Bulgarija | Amfibia Beach 3* Hotel

Į KELIONĖS KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- Skrydis Ryga– Burgasas - Ryga
- Registruotas bagažas - 20kg
- Rankinis bagažas - 8kg 
- Apgyvendinimas 3* viešbutyje - Amfibia Beach 7 naktys, Standard room
- Maistas: BB (pusryčiai)
- Pervežimas oro uostas (Burgasas) – viešbutis – oro uostas (Burgasas) 
- Kelionių vadovas rusų kalba
*Išvykimo laikai gali keistis 

EKSKURIJOS:
- 3 jūsų pasirinktos ekskursijos 
EKSKURIJOS:

        Pirkti biure         Pirkti vietoje
Ekskursiją į Stambulą
   €65 / vaikams €35       €75 / vaikams €45   
Bulgarų nacionalinis vakaras
   €35 / vaikams €20       €45 / vaikams €30   
Džipų safar
   €45 / vaikams €30       €55 / vaikams €40
Piratų Kruizas
   €35 / vaikams €20       €45 / vaikams €30   
Nessebar - Sozopolis-"Pamario namai»
   €45 / vaikams €30       €55 / vaikams €40   
Rožių slėnis - Shipka
   €50 / vaikams €30       €60 / vaikams €40   
Sofija – Plovdivas    €60 / vaikams €35       €70 / vaikams €45    
*Vaikams iki 0-12 metų amžiaus.
APGYVENDINIMAS BULGARIJOJE:
Amfibia Beach 3* Hotel
Viešbutis randasi 25km nuo Burgaso oro uosto, 3km nuo Saulėto Kranto centro, 150m nuo paplūdimio. Pastatytas 1973 metais, paskutinė renovacija buvo atlikta 2007 m. Susideda iš trijų 6-ių aukštų korpusų ("Amfibija", "Morska zvezda" ir "Fregata"), viso180 kambarių: standard rooms (maks. 2+1 žm., 14 m2); triple rooms (3 viengulės lovos, sudedamas fotelis, maks. 3+1 žm., 20 m2).

Paplūdimys: municipalinis, smėlėtas. Skėčiai, gultai ir čiužiniai – mokami. Prie baseino: Skėčiai ir gultai – nemokami.

Kambarys: vonios kambarys, kondicionierius, palydovinė TV, Inernetas Wi-Fi (mokamai), telefonas, mini-šaldytuvas, seifas (tik korpuse "Amfibija"), balkonas, grindys – plytelės, room service (mokamai), kambarių tvarkymas – kasdien, patalynės keitimas – kartą per 3 dienas, rankšluosčių keitimas – kartą per 3 dienas.

Teritorija: pagrindinis restoranas, 2 barai, 3 atviri baseinai, Inernetas Wi-Fi vestibiulio bare (nemokamas), konferencijų salė (iki 100 žm.), valiutos keitykla, parduotuvė, kirpykla, seifas registratūroje (mokamas), parkavimo aikštelė.

Vaikams: vaikiškas baseinas su kalneliu, vaikų žaidimų aikštelė, vaikiškos kėdutės restorane, vaikiška lovytė (pagal užklausą).

Pramogos ir sportas:
Nemokamai: tinklinis
Mokamai: biliardas

*Priemoka už vienvietį kambarį – paprašykite kelionių operatoriaus
**Trečiojo suaugusiojo kambaryje kaina - paprašykite kelionių operatoriaus
VAIKAMS:
- Kaina vaikui (0-12 metų) keliaujant su dviem suaugusiais - €299 

PAPILDOMOS IŠLAIDOS:
- Įėjimo bilietai į muziejus ir apžvalgos objektus
- Išlaidos viešajam transportui, pietūs, vakarienės, asmeninėsišlaidos
- Sveikatos draudimas 
SVARBI INFORMACIJA:
- Keliautojo duomenis galima keisti likus ne maziau kaip 14 dienos iki isvykimo.
- Jeigu Jusu viesbutyje rezervavimo patvirtinimo metu nera laisvu vietu, kelioniu organizatorius turi teise pasiulyti turistams tokio paties arba aukstesnio lygio viesbuti.
- Keliones vadovas pasilieka teise keisti ekskursiju eiliskuma laikantis numatytos keliones programos.
- Keliones vadovas turi teise keisti ir koreguoti isvykimo laikus (nekeiciant programos) bei suplanuota ekskursiju bei paskirta laisva laika. 
- Objektu lankymo tvarka, skaicius ir iejimo bilietu kaina gali keistis.
- Muziejuose, baznyciose ir kituose mokamuose objektuose keliones vadovas ekskursiju neveda.
- Iejimo bilietai i mokamas lankytinas vietas (muziejus/baznycias ir pan.) i keliones kaina nera iskaiciuota.
- I kaina neiskaiciuoti viesojo transporto bilietai.
- Grupes vadovas -rusu ir latviu kalbomis.
- Keliones isvykimo laikas gali keistis – patikslintos informacijos (1-2 dienas pries kelione) ieskokite musu internetineje svetaineje «Isvykimai». 

1 Diena
Skrydis Ryga– Burgasas
Pervežimas į viešbutį
Poilsis Juodosios jūros pakrantėje, Amfibia Beach 3* viešbutyje


Nuo 2 -7 dienos
Jūsų poilsio metu mes siūlome jums šiuos renginius ir ekskursijas (pagal pageidavimą, apmokami atskirai):

Piratų kruizas. Nepamirštamas pasiplaukiojimas laivu suaugusiems ir vaikams palei Saulėto Kranto ir Elenitės krantus. Jis grąžins jūs į tas dienas, kai jūroje „karaliavo“ piratai. Laive pateikiami pietūs – kepta ant grotelių mėsa, o vėliau galima sudalyvauti piratų mūšyje, maudytis, žvejoti arba tiesiog degintis ant denio.

Nеsеbras – Sоzоpоlis.Nesebras - UNESCO miestas, kuriame daugiau nei 100 kultūros ir senovės paminklų iš įvairių istorinių laikotarpių. Jame kiekviename žingsnyje senovė kartu su dabartimi. Labai malonu pasivaikščioti siauromis, grįstomis akmenimis gatvelėmis su mediniais namais ir senosiomis bažnyčiomis.

60 km į pietus nuo Nesebaro yra seniausias miestas Bulgarijos Juodosios jūros pakrantėje - Sozopolis, graikų Apolonija. Sozopolis šiandien yra mažas miestelis su siauromis gatvelėmis ir vaizdingais namais ir daugybe paminklų iš įvairių epochų.

Toliau aplankysime unikalų turistų atrakcioną, pilį ,,Įsimylėjęs Vėjas" su turtingu botanikos sodu. Unikali vieta, kur susipina tradicijos ir modernumas, amžinybė ir akmenys, gamtos žavesys, vyno ir genijaus žmogiškumo magija. Pasakiškame savo grožiu kampelyje išliko seno vyno rūsys. Gamybos salėje yra didžiulės ąžuolinės statinės, o degustacijos salėje galima paragauti puikių raudonų ir baltųjų vynų ir konjako.

Bulgarų nacionalinis vakaras.Ši ekskursija suteikia turistams tiesioginį vaizdą apie išlikusias bulgarų liaudies tradicijas: nacionalinė virtuvė, gėrimai, amatai, muzika ir muzikos instrumentai, šokiai, tautiniai kostiumai, buities organizavimas. Visa tai galima ne tik stebėti tiesiog iš arti, bet taip pat ir patiems dalyvauti.

Kartu su linksma kompanija Jūs sėsite už turtingo stalo, paragausite tikro naminio bulgariško vyno iš statinių, pasirinktinai ir be apribojimų. Jūs išgirsite puikius dainavimus, pamatysite gražius, ritminius šokius ir spalvingus nacionalinius kostiumus. Programa baigiasi unikaliais šokiais ant įkaitintų anglių.

Džipų sаfаri. Šitos ekskursijos metu jūs pamatysite vietas, kur nepatenka įprasti turistai. Kelionė džipu kalnų keliais – tai džiaugsmas tikram keliautojui. Jūs aplankysite senąjį kaimą - Erkeč. Kaimas buvo įkurtas 5-6 amžiuje ir iki šių dienų išsaugojo senąją kultūrą, tradicijas ir kalbą. Pietūs bus nacionaliniame restorane Košarico kaimelyje. Kirsdami džipais mažus upelius ir apleistus kelius, ir Jūs prisiminsite šią dieną visam gyvenimui!

Rožių slėnis – Šipkа – Еtyras. Jūsų laukia tikrai nepamirštama kelionė atgal į praeitį po senovės Trakijos karalių slėnį, pamatysite bulgarų Atgimimo architektūrą ir vienuolynus, išsivadavimo karo takus, kur gimė ilgai laukta Bulgarijos laisvė.

Ekskursijos metu Jūs važiuosite pro rožių Slėnį, kur auginama garsioji aliejinė rožė, paragausite rožių likerio ir uogienės iš rožių žiedlapių, aplankysite Trakijos kapą – unikalų senovės paminklą. Toliau apžiūrėsite šventyklą - Kristaus gimimo paminklą Šipkos kaime, skirtą atminti žuvusiems rusų ir bulgarų kariams, kurie krito už Bulgarijos išlaisvinimą iš Osmanų įsiveržimo. Tada vyksite į Stoletovo viršūnę, kur yra iškilęs didingas Laisvės paminklas.

Pabaigoje apsilankysite etnografiniame muziejuje po atviru dangumi - Etyre. Čia yra vienintelė liaudies amatų kolekcija, kuri veikia vandens pagalba. Muziejuje ne tik kruopščiai saugomos liaudies tradicijos, bet kiekvienas lankytojas gali tapti jų dalyviu, pajausti liaudies kultūros dvelkimą.

Stаmbulas – civilizacijos lopšys, tūkstančio mečečių miestas, ir pasaulinės prekybos centras. Didžiausias Turkijos miestas ir trečiasis pagal gyventojus miestas Europoje – 13 - milijoninis Stambulas, įsikūręs abipus Bosforo krantų iš Marmuro jūros pusės. Šie aprašymai kaip negalima geriau pabrėžia nuostabaus miesto kontrastą, kur karaliauja rytietiška prabanga ir europietiškas kuklumas.

Didingiausi istoriniai paminklai, nepakartojamas grožis, turkiškas koloritas - visa tai Jūsų laukia apžvalginėje ekskursijoje po miestą, o tada galėsite sau leisti apsipirkimo terapiją po siauras ,,Kapalyčiarši" turgaus gatves.

Sоfija – Plоvdivas.Turtinga ekskursija, kupina informatyviu turiniu ir emociniais išgyvenimais. Pirmiausia, kelias Jus nuves į Plovdivą - antrąjį pagal dydį miestą Bulgarijoje, kur prieš pietus apžiūrėsite Senamiestį - architektūros paminklą nuo Bulgarijos Atgimimo laikų. Ekskursija pėsčiomis po senąjį Plovdivą, aplankant Antikinį teatrą, ,,Hisaro Kapijo" tvirtovės vartus, Trakijos tvirtovės ,,Nebet tepe" - vienas malonumas!

Ir štai prieš Jus jau Sofija - Bulgarijos sostinė. Miestas, kuriam jau penki tūkstančiai metų, miestas, kuris sužavės Jus savo neapsakomu grožiu, jaudinančia praeitimi ir europietiška dabartimi. Į kelionę įtrauktas lankymasis Aleksandro Nevskio šventykloje, Šventojoje sinodoje, ,,Kunigaikščio Aleksandro Batenbergo", Liaudies susirinkimo, Caro Išlaisvintojo Paminklo, Prezidentūros, Ruso paminklo, Rusijos cerkvės aikštėse.
 
8 Diena
Išsiregistruojam iš viešbučio 
Kelionė į oro uostą
Skrydis Burgasas- Ryga
Rezervuoti
JEIGU TURĖTUMĖTE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ, MALONIAI PRAŠOME SUSISIEKTI SU MUMIS: +370 607 76550/ +370 655 42040
Kelionės data
Data
Vietų skaičius
Kaina
+ ekskursijų paketas
Kaina be
ekskursijų paketo
19.07.2018
-
26.07.2018
+10
Rezervuoti
€329
Rezervuoti
€444
26.07.2018
-
02.08.2018
+10
Rezervuoti
€329
Rezervuoti
€444
02.08.2018
-
09.08.2018
+10
Rezervuoti
€329
Rezervuoti
€444
09.08.2018
-
16.08.2018
+10
Rezervuoti
€329
Rezervuoti
€444
16.08.2018
-
23.08.2018
+10
Rezervuoti
€329
Rezervuoti
€444
23.08.2018
-
30.08.2018
+10
Rezervuoti
€329
Rezervuoti
€444
30.08.2018
-
06.09.2018
+10
Rezervuoti
€299
Rezervuoti
€414
06.09.2018
-
13.09.2018
+10
Rezervuoti
€299
Rezervuoti
€414
13.09.2018
-
20.09.2018
+10
Rezervuoti
€299
Rezervuoti
€414
Ekskursijų paketas

3 jūsų pasirinktos ekskursijos

Kelionės ilgumas

8 dienas

Išvykimas/Parvykimas

Išvykimo šalis: Latvia, Ryga (RIX)

Izbraukšana: Ryga - Burgasas: 06:00 - 08:30 MYX445
Atgriešanās: Burgasas - Ryga: 09:30 - 12:00 MYX446