ISPANIJA | KALĖDOS BARSELONOJE

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- Skrydis Ryga – Barselona – Ryga 
- Pervežimas maršrutu oro uostas – viešbutis - oro uostas 
- Apgyvendinimas viešbutyje City park sant Just 4*, 6 nakvynės dviviečiuose kambariuose su pusryčiais  
- Pirmąją dieną pietūs viešbutyje City park sant Just 4*,
- Registruojamas bagažas – 1 krepšys iki 20 kg
- Rankinis bagažas - 1 krepšys iki 8 kg
- Oro uosto mokesčiai
*Skrydžių laikai gali keistis.

EKSKURSIJŲ PAKETAS pagal pageidavimą (3 ekskursijos) - €169:
- Ekskursinė kelionė (PO BARSELONĄ)
- Ekskursinė kelionė į Montseratą (kelionė traukiniu į Montseratą)
- Ekskursinė kelionė į Žironą ir Figuero, taip pat apsilankymas Didžiajame Žironos cirke (į kainą įskaičiuoti įėjimo bilietai į Dali muziejų ir cirką)
*Nesusirinkus minimaliam keliautojų skaičiui (17žmonių), ekskursijos nebus vykdomos.

EKSKURSIJOS:
- Ekskursinė kelionė Į Montseratą (kelionė traukiniu į Montseratą) - €50
- Ekskursinė kelionė į Žironą ir Figuero, taip pat apsilankymas Didžiajame Žironos cirke (į kainą įskaičiuoti įėjimo bilietai į Dali muziejų ir cirką) - €85
- Ekskursinė kelionė į Barseloną - €55
*Ekskursijos vyksta rusų kalba.
SVARBI INFORMACIJA:
- Keliautojo vardą, pavardę galima keisti ne vėliau nei likus 14 d. iki kelionės pradžios. 
- Jeigu Jūsų viešbutyje rezervavimo patvirtinimo metu nėra laisvų vietų, kelionių organizatorius turi teisę pasiūlyti turistams tokio paties arba aukštesnio lygio viešbutį.
- Įėjimo į lankomus objektus bilietai bei kitos papildomos išlaidos apmokamos pagal faktą vietoje.
- Grupės vadovas pasilieka teisę keisti ir koreguoti išvykimo laikus (nekeičiant programos) bei suplanuotą ekskursijų bei paskirtą laisvą laiką.
- Tikslius išvykimo laikus prašome pasitikrinti likus 1-2 dienom iki kelionės mūsų tinklapio skiltyje „Išvykimai“.


Kelionių programa (.docx)
Bon Nadal! (Bon Nadal - kat.). Būtent taip skamba katalonų kalba tradicinis palinkėjimas laimingų Šventų Kalėdų. Kaip yra žinoma, katalikai švenčia Šventas Kalėdas nuo gruodžio 24 d. iki 25 d. pagal Grigaliaus kalendorių, įvestą popiežiaus Grigaliaus XIII 1582 m. Katalonijos sostinėje šventinė misterija trunka daugiau negu mėnesį, nuo pirmųjų gruodžio dienų iki sausio 6 d. Barselona gruodžio mėn. persitvarko, kaip tikra gražuolė, besiruošianti į balių. Katalonai netaupo jų gimtojo miesto papuošimui, ir Grafų miestas tiesiog maudosi spalvotose šviesose, kur kiekviena gatvė tarsi stengiasi būti pranašesnė už savo kaimynę, atsižvelgiant į dekoracijų prabangą.

1 DIENA
Registracija Rygos oro uoste ~ 05:40
*Tikslų išvykimo laiką prašome pasitikrinti mūsų tinklapio skiltyje „Išvykimai“ likus 1-2 dienom iki kelionės pradžios.
Skrydis į Barseloną (skrydžio trukmė ~ 4 valandos).
Atskridimas į Barseloną  10:25
Pervežimas į viešbutį.
Pietūs viešbutyje (įskaičiuoti į kainą)
Apgyvendinimas viešbutyje City park sant Just 4*
Laisvas laikas Barselonoje, kuris gali būti praleistas labai įvairiai.

Prieš Šventas Kalėdas ir Naujuosius metus atidarytas didelis įvairių mugių skaičius. Iki gruodžio 23 d galima aplankyti pagrindinę ir seniausią mugę Barselonoje – Santa – Liučija mugę ( Fira de Santa Llúcia), įsikūrusią pačioje senamiesčio širdyje, priešais garsųjį Katedros soborą. Mugė vyksta kasmet, pradedant nuo 1786 metų. Ten galima rasti šventųjų figūrėles, augalus, avinėlius ir pilnas kompozicijas, vaizduojančias Kristaus gimimą.
Šiek tiek mažesnė, bet vis tiek nemažiau įdomi mugė vyksta priešais Šventosios Šeimos šventyklą, Sagrada Familia (Sagrada Familia), ir čia taip pat galite įsigyti daiktų savarankiškam kalėdinių kompozicijų darymui, be to, yra didelis pasirinkimas medaus, žvakių ir kalėdinių saldumynų. Mugė, esanti garsios Sagrada Familia šventyklos fasado, stovinčio priešais, fone atrodo ypač įdomiai.
Nakvynė viešbutyje.

2 DIENA
Pusryčiai viešbutyje
Laisvas laikas šventiškai papuoštoje Barselonoje arba ekskursinė kelionė (PO BARSELONĄ) aplankant Giuelio parką ir „dainuojančius“ fontanus (pagal pageidavimą už papildomą mokestį).

Barselona. Gražuolė Barselona, sodų ir parkų miestas. Miestas, iš kurio Kolumbas iškeliavo atrasti tada dar europiečiams nežinomos Amerikos. Barselona – Katalonijos sostinė, antras pagal dydį miestas Ispanijoje, dar nuo antikinių laikų garsus uostas. Sagrada Familia – Barselonos Katedros soboras, išpildytas prašmatniu gotikos stiliumi, pastatai, pastatyti Antonio Gaudi, Ramblo bulvaras – pagrindinė pėsčiųjų gatvė Barselonoje. Gotikinis kvartalas, kurio nepaprasta atmosfera kaip magnetas pritraukia turistus ir vietinius gyventojus, Giuelio parkas – tikras Antonio Gaudi šedevras, sukurtas 1914 metais, įsikūręs Grasijos rajone. Iniciatyva sukurti parką priklausė Katalonijos pramonininkui, mecenatui ir politikui Eusebijui Giueliui, kurio vardą gavo ir parkas.
Vakare Jūs galite mėgautis garsių „dainuojančių“ fontanų grožiu.
Patys ispanai vadina šią Barselonos įžymybę „Fontanas Magikas“ (magiški fontanai), ir iš tiesų, vandens, šviesos ir muzikos ciklai sukuria tikro stebuklo aurą. Tas šou prasideda po saulėlydžio, kada pagal klasikinės muzikos garsus vandens srovės įgauna įvairiausių formų ir atspalvių įvairovę, sudarydamos nepakartojamas įvairiaspalves figūras, kurios iš karto išsisklaido, bet tik tam, kad atgimtų dar labiau keistomis harmoningomis formomis.
Nakvynė viešbutyje.
3 DIENA
Pusryčiai viešbutyje
Laisvas laikas šventiškai papuoštoje nuostabioje Barselonoje.
Kalėdų sutikimas Barselonoje (detalesnė informacija bus suteikta iki 01.09.2017)
Nakvynė viešbutyje.
4 DIENA
Pusryčiai viešbutyje
Laisvas laikas arba ekskursinė kelionė į Montseratą ( pagal pageidavimą už papildomą mokestį), su galimybe važiuoti traukiniu per nepakartojamą kalnais dantytą geležinkelio kelią į patį Montserato vienuolyno teritorijos centrą. Tik 15 minučių kelio suteiks jums neįsivaizduojamus aiškius įspūdžius: didingi panoraminiai vaizdai į kalnų viršūnes Pirėnuose, tarp kurių ir yra pastatytas Montseratas (Monasterio de Montserrat) – veikiantis benediktinų vyrų vienuolynas.
Montseratas – krikščionių šventovė, tikinčiųjų iš viso pasaulio piligrimystės vieta. Ši vieta, Montseratas yra 725 metrų aukštyje virš jūros lygio, o jo pavadinimas kilęs iš ispaniško Montserato ( „Pjaustyti kalnai“). Ir iš tiesų, šių uolų formos veda į aklavietę mokslininkus ir tyrinėtojus. Niekur kitur pasaulyje nėra daugiau tokių uolų. Čia, vienuolyno bazilikoje, yra stebuklinga Dievo Motinos su kūdikiu statula. Morenetta – taip meiliai ją vadina vietiniai gyventojai, ji yra ne tik šventoji Katalonijos globėja, bet ir paguodžia dėl liūdesio tuos, kurie kreipiasi į ją ir prašo pagalbos. Yra didelis skaičius nepaaiškinamų stebuklų pavyzdžių, vykstančių čia.
Laivas laikas.
Grįžimas į viešbutį.
Nakvynė viešbutyje.
5 DIENA
Pusryčiai viešbutyje
Laisvas laikas arba ekskursija į Žironą ir Figuero, su galimybe aplankyti Salvadoro Dalí teatrą – muziejų (įėjimo bilietas į Dali muziejų įskaičuotas į kainą), IR TAIP PAT unikali galimybė aplankyti Žironos cirką, kuris veikia tik 4 dienas per metus! (įėjimo bilietas į cirką įskaičiuotas į kainą).
Žirona (isp. Girona ) – senovinis viduramžių pasakų miestas šiaurės Katalonijoje. Puikiai išsilaikiusi senoji Žirona įkvepia turistus ir filmų kūrėjus: trigalvis monstras Žerio, Šventasis Narcizas, kuris išgelbėjo miestą su musių pagalba, rabinas Bonastruk Sa Porta – mistinės žydų kabalos kūrėjas, suakmenėjusi ragana, iki šių laikų gąsdinanti vietinius vaikus, Katedros soboras su savo mistiniais laiptais – visa tai, ir dar daugiau jūsų laukia Žironoje.
Miestas Figuero yra 35 km atstumu nuo Žironos, ir yra Salvadoro Dali gimtinė bei jo paskutinio poilsio vieta. Jūsų laukia apsilankymas Salvadoro Dali teatre – muziejuje, suprojektuoto pačio dailininko (bilietai į muziejų už papildomą mokestį). Čia Figuero jūs aplankysite Unikalių papuošalų muziejų, sukurtų kažkada pagal didžiojo meistro eskizus. Ir kaip tikras Katalonijos miestas – Figuero – mėgstamiausia gurmanų vieta, valgyti čia mėgstama, maistas yra sotus ir nebrangus.
Vakare Jūs aplankysite užburiantį cirką Žironoje, kuris vykdo spektaklius tik 4 dienas per metus, per Šventas Kalėdas.
Tai turbūt vienas iš pačių įspūdingiausių Šventų Kalėdų renginių.
Grįžimas į viešbutį.
Nakvynė viešbutyje.
6 DIENA
Pusryčiai
Laisvas laikas ir poilsis Barselonoje
Grįžimas į viešbutį.
Nakvynė viešbutyje.
7 DIENA
Pusryčiai ''švediškas stalas”.
Pervežimas į oro uostą.
Skrydis Barselona - Ryga.
Atskridimas į Rygą.
Rezervuoti
JEIGU TURĖTUMĖTE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ, MALONIAI PRAŠOME SUSISIEKTI SU MUMIS: +370 607 76550/ +370 655 42040
Kelionės data
Data
Vietų skaičius
Kaina
+ ekskursijų paketas
Kaina be
ekskursijų paketo
22.12.2017
-
28.12.2017
10+
- Rezervuoti
€549
Ekskursijų paketas

3 ekskursijos - €169

Kelionės ilgumas

7 dienas

Išvykimas/Parvykimas

Išvykimo šalis: Ryga


Mēs piedāvājam