PIETŲ ISPANIJA - ANDALUZIJA

Į KAINĄ ĮSKAIČIUOTA:
- Skrydis Vilnius - Barselona - Vilnius
- Transporto paslaugos kelionės metu
- Apgyvendinimas 3*viešbučiuose, 9 nakvynės su pusryčiais, apgyvendinimas dviviečiuose kambariuose
- Rankinis bagažas iki 10 kg (maks. dydis Vilnius - Barselona 42 x 32 x 25 cm; Barselona - Vilnius 55 x 40 x 20 cm)
- Pervežimas oro uostas - viešbutis – oro uostas
- Palyda visos kelinės metu (rusų kalba)
- Oro uosto mokesčiai


EKSKURSIJŲ PAKETAS UŽ 189 EUR:
- Ekskursinė kelionė į Saragosą
- Ekskursinė kelionė į Madridą
- Ekskursinė kelionė į Toledą
- Ekskursinė kelionė į Alikantę
- Ekskursinė kelionė į Seviliją
- Ekskursinė kelionė į Granadą
- Ekskursinė kelionė į Valensiją

EKSKURSIJŲ KAINOS, GALIOJANČIOS TIEMS, KAS NEĮSYGIJO EKSKURSIJŲ PAKETO:
- Ekskursinė kelionė į Saragosą - €30
- Ekskursinė kelionė į Madridą - €45
- Ekskursinė kelionė į Toledą - €20
- Ekskursinė kelionė į Alikantę - €30
- Ekskursinė kelionė į Seviliją - €40
- Ekskursinė kelionė į Granadą - €30
- Ekskursinė kelionė į Valensiją - €45

PAPILDOMOS EKSKURSIJOS:
- Vakarinė Sevilija + Flamenko šokiai - €40
- Ekskursinė kelionė į Gibraltarą - €45
- Ekskursinė kelionė į Kordobą - €20
- Ekskursinė kelionė į Malagą - €30
*Ekskursijos vykstas rusų kalba.
** Ekskursijų eiliškumas gali pasikeisti.

APGYVENDINIMAS:
Priemoka už vienvietį kambarį - €210

VAIKAMS:
Jeigu jus keliaujate su vaikais nuo 0 iki 12 metų:
- Vaikui suteikiama 50% nuolaida ekskursijų paketui ir papildomoms ekskursijoms.
* Įėjimo bilietai į objektus ir kitos mokamos paslaugos yra apmokamos pagal faktą kelionės metu.

SVARBI INFORMACIJA:

- Keliautojo duomenis galima keisti ne vėliau nei likus 14 d. iki kelionės pradžios.
****Jeigu Jūsų viešbutyje rezervavimo patvirtinimo metu nėra laisvų vietų, kelionių organizatorius turi teisę pasiūlyti turistams tokio paties arba aukštesnio lygio viešbutį.
*** Kelionės vadovas pasilieka teisę keisti ekskursijų eiliškumą laikantis numatytos kelionės programos.
** Kelionės vadovas turi teisę keisti ir koreguoti išvykimo laikus (nekeičiant programos) bei suplanuotą ekskursijų bei paskirtą laisvą laiką.
1 diena
Susitikimas Vilniaus oro uoste.
11:25 skrydis į Barseloną (Ispanija) , trukmė ~3,5 val.

Kelionė į Saragosą.
Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Saragosą
Saragosa yra intriguojanti ir užburianti: bet kuriuo paros ir dienos metu čia kiekvienas ras kampelį ir kažkokį užsiėmimą pagal save. Kiekviena iš kultūrų - romėnų, krikščionių, arabų ir žydų - kažkada karaliavusi mieste, įnešė savo indėlį į miesto kūrimą, plėtrą ir kad jis taptų toks, kokį jį šiandien žino 650 000 vietinių gyventojų ir tūkstančiai turistų iš viso pasaulio.
Bet kuris pastatas Saragosoje - iš tiesų tam tikros epochos paminklas, ar tai būtų krikščionių La Seo katedra ir El Pilaro bazilika.
Saragosa - miestas nėra labai didelis, visos lankomos įžymybės yra sukoncentruotos centre. Rekomenduojame aplankyti Pilar aikštę, kurioje ir yra sutelktos svarbiausios Saragosos įžymybės.
Kelionė į viešbutį.

2 diena
Pusryčiai
Kelionė į Madridą.
Po pietų ekskursija po Madridą.
Madridas - didingas miestas, Ispanijos sostinė ir širdis. Tai nepaprasto grožio miestas su daugybe nuostabių skirtingų epochų pilių ir rūmų, puikių parkų ir užburiančių fontanų. Genialūs pasaulinio garso meno meistrų, tokių kaip Velaskes, Goja, Rembrantas, Tician, kūriniai puošia Prado muziejaus sienas. Muziejus yra viena iš svarbiausių Madrido įžymybių, kasmet pritraukianti milijonus turistų. Bet kuriam žmogui, aplankiusiam Madridą, ilgam išlieka jo kultūrinio ir istorinio paveldo ir ryškių uždegančių švenčių, dovanojančių džiaugsmą ir optimizmą, paliktas įspūdis.
Galimybė aplankyti Prado muziejų, Karališkuosius rūmus arba Šiuolaikinio meno muziejų.
Laisvas laikas.
Kelionė į Toledą.
Nakvynė viešbutyje, esančiame Toledo priemiestyje.

3 diena
Pusryčiai.
Ekskursija po Toledą.
1986 metais istorinis Toledo centras buvo įtrauktas į UNESCO Pasaulinio paveldo sąrašą. Toleda - tai vieta, kurioje verta praleisti mažiausiai vieną dieną. Istorinio centro gatvelių labirintas nuolat pateikia siurprizų ir  įvairių netikėtumų. Malonu, kad Tolede net labai norint labai sunku pasiklysti. Tam, kad kirsti visą istorinę dalį, prireiks ne daugiau kaip trijų- keturių valandų. Tam, kad išeiti į centrinę aikštę (Plaza de Zocodover), pakanka tiesiog eiti į viršų.
Neįmanoma iš Toledo išvažiuoti be suvenyro. Šiandien, kaip ir tolimoje praeityje, dideliu populiarumu pasižymi damaskinažo technika - ypatingu būdu paauksuoti papuošalai ir nedideli paveikslai ant juodo metalo - tai patys garsiausi suvenyrai iš Toledo. Daugybė restoranėlių pasiūlys Jums skanius pietus. Tradicinis Toledo patiekalas yra kurapka, o desertui - būtinai paragaukite Toledo marcipanų.
Poilsio Tolede kulminacija bus įspūdinga senojo miesto panorama nuo aukšto skardingo Tacho upės kranto. Tai patys gražiausi Toledo vaizdai, pažįstami mums iš El Greko drobių.

Kelionė į Kordobą.
Ekskursija po Kordobą pagal pageidavimą arba laisvas laikas.
Kordoba - miestas Andalūzijoje, tokio pat pavadinimo provincijos sostinė ant Gvadalkivyro upės krantų. Tai trečias pagal dydį ir gyventojus miestas Andalūzijoje, savo dydžiu nusileidžia tik Malagai ir Sevilijai. Kordobos senamiestis 1994 metais buvo paskelbtas UNESCO Pasaulio paveldo objektu dėl jo didingųjų architektūros paminklų. Per daugelį savo gyvavimo metų istorinis Kordobos centras neprarado savo žavesio. Pasivaikščiojimo metu jūs būtinai turite aplankyti Romėnų tiltą, ant kurio stovi Romėnų pirtys ir Kalaoro bokštas – kurį sukūrė dar maurai - vienintelis tokio pobūdžio architektūros paminklas pasaulyje, dabar jame yra miesto muziejus; Krikščionių karalių Alkasaras, kur sprendėsi Kristoforo Kolumbo būsimų ekspedicijų likimas. Senųjų kvartalų gatvelės išsidėsčiusios aplink mečetę.
Toliau keliaujame į viešbutį.
Nakvynė Kordobos priemiestyje.

4 diena
Pusryčiai.
Kelionė į Seviliją.
Apžvalginė ekskursija po Seviliją.
19 a. Sevilija įgijo pasaulinę šlovę dėl savo architektūros ir kultūros ir tapo viena iš būtinų sustojimų vietų romantiškame "grand ture" po Europą. Turtinga Sevilijos istorija atsispindi jos išvaizdoje. Didesnė dalis jos įžymybių yra senojo miesto dalyje, kairiajame upės Guadalquivir krante, pati ryškiausia iš kurių yra Sevilijos Katedros soboras. Atkreipkite dėmesį į Auksinį Bokštą – arabiškos architektūros, Plaza de Toros de la Real Maestranza aikštę, kur vyksta garsiosios bulių kovos.
Laisvas laikas, per kurį galima aplankyti Alkazarą ir Katedralinį Soborą, o taip ir įsigyti suvenyrų. Sevilija, kaip ir visa Andalūzija garsėja alyvuogėmis ir alyvuogių aliejumi – regionas yra pagrindinis šių produktų tiekėjas Europai. Hamonas ir natūralus alyvuogių aliejus – tradicinės lauktuvės iš Sevilijos.
Vakare siūlome pagal pageidavimą u papildomą mokestį aplankyti Flamenko šokio teatrą.
Sevilijoje jaučiama charakteringa Pietų Ispanija, čia gimė spalvingas seviliečio šokis, giminingas flamenkui. Rekomenduojame vakare nepraleisti galimybės susipažinti su šokių programa, kur tamsios gražuolės profesionaliai perduos visą ispaniško šokio koloritą. Šventiška grožio nuotaika - garantuota!
Nakvynė Sevilijos viešbutyje.

5 diena
Pusryčiai.
Kelionė į La Linėją.
Laisvas laikas arba pagal pageidavimą ekskursinė klejonė į Gibraltarą.
Pavadinimas Gibraltaras - ir uola ir pusiasalis - pavadinimą gavo nuo iškraipyto pavadinimo arabų kalba - Džabal al Tarik (kas išvertus reiškia "Tariko kalnas"). Šį pavadinimą vietovei davė maurai VI a. m.e. po to, kai užgrobė pusiasalį. Gyventojai jį vadina tiesiog Uola. Gibraltaro simbolis yra čia gyvenančios berberų makakos, jos gyvena čia labai seniai ir yra ne tik vietos gyventojų, bet ir turistų numylėtinės.
Gibraltaras - tai įdomus kultūrų derinys: siaurose gatvelėse negarsiai bendrauja Maroko moterys su tautine apranga, ispaniškai - Katedros Soboro lankytojai, pereina per žydrą kiemelį, kuris anksčiau buvo mečetės dalimi, o policininkai, pašto dėžės gatvės kampe ir pabai sukelia prisiminimus apie senąją Angliją. Pagrindinė miesto gatvė praeina išilgai uolos papėdės iš šiaurės į pietus ir yra skirta tik pėstiesiems. Ja galima judėti neskubant, aplankant garsias parduotuvėles, kuriose dauguma prekių - angliškos.
Nakvynė pakrantėje, Malagos priemiestyje.

6 diena

Pusryčiai.

Laisva diena kurorte prie jūros arba ekskursinė kelionė į kurorto Kosta del Sol sostinę – Malagą.

Malagą, Pablo Pikaso tėvynę, galima pavadinti kubizmo tėvyne. Tai vienas iš pačių seniausių miestų pasaulyje, įkurtas finikiečių VIII a. Nenuostabu, kad Malaga – menų miestas, kuriame galima aplankyti gaminių iš stiklo ir krištolo, klasikinių automobilių ir šiuolaikinių instaliacijų ir, žinoma, Pikaso darbų parodas. Pasivaikščiokite tarp bananų palmių ir puikių Parko alėjos fontanų, o po to keliaukite į senamiestį ir numalšinkite troškulį ispaniškoje tavernoje.

Kelionė į Granadą.

Nakvynė Granados priemiestyje.7 diena
Pusryčiai.
Laisva diena kurorte prie jūros arba ekskursinė kelionė į Romos miestus, Rondu kalnų apsuptyje.
Miestas su skambiu pavadinimu Ronda, įsitaisęs dviejų kalnų viršūnėje- netoli El-Tacho uolos. Miestas lyg tarp debesų, 700metrų aukštyje. Stebint miestą nuo uolos galima įsivaizduoti kaip senais laikais jį stebėjo E. Hemingvejus.
Ronda ramus ir tylus kurortas: čia nėra triukšmingų vakarėlių, tad tiktų šeimoms su vaikais arba jaunavedžiams.

Kelionė į Granadą.
Nakvynė Granados priemiestyje.

8 diena
Pusryčiai.
Kelionė į Valensiją.
Pažintinė ekskursija po Valensiją.
Valensija - tai ideali vieta lankymui ištisus metus. Tai vienas iš gražiausių Ispanijos miestų ant Viduržiemio jūros kranto. Jis yra trečiasis miestas pagal gyventojų skaičių po Madrido ir Barselonos. Vietinis uostas yra antrasis pagal dydį šalyje.
Istorinis miesto paveldas tiesiog didžiulis. Ko vertas vien puikus Valensijos soboras, kuris buvo pastatytas dar XIII a. Šilko biržos pastatas įrašytas į Pasaulinį UNESCO paveldo sąrašą.
Čia labai švelnus klimatas, daug nepaprasto grožio paplūdimių ir istorinių paminklų, kas daro Valensiją patrauklia nepamirštamo poilsio praleidimui. Ypatingu punktu verta paminėti paeliją, kuria garsėja Valensija. Šis garsus ispaniškas patiekalas gaminamas iš ryžių, daržovių, mėsos ir jūros produktų.
Miesto gyventojai tvirtina, kad taip kaip paeliją gamina Valensijoje, jos negamina niekur kitur, todėl neparagauti jos tiesiog negalima.
Kelionė į Barseloną.
Nakvynė Barselonos priemiestyje.
9 diena Pusryčiai. Kelionė į Valensiją. Pažintinė ekskursija po Valensiją. Valensija - tai ideali vieta lankymui ištisus metus. Tai vienas iš gražiausių Ispanijos miestų ant Viduržiemio jūros kranto. Jis yra trečiasis miestas pagal gyventojų skaičių po Madrido ir Barselonos. Vietinis uostas yra antrasis pagal dydį šalyje. Istorinis miesto paveldas tiesiog didžiulis. Ko vertas vien puikus Valensijos soboras, kuris buvo pastatytas dar XIII a. Šilko biržos pastatas įrašytas į Pasaulinį UNESCO paveldo sąrašą. Čia labai švelnus klimatas, daug nepaprasto grožio paplūdimių ir istorinių paminklų, kas daro Valensiją patrauklia nepamirštamo poilsio praleidimui. Ypatingu punktu verta paminėti paeliją, kuria garsėja Valensija. Šis garsus ispaniškas patiekalas gaminamas iš ryžių, daržovių, mėsos ir jūros produktų. Miesto gyventojai tvirtina, kad taip kaip paeliją gamina Valensijoje, jos negamina niekur kitur, todėl neparagauti jos tiesiog negalima. Kelionė į Barseloną. Nakvynė Barselonos priemiestyje.
10 diena
Pusryčiai.
Pervežimas į Barselonos oro uostą.
Atskridimas į Vilnių.
Rezervuoti
JEIGU TURĖTUMĖTE PAPILDOMŲ KLAUSIMŲ, MALONIAI PRAŠOME SUSISIEKTI SU MUMIS: +370 607 76550/ +370 655 42040
Kelionės data
Data
Vietų skaičius
Kaina
+ ekskursijų paketas
Kaina be
ekskursijų paketo
09.03.2018
-
18.03.2018
10+
Rezervuoti
€429
Rezervuoti
€559
20.04.2018
-
29.04.2018
10+
Rezervuoti
€429
Rezervuoti
€559
Ekskursijų paketas

189€

Kelionės ilgumas

10 dienas

Išvykimas/Parvykimas

Išvykimo šalis: Vilnius