš pradedant plaukti kiekvienam dalyviui išduodama būtiniausia amunicija (irklai, gelbėjimosi liemenė ir šalmas). Šaltuoju arba drėgnuoju oru - hidrokostiumai. Plauksite kartu su patyrusiu instruktoriumi. Trukmė - nuo 3 iki 4 valandų. Po raftingo Jūs galėsite papietauti ir paragauti tradicinių Dalmatijos valgių.

10 diena

Pradedame kelionę namo. Keliausime per Kroatiją, Slovėniją, Austriją, Čekiją. Sustojimas pietums Austrijoje. Nakvynė viešbutyje Lenkijos teritorijoje.

11 diena

Pusryčiai viešbutyje. Keliausime per Lenkiją, Lietuvą. Sustojimas pietums Lenkijoje. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą. 

Rezervuoti
JEIGU TURĖTUMĖTE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ, MALONIAI PRAŠOME SUSISIEKTI SU MUMIS: +370 607 76550/ +370 655 42040
Kelionės data
Data
Vietų skaičius
Kaina
+ ekskursijų paketas
Kaina be
ekskursijų paketo
30.08.2017
-
09.09.2017
Atskiru užklausimu
- Rezervuoti
€249
06.09.2017
-
16.09.2017
Vietų nėra
-
€259
13.09.2017
-
23.09.2017
10+
- Rezervuoti
€209
Išvykimas/Parvykimas

Išvykimo šalis: LIETUVA (Panevėžys, Kaunas)


Mēs piedāvājam