BULGARIJA

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- Kelionė komfortabiliu turistinės klasės autobusu (WC, kondicionierius, karštas vanduo, arbata, kava – sustojimo metu);
- Apgyvendinimas pagal programą – turistinės klasės **/*** viešbučiai, dviviečiai ir triviečiai kambariai (su patogumais), pusryčiai;
- Apgyvendinimas dviviečiuose ir triviečiuose kambariuose (su patogumais);Amfibia Beach 3* Hotel Bulgarijoje + pusryčiai
- Grupės vadovo paslaugos.

EKSKURSIJŲ KAINOS:

        Pirkti biure         Pirkti vietoje
Ekskursija Egere su vyno degustaciją
     €30 / vaikams €20
     €40 / vaikams €30   
Apžvalginė ekskursija Bukareštas
     €25 / vaikams €10 
     €35 / vaikams €20   
Ekskursija į Stambulą
     €65 / vaikams €35
     €75 / vaikams €45   
Bulgarų nacionalinis vakaras
     €35 / vaikams €20    
     €45 / vaikams €30   
Džipų safari 
     €45 / vaikams €30   
     €55 / vaikams €40   
Piratų Kruizas 
     €35 / vaikams €20  
     €45 / vaikams €30
Nessebar - Sozopolis-"Pamario namai"       €45 / vaikams €30   
     €55 / vaikams €40   
Rožių slėnis - Shipka - Etar
     €50 / vaikams €30   
     €60 / vaikams €40   
Sofija – Plovdivas
     €60 / vaikams €35   
     €70 / vaikams €45   

* Ekskursijos vyksta rusų kalba
**Kainos nurodytos vaikams - 0-12 metų

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:
Papildoma vieta autobuse – €110 
Įejimo bilietai į termalinį vandens parką  Egerį - €15 €/vaikams €10 
Įėjimo bilietai į muziejus, viešasis transportas
Pietūs, vakarienės, asmeninės išlaidos
Sveikatos draudimas.

Į KELIONĖS KAINĄ NEĮSKAIČIUOTA:
Pervežimas iš Vilniaus į Kauną, grįžtant iš Kauno į Vilnių - €20 

APGYVENDINIMAS BULGARIJOJE:
Amfibia Beach 3*
Viešbutis randasi 25km nuo Burgaso oro uosto, 3km nuo Saulėto Kranto centro, 150m nuo paplūdimio. Pastatytas 1973 metais, paskutinė renovacija buvo atlikta 2007 m. Susideda iš trijų 6-ių aukštų korpusų ("Amfibija", "Morska zvezda" ir "Fregata"), viso180 kambarių: standard rooms (maks. 2+1 žm., 14 m2); triple rooms (3 viengulės lovos, sudedamas fotelis, maks. 3+1 žm., 20 m2). Paplūdimys: municipalinis, smėlėtas. Skėčiai, gultai ir čiužiniai – mokami. Prie baseino: Skėčiai ir gultai – nemokami.

Kambarys: vonios kambarys, kondicionierius, palydovinė TV, Inernetas Wi-Fi (mokamai), telefonas, mini-šaldytuvas, seifas (tik korpuse "Amfibija"), balkonas, grindys – plytelės, room service (mokamai), kambarių tvarkymas – kasdien, patalynės keitimas – kartą per 3 dienas, rankšluosčių keitimas – kartą per 3 dienas.

Teritorija: pagrindinis restoranas, 2 barai, 3 atviri baseinai, Inernetas Wi-Fi vestibiulio bare (nemokamas), konferencijų salė (iki 100 žm.), valiutos keitykla, parduotuvė, kirpykla, seifas registratūroje (mokamas), parkavimo aikštelė.

Vaikams: vaikiškas baseinas su kalneliu, vaikų žaidimų aikštelė, vaikiškos kėdutės restorane, vaikiška lovytė (pagal užklausą).

Pramogos ir sportas:
Nemokamai: tinklinis
Mokamai: biliardas

*Priemoka už vienvietį kambarį – €155 

SVARBI INFORMACIJA:
- Keliautojo duomenis galima keisti likus ne mažiau kaip 7 dienos iki išvykimo.
- Jeigu Jūsų viešbutyje rezervavimo patvirtinimo metu nėra laisvų vietų, kelionių organizatorius turi teisę pasiūlyti turistams tokio paties arba aukštesnio lygio viešbutį.
- Kelionės vadovas pasilieka teisę keisti ekskursijų eiliškumą laikantis numatytos kelionės programos.
- Kelionės vadovas turi teisę keisti ir koreguoti išvykimo laikus (nekeičiant programos) bei suplanuotą ekskursijų bei paskirtą laisvą laiką. 
- Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.
- Muziejuose, bažnyčiose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
- Įėjimo bilietai į mokamas lankytinas vietas (muziejus/bažnyčias ir pan.) į kelionės kainą nėra įskaičiuota.
- Į kainą neįskaičiuoti viešojo transporto bilietai.
- Grupės vadovas -rusų ir latvių kalbomis.
- Kelionės išvykimo laikas gali keistis – patikslintos informacijos (1-2 dienas prieš kelionę) ieškokite mūsų internetinėje svetainėje «Išvykimai»
Atsisiųskite kelionių programą


1 DIENA.
Ryte išvykstame iš Panevėžio/ Vilniaus/ Kauno (išvykimo laiką patikslinsime 2 dienos iki išvykimo) Kelionė per Lenkiją.
Sustojimas pietums Lenkijoje.
Nakvynė Slovakijos viešbutyje, Prešov mieste.
2 DIENA
Pusryčiai viešbutyje
Kelionė į Egerą
Ekskursija į Egerą (pagal pageidavima,atskirai apmokama). 
Ekskursijos metu aplankysite Arkikatedrą -baziliką. Klausysite pasakojimą apie vengrų kova su Turkijos užpuolikais, ir apie viduramžių tvirtovės komplekso istorija.
Laisvas laikas
Galimybė aplankyti Jegerskius terminius baseinus. Septyni baseinai pripildyti terminių vandenių, vaikų baseinas, vidaus ir lauko baseinai, sūkurinė vonia, povandeninis masažas, krioklys, ir t.t
Po apsilankymų baseinų komplekse judėsime į vyno degustacija.
Jūs degustuosite 5-ių skonio vynų, ir dalyvausite smagiame konkurse. Taip pat ragausite vengrų guliašą ir turėsite galimybę nusipirkti vyno tiesiai iš gamintojų.

Naktįs viešbutyje Rumunijos teritorijoje.

3 DIENA
Pusryčiai
Kelionė į Bukareštą
Apžvalginė ekskursija po Bukareštą (už papildomą mokestį). Nepaprasto grožio miesto architektūrą ir kraštovaizdis, Bukareštas nuo1930-ųjų yra vadinamas - mažas Paryžius. 
Bukareštas turi savo Triumfo arką, Eliziejaus laukus, revoliucijos aikštę parlamento rūmus, antras pagal dydį pasaulio pastatas po Pentagono.

Laisvas laikas skirtas apsipirkti
Naktis viešbutyje prie Juodosios jūros, Saulėtas Krantas, viešbutis Amfibia Beach 3 *.

4-8 DIENOS
Poilsis Juodosios jūros pakrantėje, Amfibia Beach 3* viešbutyje

Jūsų poilsio metu mes siūlome jums šiuos renginius ir ekskursijas (pagal pageidavimą, apmokami atskirai):

- Piratų kruizas. Nepamirštamas pasiplaukiojimas laivu suaugusiems ir vaikams palei Saulėto Kranto ir Elenitės krantus. Jis grąžins jūs į tas dienas, kai jūroje „karaliavo“ piratai. Laive pateikiami pietūs – kepta ant grotelių mėsa, o vėliau galima sudalyvauti piratų mūšyje, maudytis, žvejoti arba tiesiog degintis ant denio.

- Nеsеbras – Sоzоpоlis.Nesebras - UNESCO miestas, kuriame daugiau nei 100 kultūros ir senovės paminklų iš įvairių istorinių laikotarpių. Jame kiekviename žingsnyje senovė kartu su dabartimi. Labai malonu pasivaikščioti siauromis, grįstomis akmenimis gatvelėmis su mediniais namais ir senosiomis bažnyčiomis.

60 km į pietus nuo Nesebaro yra seniausias miestas Bulgarijos Juodosios jūros pakrantėje - Sozopolis, graikų Apolonija. Sozopolis šiandien yra mažas miestelis su siauromis gatvelėmis ir vaizdingais namais ir daugybe paminklų iš įvairių epochų.

Toliau aplankysime unikalų turistų atrakcioną, pilį ,,Įsimylėjęs Vėjas" su turtingu botanikos sodu. Unikali vieta, kur susipina tradicijos ir modernumas, amžinybė ir akmenys, gamtos žavesys, vyno ir genijaus žmogiškumo magija. Pasakiškame savo grožiu kampelyje išliko seno vyno rūsys. Gamybos salėje yra didžiulės ąžuolinės statinės, o degustacijos salėje galima paragauti puikių raudonų ir baltųjų vynų ir konjako.

- Bulgarų nacionalinis vakaras.Ši ekskursija suteikia turistams tiesioginį vaizdą apie išlikusias bulgarų liaudies tradicijas: nacionalinė virtuvė, gėrimai, amatai, muzika ir muzikos instrumentai, šokiai, tautiniai kostiumai, buities organizavimas. Visa tai galima ne tik stebėti tiesiog iš arti, bet taip pat ir patiems dalyvauti.

Kartu su linksma kompanija Jūs sėsite už turtingo stalo, paragausite tikro naminio bulgariško vyno iš statinių, pasirinktinai ir be apribojimų. Jūs išgirsite puikius dainavimus, pamatysite gražius, ritminius šokius ir spalvingus nacionalinius kostiumus. Programa baigiasi unikaliais šokiais ant įkaitintų anglių.

- Džipų sаfаri. Šitos ekskursijos metu jūs pamatysite vietas, kur nepatenka įprasti turistai. Kelionė džipu kalnų keliais – tai džiaugsmas tikram keliautojui. Jūs aplankysite senąjį kaimą - Erkeč. Kaimas buvo įkurtas 5-6 amžiuje ir iki šių dienų išsaugojo senąją kultūrą, tradicijas ir kalbą. Pietūs bus nacionaliniame restorane Košarico kaimelyje. Kirsdami džipais mažus upelius ir apleistus kelius, ir Jūs prisiminsite šią dieną visam gyvenimui!

- Rožių slėnis – Šipkа – Еtyras. Jūsų laukia tikrai nepamirštama kelionė atgal į praeitį po senovės Trakijos karalių slėnį, pamatysite bulgarų Atgimimo architektūrą ir vienuolynus, išsivadavimo karo takus, kur gimė ilgai laukta Bulgarijos laisvė.

Ekskursijos metu Jūs važiuosite pro rožių Slėnį, kur auginama garsioji aliejinė rožė, paragausite rožių likerio ir uogienės iš rožių žiedlapių, aplankysite Trakijos kapą – unikalų senovės paminklą. Toliau apžiūrėsite šventyklą - Kristaus gimimo paminklą Šipkos kaime, skirtą atminti žuvusiems rusų ir bulgarų kariams, kurie krito už Bulgarijos išlaisvinimą iš Osmanų įsiveržimo. Tada vyksite į Stoletovo viršūnę, kur yra iškilęs didingas Laisvės paminklas.

Pabaigoje apsilankysite etnografiniame muziejuje po atviru dangumi - Etyre. Čia yra vienintelė liaudies amatų kolekcija, kuri veikia vandens pagalba. Muziejuje ne tik kruopščiai saugomos liaudies tradicijos, bet kiekvienas lankytojas gali tapti jų dalyviu, pajausti liaudies kultūros dvelkimą.

- Stаmbulas – civilizacijos lopšys, tūkstančio mečečių miestas, ir pasaulinės prekybos centras. Didžiausias Turkijos miestas ir trečiasis pagal gyventojus miestas Europoje – 13 - milijoninis Stambulas, įsikūręs abipus Bosforo krantų iš Marmuro jūros pusės. Šie aprašymai kaip negalima geriau pabrėžia nuostabaus miesto kontrastą, kur karaliauja rytietiška prabanga ir europietiškas kuklumas.

Didingiausi istoriniai paminklai, nepakartojamas grožis, turkiškas koloritas - visa tai Jūsų laukia apžvalginėje ekskursijoje po miestą, o tada galėsite sau leisti apsipirkimo terapiją po siauras ,,Kapalyčiarši" turgaus gatves.

- Sоfija – Plоvdivas.Turtinga ekskursija, kupina informatyviu turiniu ir emociniais išgyvenimais. Pirmiausia, kelias Jus nuves į Plovdivą - antrąjį pagal dydį miestą Bulgarijoje, kur prieš pietus apžiūrėsite Senamiestį - architektūros paminklą nuo Bulgarijos Atgimimo laikų. Ekskursija pėsčiomis po senąjį Plovdivą, aplankant Antikinį teatrą, ,,Hisaro Kapijo" tvirtovės vartus, Trakijos tvirtovės ,,Nebet tepe" - vienas malonumas!

Ir štai prieš Jus jau Sofija - Bulgarijos sostinė. Miestas, kuriam jau penki tūkstančiai metų, miestas, kuris sužavės Jus savo neapsakomu grožiu, jaudinančia praeitimi ir europietiška dabartimi. Į kelionę įtrauktas lankymasis Aleksandro Nevskio šventykloje, Šventojoje sinodoje, ,,Kunigaikščio Aleksandro Batenbergo", Liaudies susirinkimo, Caro Išlaisvintojo Paminklo, Prezidentūros, Ruso paminklo, Rusijos cerkvės aikštėse.
9 DIENA
Pusryčiai
Išsikeliame iš viešbučio iki 12:00
Laisvas laikas prekybos centrą ar poilsis prie jūros
Vakare išvykimas namo
Naktinė kelionė autobusu

10 DIENA
Atvykimas į Slovakiją
Apgyvendinimas viešbutyje Preshove
Nakvynė viešbutyje Preshove

11 DIENA
Pusryčiai
Kelionė namo per Lenkiją
Pietus Lenkijoje
Vėlyvas grįžimas į Lietuvą

Rezervuoti
JEIGU TURĖTUMĖTE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ, MALONIAI PRAŠOME SUSISIEKTI SU MUMIS: +370 607 76550/ +370 655 42040
Kelionės data
Data
Vietų skaičius
Kaina
+ ekskursijų paketas
Kaina be
ekskursijų paketo
23.07.2018
-
02.08.2018
10+
- Rezervuoti
€259
30.07.2018
-
09.08.2018
10+
- Rezervuoti
€259
06.08.2018
-
16.08.2018
10+
- Rezervuoti
€259
13.08.2018
-
23.08.2018
10+
- Rezervuoti
€259
20.08.2018
-
30.08.2018
10+
- Rezervuoti
€259
27.08.2018
-
06.09.2018
10+
- Rezervuoti
€259
03.09.2018
-
13.09.2018
10+
- Rezervuoti
€229
Kelionės ilgumas

11 dienas

Išvykimas/Parvykimas

Išvykimo šalis: LIETUVA

Izbraukšana: Kaunas, Panevezys, Vilnius
Atgriešanās: Kaunas, Panevezys, Vilnius